Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ładnie dawało:) rano wstałem o 3 żeby pojechać na giełde odśnieżyłem fure, odpalam..wszystko gites a tu ledwo co ruszał z miejsca..a już nie wspomne o hamowaniu..jakbym miał zimówki to bym pojechał poszaleć pod arkadie a tak to po 20 min wróciłem doma i tyle mnie widzieli w słomczynie... ps..z fotami dzisiaj będzie lipa.. no chyba ze chcecie to dawać znaka..
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
spoko furka..taki cichociemny..a jak stanie na światłach to..*&^#*&*&^@&**&@
-
[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka
Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała :mrgreen:
-
[B5 AJM] dziwne zachowanie abs!!
atam..masz audi to nic Ci się nie stanie :mrgreen: możesz jeździć na letnich w zime i będzie git
-
[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka
no tak..takie są ceny w ASO w wawie..
-
[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka
A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: tak..tirówka przyjeżdza i się zabiera do roboty.. :mrgreen: OT..mi ostatnio Poź sprawdzał błędy i jest 0
-
[B5 AFN] Wizyta u diagnostyka
u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..
-
Strefa Śmiechu
nie ma to jak masażyk przed snem.. http://www.smog.pl/wideo/5228/masaz_ktory_moze_polamac_kregoslup/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zrobimy sobie grupowe np z 3-4 autami i będzie gites..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na zimówkach mój wygląda jak paździoch U Kunio widze że temat mody w red tornado cdn. ..zastanawiałeś się może nad FMIC ? ...dopiero by była rakieta :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co się stało ? tuning u Platiego ?:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki co ze zdjęciami ? Robimy...?Mało czasu zostało..zima idzie trza będzie zmianiać już fele na zimówki..może ktoś ma jakiś dobry aparat lub może pożyczyć na sesje..np w ten weekend można się jakoś umówić..możemy najpier zacząć na jakimś parkingu np. Arkadia potem pojechać na jakiś most..chłopaki szybka mobilizacja..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łobosze..ale ŚNIEG pada :mrgreen: [ Dodano: 02-11-2006, 11:40 ] łobosze..ale ŚNIEG pada :mrgreen: chłopaki ZIMAaaaaaaaaaa..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pracuje tak jak ja..więc też odpada..
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
nic nie trzeba..kiepsko trzyma, oddajesz..oni sprawdzają czy nie było żadnych eksperymentów i powinni oddać nowy..UWAGA..kupując aku zabierz ze sobą swój stary dostaniesz 30 zł rabatu za recycling..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki qźwa pracuje 7 więc odpadam..a tak chciałem iść
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
bierz taki który ma najdłuższą gwarancje..ja kupiłem w norauto z 3 letnią i jest git..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może zróbimy spocika w jakiejś telepizzy ?:> :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ja daje rade :mrgreen:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
hamuj bajere..ochroniarza Żówia mieliśmy to sie nic nie stało
-
specyfikacja..b5 i b6 potrzebna..
dzięki jest git :mrgreen:
-
specyfikacja..b5 i b6 potrzebna..
jeśli ktoś ma takowe dane to poproszę..chodzi o porównanie b5 i b6..jaka waga,szerokość itd. I jaka jest różnica wagowa pomiędzy 1.8T , 1.9 Tdi i 2.5 tdi.. Dzięki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z szybkami to jeszcze się wstrzymam..kurna kasy brak..dzisiaj opłaciłem ubezpieczenie i juz śmigam..musiałem tylko kupić nowy akumulator bo tamten to niestety nie dawał znaków życia..Poź a co z felami ? Kiedy trza się deklarować..jaka zaliczka itd ? Daj jakieś info.. ? Chłopaki jutro się widzimy ? Pozdro
-
naprawa tłoczka
http://bilstein.net.pl/ tutaj kupisz amorki najtaniej..wymienisz je za 20zł dodatkowo musisz kupić sprężyny i będzie git.. Pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe ...szkoda że jestem w robocie bo bym wpadł :mrgreen: