Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień do [br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 08:34_________________________________________________ Pszczeli jest OK lub z ..... Trzeniek próbuj turtle wax, Cuber go używa,rozmawiałem z nim kiedyś na spocie i małą demonstracje zrobił na moim aucie , wypróbowałem i jestem zadowolony, a kupisz go w sklepach motoryzacyjnych.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
why only on weekend
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan zmień opis , Tdi avant rulezz :gwizdanie:, a tak wogóle to sedana kupieś, czy avanta???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tukan graty czekam na foty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witam an forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ktoś tam jest- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie nie opuszcza mu sie ta w drzwiach od kierowcy.... tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aaaa znalazłem przetarty wężyk w aucie :> klima mi nie działa, przednia szyba mi nie chodzi, radio nie działa, straciło zasięg :gwizdanie:, Poprostu niunia strzeliła focha , a w dodatku do domu pojadę nią 1500 km , jebie na to wszystko , ale bez klimy 24 h .......- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nic , sie wkurwiłem i tyle- [B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?
brak słów, :gwizdanie: chcesz mieć dobrą instalacje , ale nie chce ci się jechać :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pierd...ole a le mialem teraz ubaw , no sypaliscie tekstami , tukan czas na 2.7 bt- [B6 BEX] przeglad w stockholmie
Szwedzi rygorystycznie , sumiennie sprawdzają auta na przeglądzie, to im trzeba przyznać i przez to nie ma złomów na drodze. Maro82 , ty miałeś, masz zestaw hid xenon?? Masz spryski?? ,bo widze w SE wiele aut np.volvo na hid ze spryskami, w sumie tu do zwykłych lamp montują spryski bardzo , bardzo często.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wszyscy mają 2 IC , a tak BTV w BKN ie są dwa SMIC???? Niezła sztuka , RECARO rządzi Dzień dobry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdrajca cóż więcej :gwizdanie:- [ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
pikna, tylko brak tego magicznego Q- Nowicjusz - wątek powitalny
- [RS4 B7] A4 AVANT :)
kreska :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witka , ciepło sie zrobilo to wiekszość myśli o fmic -ach- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jedno z piekniejszych b5 na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Narazie odpuszczam , bo ma teraz wydatków , których nie planowałem. Cały czas szukam ori lotki s4 jol...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema , siema , ale tragedia z tym samolotem ;( - Nowicjusz - wątek powitalny