Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 00:23_________________________________________________- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kolor auta trzeba dobrać do felg, obniżenia oraz ew dodatków.. tutaj masz fotki kolorów : http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&st=0&sk=t&sd=a&start=300[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:28_________________________________________________ http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&start=220&st=0&sk=t&sd=a[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________Rs4 sam w sobie jest piękny więc nie ma znaczenia jaki kolor siekniesz i tak będzie [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________jedna ważna sprawa...trzeba mieć ori lusterka..dyfuzory i wydechy...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:30_________________________________________________- [B6 AWX] RS4 diesel edition
kolego..jesteś tu nowy i nie życzę sobie takich txt widzę że nie masz za dużo wspólnego z rezaniem- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie elektrycznie tylko pneumatycznie :gwizdanie:- [B6 AWX] RS4 diesel edition
nie..spody lusterek..- Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
t91 nie podejdzie..trzeba szukać ori..[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:07_________________________________________________pilot można dorwać bez problemu od 200-350zł- B6 DIVISION
prawie w ogóle się nie grzeje..ja jeździłem ze3 lata bez osłony..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
nowy gadżet :- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WSZYSTKO ori ASO..gratis wycieraczki nie ori do tico- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy jak pobijesz swoją A4 ten rekord to montuje Ci webasto for free- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.pl/MotoPL/1,88571,10078591,Rekord_Guinnessa_w_parkowaniu.html http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jeFNunnYiKY#at=49- [ALL B6] Stuki w przekładni
jedź na szarpaki- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
etam...rezaj szyber jest git wymienisz tylko górny płat dachu- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://allegro.pl/audi-a4-2005rok-b7-dach-i1756925453.html- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
może Grzesiek jeszcze nie sprzedał : http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-lusterka-kompletne-orginal-i1633991226.html- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
niech hammer zrobi dobrą cenę to może Daniel się skusi..- B6 DIVISION
http://allegro.pl/zaslonki-6-szt-audi-a4-b6-b7-kombi-solarride-i1756113840.html- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
tak czy siak cena jest zawsze taka sama [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 13:54_________________________________________________Andy jak chcesz to się dowiem ile to będzie kosztowało za 2 komplety i dam Ci znać..- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ładny zestaw- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no raga ją styrał- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb jedno co zj**..łeś to nie dałeś solar dachu..albo panoramy..- jaka drukarka laserowa kolorowa ?
zdecydowałem się na atramentówkę HP 8500 wifi..cena 899zł- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
http://moto.allegro.pl/bentley-continental-gtc-chrom-rarytas-vag-cult-i1741144600.html http://moto.allegro.pl/lorinser-rsk-3-19-3tlg-rarytas-jedyne-takie-i1741143536.html - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)