Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. no ładnie dawało:) rano wstałem o 3 żeby pojechać na giełde odśnieżyłem fure, odpalam..wszystko gites a tu ledwo co ruszał z miejsca..a już nie wspomne o hamowaniu..jakbym miał zimówki to bym pojechał poszaleć pod arkadie a tak to po 20 min wróciłem doma i tyle mnie widzieli w słomczynie... ps..z fotami dzisiaj będzie lipa.. no chyba ze chcecie to dawać znaka..
  2. adamooo odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    spoko furka..taki cichociemny..a jak stanie na światłach to..*&^#*&*&^@&**&@
  3. Platinum Ty lepiej hamuj bajere bo jak dostaniesz zaległe butelki to Cie żona z izby wytrzeźwień będzie odbierała :mrgreen:
  4. atam..masz audi to nic Ci się nie stanie :mrgreen: możesz jeździć na letnich w zime i będzie git
  5. no tak..takie są ceny w ASO w wawie..
  6. A to jak płacisz 250 za podłącznie do kompa to później dają Ci jakąś laske do podłączenia :?: tak..tirówka przyjeżdza i się zabiera do roboty.. :mrgreen: OT..mi ostatnio Poź sprawdzał błędy i jest 0
  7. u nas w wawie za podłączenie do kompa, skasowanie błędów..itd. kosztuje od 50 zł nawet do 250..
  8. nie ma to jak masażyk przed snem.. http://www.smog.pl/wideo/5228/masaz_ktory_moze_polamac_kregoslup/
  9. to zrobimy sobie grupowe np z 3-4 autami i będzie gites..
  10. na zimówkach mój wygląda jak paździoch U Kunio widze że temat mody w red tornado cdn. ..zastanawiałeś się może nad FMIC ? ...dopiero by była rakieta :razz:
  11. a co się stało ? tuning u Platiego ?:>
  12. Chłopaki co ze zdjęciami ? Robimy...?Mało czasu zostało..zima idzie trza będzie zmianiać już fele na zimówki..może ktoś ma jakiś dobry aparat lub może pożyczyć na sesje..np w ten weekend można się jakoś umówić..możemy najpier zacząć na jakimś parkingu np. Arkadia potem pojechać na jakiś most..chłopaki szybka mobilizacja..
  13. łobosze..ale ŚNIEG pada :mrgreen: [ Dodano: 02-11-2006, 11:40 ] łobosze..ale ŚNIEG pada :mrgreen: chłopaki ZIMAaaaaaaaaaa..
  14. pracuje tak jak ja..więc też odpada..
  15. nic nie trzeba..kiepsko trzyma, oddajesz..oni sprawdzają czy nie było żadnych eksperymentów i powinni oddać nowy..UWAGA..kupując aku zabierz ze sobą swój stary dostaniesz 30 zł rabatu za recycling..
  16. chłopaki qźwa pracuje 7 więc odpadam..a tak chciałem iść
  17. bierz taki który ma najdłuższą gwarancje..ja kupiłem w norauto z 3 letnią i jest git..
  18. może zróbimy spocika w jakiejś telepizzy ?:> :mrgreen:
  19. hamuj bajere..ochroniarza Żówia mieliśmy to sie nic nie stało
  20. dzięki jest git :mrgreen:
  21. jeśli ktoś ma takowe dane to poproszę..chodzi o porównanie b5 i b6..jaka waga,szerokość itd. I jaka jest różnica wagowa pomiędzy 1.8T , 1.9 Tdi i 2.5 tdi.. Dzięki
  22. Z szybkami to jeszcze się wstrzymam..kurna kasy brak..dzisiaj opłaciłem ubezpieczenie i juz śmigam..musiałem tylko kupić nowy akumulator bo tamten to niestety nie dawał znaków życia..Poź a co z felami ? Kiedy trza się deklarować..jaka zaliczka itd ? Daj jakieś info.. ? Chłopaki jutro się widzimy ? Pozdro
  23. http://bilstein.net.pl/ tutaj kupisz amorki najtaniej..wymienisz je za 20zł dodatkowo musisz kupić sprężyny i będzie git.. Pozdro
  24. hehe ...szkoda że jestem w robocie bo bym wpadł :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.