Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 00:23_________________________________________________
  2. kolor auta trzeba dobrać do felg, obniżenia oraz ew dodatków.. tutaj masz fotki kolorów : http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&st=0&sk=t&sd=a&start=300[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:28_________________________________________________ http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&start=220&st=0&sk=t&sd=a[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________Rs4 sam w sobie jest piękny więc nie ma znaczenia jaki kolor siekniesz i tak będzie [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________jedna ważna sprawa...trzeba mieć ori lusterka..dyfuzory i wydechy...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:30_________________________________________________
  3. kolego..jesteś tu nowy i nie życzę sobie takich txt widzę że nie masz za dużo wspólnego z rezaniem
  4. nie elektrycznie tylko pneumatycznie :gwizdanie:
  5. nie..spody lusterek..
  6. t91 nie podejdzie..trzeba szukać ori..[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 20:07_________________________________________________pilot można dorwać bez problemu od 200-350zł
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    prawie w ogóle się nie grzeje..ja jeździłem ze3 lata bez osłony..
  8. nowy gadżet :
  9. WSZYSTKO ori ASO..gratis wycieraczki nie ori do tico
  10. Andy jak pobijesz swoją A4 ten rekord to montuje Ci webasto for free
  11. http://moto.pl/MotoPL/1,88571,10078591,Rekord_Guinnessa_w_parkowaniu.html http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jeFNunnYiKY#at=49
  12. jedź na szarpaki
  13. etam...rezaj szyber jest git wymienisz tylko górny płat dachu
  14. http://allegro.pl/audi-a4-2005rok-b7-dach-i1756925453.html
  15. może Grzesiek jeszcze nie sprzedał : http://allegro.pl/audi-a4-s4-rs4-b6-b7-lusterka-kompletne-orginal-i1633991226.html
  16. niech hammer zrobi dobrą cenę to może Daniel się skusi..
  17. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/zaslonki-6-szt-audi-a4-b6-b7-kombi-solarride-i1756113840.html
  18. tak czy siak cena jest zawsze taka sama [br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 13:54_________________________________________________Andy jak chcesz to się dowiem ile to będzie kosztowało za 2 komplety i dam Ci znać..
  19. ładny zestaw
  20. Nosb jedno co zj**..łeś to nie dałeś solar dachu..albo panoramy..
  21. zdecydowałem się na atramentówkę HP 8500 wifi..cena 899zł
  22. http://moto.allegro.pl/bentley-continental-gtc-chrom-rarytas-vag-cult-i1741144600.html http://moto.allegro.pl/lorinser-rsk-3-19-3tlg-rarytas-jedyne-takie-i1741143536.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.