Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wierze..jak nie zobaczę fotek.. :gwizdanie:
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
u mnie też się nie świeci błąd żarówek..ale mi to nie przeszkadza
-
[B6] Orginalny alarm
zobacz czy masz przyciski w schowku tapicerki drzwiowej kierowcy..
-
Jak nie należy obchodzić sie ze sprzegłem ;P
prawie nówka..
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżajace WEITEC (-30mm) do avanta.Proszę o opinię.
powiadarz kture są twardższe..hm..powiem Ci że ejbah jest twardższy od wejteka..wejtek to komfortowe zawierzenie..wienc bież wejteka..
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
lampy posiadają ledy z z audi r8 poukładane blisko siebie..steruje tym moduł który generuje 2 napięcia..fotki z mniejszym napięciem pokazane na zdjęciu (światła postojowe) jak się włączy na dziennie efekt jest piękny : dodatkowo zostały zmienione kierunki na przezroczyste oraz oringi wokół soczewki na czarne z audi TT..:
-
zna ktoś BLENDERA ? dla informatyków..
Witam..czy zna ktoś blendera i potrafi zrobić coś w 3d ?
-
Bixenon Xenon od A do Z
to wpadnij do wawy to wyrezamy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ja sobie wczoraj zrobiłem zworke i juz nie świeci..teraz musze kupić czujnik i podłączyć do zbiornika..
-
[B6 AWX] "Dyskoteka" w aucie
pojedź do elektryka..bo spalisz samochód albo Ci się popali cała instalacja...
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżajace WEITEC (-30mm) do avanta.Proszę o opinię.
wszystko zależy jakie felgi kupisz..kunio miał - 65 przód tył nie pamiętam i wyglądało git..jak umiesz jeździć niskim samochodem to bierz 45/30..a najlepiej kup gwint nie jest drogi do b5 i wtedy sam ustawiasz wysokość..zaczynając chyba od -30..
-
Światła LED od Audi S6
wszystko pieknie..a co z modułem ?
-
Felga 16'' x 9'' do A4?
u kiepsko to wygląda...trzeba bardziej uważać na krawężniki..a po 3 to kup sobie jakiś mniejszy profil bo wygląda to jak BIG BALOOOOOOOOOOON
-
Bixenon Xenon od A do Z
ta..musisz sobie dziurki zrobić w błotniku i śrubakiem kręcisz masz do wyboru ustawienia góra-dół i lewo-prawo..w poniedziałek mogę zrobić foty dziurek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
hehe gratki..a czujnik sprawny czy ze zworką jeździsz ? ;( sory Alv za późną reakcje w sprawie Vasa..wczoraj u niego byłem i mogłem spytać..ale jak już działa to kox
-
[B6 AWX] Zmiana turbosprężarki na wydajniejszą - opinie
kata wywalić..ewentualnie wydech zrobić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja już widzę efekty..jak rozmawiałem z poziem to zmienił głos na bardziej piszczący i kobiecy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chłopaki nie wiem czy powinienem to mówić ale powiem..mamy w klubie 2 nowych bamboków :gwizdanie: Poziu i lukaszr..dzisiaj pierwszy raz na siłowni byli..więc trzymajmy kciuki żeby zakwasów nie było
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
specjalnie dla Ciebie alv.. 19"
-
[B6 AWX] Zmiana turbosprężarki na wydajniejszą - opinie
ctv założy Ci gt22 bez większych przeróbek..
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżajace WEITEC (-30mm) do avanta.Proszę o opinię.
bardzo dobry wybór..polecam ja jak również paru klubowiczów z warsaw team
-
[B6 AWX] Zmiana turbosprężarki na wydajniejszą - opinie
jak uda się kupić taką turbine w dobrych pieniądzach..poza tym 200 kucy nie zrobi się na seryjnych PD.
-
[B6 AWX] Zmiana turbosprężarki na wydajniejszą - opinie
jakoś nie mogę sobie wyobrazić włożenia tej turbiny co jest na zdjęciach.. zrobić dobrą hybryde i program i niecałe 200kucy będzie..
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
bierz felgi nr 1 lub bbs ..można dostać..często są na allegro.sam miałem takie kupić. tylko mininum 18"
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
przemek albo alv dajcie mejla to Wam wyśle zdjęcia z montażu kiery multi i rozpiską pinów..