Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. nie wierze..jak nie zobaczę fotek.. :gwizdanie:
  2. u mnie też się nie świeci błąd żarówek..ale mi to nie przeszkadza
  3. adamooo odpowiedział(a) na oro temat w Audi A4 B6/B7
    zobacz czy masz przyciski w schowku tapicerki drzwiowej kierowcy..
  4. powiadarz kture są twardższe..hm..powiem Ci że ejbah jest twardższy od wejteka..wejtek to komfortowe zawierzenie..wienc bież wejteka..
  5. lampy posiadają ledy z z audi r8 poukładane blisko siebie..steruje tym moduł który generuje 2 napięcia..fotki z mniejszym napięciem pokazane na zdjęciu (światła postojowe) jak się włączy na dziennie efekt jest piękny : dodatkowo zostały zmienione kierunki na przezroczyste oraz oringi wokół soczewki na czarne z audi TT..:
  6. Witam..czy zna ktoś blendera i potrafi zrobić coś w 3d ?
  7. adamooo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    to wpadnij do wawy to wyrezamy
  8. ja sobie wczoraj zrobiłem zworke i juz nie świeci..teraz musze kupić czujnik i podłączyć do zbiornika..
  9. pojedź do elektryka..bo spalisz samochód albo Ci się popali cała instalacja...
  10. wszystko zależy jakie felgi kupisz..kunio miał - 65 przód tył nie pamiętam i wyglądało git..jak umiesz jeździć niskim samochodem to bierz 45/30..a najlepiej kup gwint nie jest drogi do b5 i wtedy sam ustawiasz wysokość..zaczynając chyba od -30..
  11. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    wszystko pieknie..a co z modułem ?
  12. u kiepsko to wygląda...trzeba bardziej uważać na krawężniki..a po 3 to kup sobie jakiś mniejszy profil bo wygląda to jak BIG BALOOOOOOOOOOON
  13. adamooo odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    ta..musisz sobie dziurki zrobić w błotniku i śrubakiem kręcisz masz do wyboru ustawienia góra-dół i lewo-prawo..w poniedziałek mogę zrobić foty dziurek
  14. hehe gratki..a czujnik sprawny czy ze zworką jeździsz ? ;( sory Alv za późną reakcje w sprawie Vasa..wczoraj u niego byłem i mogłem spytać..ale jak już działa to kox
  15. kata wywalić..ewentualnie wydech zrobić..
  16. ja już widzę efekty..jak rozmawiałem z poziem to zmienił głos na bardziej piszczący i kobiecy
  17. no chłopaki nie wiem czy powinienem to mówić ale powiem..mamy w klubie 2 nowych bamboków :gwizdanie: Poziu i lukaszr..dzisiaj pierwszy raz na siłowni byli..więc trzymajmy kciuki żeby zakwasów nie było
  18. specjalnie dla Ciebie alv.. 19"
  19. ctv założy Ci gt22 bez większych przeróbek..
  20. bardzo dobry wybór..polecam ja jak również paru klubowiczów z warsaw team
  21. jak uda się kupić taką turbine w dobrych pieniądzach..poza tym 200 kucy nie zrobi się na seryjnych PD.
  22. jakoś nie mogę sobie wyobrazić włożenia tej turbiny co jest na zdjęciach.. zrobić dobrą hybryde i program i niecałe 200kucy będzie..
  23. bierz felgi nr 1 lub bbs ..można dostać..często są na allegro.sam miałem takie kupić. tylko mininum 18"
  24. przemek albo alv dajcie mejla to Wam wyśle zdjęcia z montażu kiery multi i rozpiską pinów..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.