Treść opublikowana przez Audi sline
-
Fotele z A6 C5
Przednie podejdą P&P , tylna kanapę trzeba trochę przyrzeźbić
-
AKCJA SERWISOWA AUDI
Chodzi tylko o B6?
-
Brak info z radia na wyświetlaczu.
A wcześniej miałeś komunikaty z radia na FIS-ie?
-
Problem z startem (strzał) 3.2 fsi 255km
Ty zle robisz launch control! To nie polega tylko na 4 tys obr.wejsc, musisz wylaczyc ESP, 4 tys. przez jakies 5 sek... Sandał w poldlodze i puszczasz hamulec!
-
Wyświetlacz audi concert.
Jasne , ze sie da. Musisz rozkręcić panel od tylnej strony chyba torx . Cała sprawa banalnie prosta.
-
Co to za klapa?
Pomimo to wyglada zacnie!
-
Obszycie kierownicy i odnowienie drążka
Reggi nazywa sie kolega co szyje!
-
Regeneracja reflektorów ksenonowych.
A kolega qwerty jest ze śląska?
-
Regeneracja reflektorów ksenonowych.
Witam! Czy zna ktoś jakaś firmę/ lub moze polecić kogoś na regeneracje reflektorów. Mam je zaśniedziałe od środka. A przy okazji ściągnięcia klosza zrobiłbym tez chetnie środki. Ale moje zdolności manualne mogą byc za małe na takie prace...:
-
Ori materiały tapicerskie audi
Witam! Mam pytanko, spotkał się ktoś z Was z materiałami tapicerskimi audi na rynku wtornym? Czy znajde jakies szablony do kupienia, bądz może ktoś z Was ma takie prosze o kontakt, na pewno kupie. Powiem tak, chce obszyć sobie kierownice, gałke, reczny tak jak w DTM. Lecz żaden tapicer nie potrafi dobrać mi takich samych materiałow. A znalezienie nowych tych czesci graniczy z cudem. Ktoś cos?' Pozdrawiam Znalazłem oparcie kanapy tylnej wlasnie w alcantarze i skorze. Sadzicie,ze taki zabieg moze wyjsc? Dostarczajac material tapicerowi zrobi z tego obszycie?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://allegro.pl/fotele-recaro-podgrzewane-wnetrze-audi-s4-b6-b7-eu-i5347938471.html#thumb/6 Może igły nie są... Ale wszystko da się zrobić
-
Warunki gwarancji na nadwozie
No jasne, czekam! Dowiaduj się , bo może mi się jakies malowanko trafi jeżeli gwarancje Ci uznają.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Polecam antracytowy, mam ori kolor taki moich DTM-ow. Robi robote!
-
B7 Crew
Siemka! Pany.... Fachowiec od regeneracji kloszy reflektorów ksenonowych na Śląsku?Znajdę jakiegoś meistra? Dzieki
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Są różne ET z tego powodu, ze wzor DTM wychodził w modelu B7 jak i B8 . Stad ET 43 dla B7 , a ET 47 dla B8. No i różnią sie początkiem numeru katalogowego. W sprawie kolorów , tak wychodziły dwa kolory oryginalnie.
-
Warunki gwarancji na nadwozie
I jak dowiedziałeś sie czegoś ciekawego w ASO?
-
Warunki gwarancji na nadwozie
Ja czytając warunki gwaracji na w/w zapytanie , stoi w którymś punkcie o gwarancji na perforacje nadzwozia. Mówi ona tak o serwisowaniu samochodu tylko w ASO, lecz musi byc systematyczna kontrola rownież przez stacje ASO stanu nadwozia czyt. Lakieru. Nie jest to jednoznaczne ze zrobionym serwisem. Najlepiej podjechać i może zapytać w Audi. Na pewno gdybys był 1szym właścicielem i w tym salonie kupiłbyś ten samochod może byś miał łatwiejszą drogę.
-
eurotax
Tez bym sie chetnie dowiedział ile moje cudo jest jeszcze wartez. Btw czy wycena aut z katalogu eurotax jest dla wszystkich państw europejskich taka sama?
-
Spoty Katowice i okolice
Dobry Pany! Som my na czensci slunskiej to tyż tak napisza. Mom gryfno moja B7 , ale mom problym z lampami, poprzedni furman mioł LED birny w DRL-u no i mie sie ta geheuza w środeczku zaśniedziała. Szukom jakiego majstra co sie to pochytoł. Ładno polerka kloszy no i kupiłch , kupiłch ja ... "No debil" lompy z biołym kierunkiem i chca sie to zmienić ale ino klosze. To chopy i baby tukej zgromadzone ktoś , coś? Jest jaki szpecjalista w okolicy? Pozdro z Mikołowa
-
Włącznik świateł biegu wstecznego
Nie ma takiego czegoś jak włącznik świateł wstecznych! Czy przy wbiciu biegu ci nie świeca? Jeżeli tak to rozebrać lampę i wymienić najzwyklejsze żarówki
-
Emblematy
Siemka! Tutaj masz link i wszystko opisane: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/161598-all-b7-osadzenie-emblematow-typu-na-klapie-bagaznika-sedan-avant/
-
Dioda świateł mijania B6/B7 Licznik
Czy wiesz gdzie to znajdę/ lub pod jakim hasłem to szukać.? Bo jak dla mnie to przydatna ikonka.
-
Dioda świateł mijania B6/B7 Licznik
Na pewno sie nie spaliła. Bo to juz nasze siodme B6/B7 w rodzinie i wiem to w 100% że tak jest. W B6 swieci sie na liczniku dioda , w B7 nie swieci. Stad pytanie czy da sie takie cos włączyć...
-
Dioda świateł mijania B6/B7 Licznik
Siemanko! Mam pytanie, miałem moją B7 z początku prod. 2004 r. I miałem na liczniku diodę świateł mijania, która świeciła gdy światła były wlaczone. Teraz mam z 2005 r. I nie świeci ona, co mi nie odpowiada, gdyż czasem nie wiem czy światła są czy nie. Czy jest jakaś możliwość włączenia tego przez komputer, czy w poźniejszych modelach juz po prostu w licznikach tej diody nie montowano. Pozdrawiam
-
prośba o zmierzenie rozstawu wydechów
Ale to ty masz B7 czy B6? Czy robisz jakaś rzeźbę, bo trochę sie nie określiłeś. A wydech to juz spasować na aucie...