Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
my z poziem nie no chyba ze niezauważyliśmy bo 260 na blacie a poziek schowany za zasłoną słoneczną a ja pozowałem do zdjęcia przy każdym fotoradarze ale qźwa szybko doszła fota
-
Światła LED od Audi S6
tutaj masz wszystkie rodzaje żarówek, oporników, rezystorów, przekaźników itd. http://superlumination.com/
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
hehe mam takiego samego buldoga wabi się Tola he takie to małe a jak na ulicy idzie to nie ma mocnych na nią
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
ja mam taką na sprzedaż..5 biegową..nówka funka..można wyrezać w a4
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
my jeździmy na motulu stawiam na 190kucy jak ktoś chce to u tomka jest moja turbinka hybrydka..190 spokojnie kręci i jest naprawde dobra..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eh że tak się wtrące..ale macie kogoś kto zna się na iphonach ? ktoś kto zmieni mi oprogramowanie, wgra pare przydatnych rzeczy itd ?
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
wszystko da się podłączyć..elsa i jedziem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i zabierajcie klapki coby grzyba nie roznieść po klubie
-
[B6 AWX] Coś lata w kierownicy
wyjmij stelaż..może gdzieś się odpiął kabelek od klaksonu..
-
[B7] RNS-E Montaż
no dziewczyny kupujta..cena za alu dobra..myślę że za 150zł sprzeda.. http://moto.allegro.pl/item317842281_audi_a4_05_07_ramka_nawigacji_czesci.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w Kroskusie nie ma...a tam od czwartku koczujemy Zółwiu ale bierz striny..basen jest kox a jacuzzi rewelacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chopie o 17 to już będziemy pod stołem leżeć..
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
wejdź na opony.pl albo opony.com.pl tam są komentarze prawie do każdej opony..wejdź poczytaj i wybierz..
-
[B6 AWX] Coś lata w kierownicy
rozbierz i zobacz czy w ogóle jest..
-
[B5 AKN] Pęknięcie elementu zawieszenia ?
dziewczyny dajcie sobie po razie malik to mechanik więc się zna..
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
i kiepsko się zachowują na mokrym..na toyo się driftuje
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
sp9000 trochę głośne ale dobre..
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
mogą być też wahacze, końcówki drążków..poproś kogoś żeby stanął przy kole i posłuchał a Ty kręć kierą stawiam na wahacz :gwizdanie:
-
[B6] jaki wzór felg do B6? jakie opony? na jaki kolor zaciski?
kolego kup najmniej 17..vectra to kiepska fura i stąd kiepsko się jeździło..he 17 w audi jest kox komfortowo..na 18 jeździ sie super..więc wkładaj coś większego niż 16..i słuchaj się osób które jeżdżą już jakiś czas tym samochodem na większych felgach..powiem Ci że zimówki mam 16 i uważam że na 18 jeździło się dużo lepiej..oczywiście dużo zależy też od opon jakie kupisz..koniec OT.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no lans Pablo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu jutro rano daj znac to Ci wysle nr...bo zapomnialem dzisiaj
-
Rebusik ? kto zgadnie ???
- [B5 AGB] Audi s4 by sportmile
wszystko wygląda pięknie..czysto, poukładane na swoim miejscu..zobaczymy jak się sprawdzi na drodze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi słyszałem ze jakieś nieszczelności były w dolocie ? trza rezać nowego chipa..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak..teraz przyszła moda na stalówki..im mniejsze tym lepsze.. Ostanio poziowi poszło..już ma 29,5 w bikolu i w udzie 32 - [B5 AGB] Audi s4 by sportmile