Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
kiepski ten pomarańcz w b6..idź w ten niebieski
-
[ALL B6] Lusterko fotochromatyczne
jak coś to mam czarne lusterko b6/b7 fotochrom pod czujnik deszczu na sprzedaż jak coś mogę je rozebrać ...
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
no ładnie..heble warte tyle co samochód
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
otwiera się teraz tak jak powinno ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
przecie dawno było wiadomo że pasują..nie pasi tylko blokada tylch drzwi i trzeba rezać
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
kolego nie szpanuj bo i tak wiemy że masz kradzioną navi i niedługo będzie areszt !
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Malik teraz zmienia heble na mniejsze..bo stare za dobrze hamowały..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lusterka s nie gdzie do q..rwy są lampy ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Podsufitka w alcantarze czarnej..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Czesc rzeczy poskladanych !
-
Ledy bixenon b8 do b6 ??
powiadasz ?:>
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
środka nie ma bo walczyłem z lampami i nie miałem jak jeździć..teraz jeżdżę na co dzień audi więc będę to jakoś ogarniał w miarę szybko..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
od wczoraj już na letnich..te same co w zeszłym roku sporo gratów w carbonie ale to pokażę soon bo muszę poskładać..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
http://desmond.imageshack.us/Himg585/scaled.php?server=585&filename=carbg.jpg&res=landing http://desmond.imageshack.us/Himg135/scaled.php?server=135&filename=carb1.jpg&res=landing http://desmond.imageshack.us/Himg651/scaled.php?server=651&filename=carblis.jpg&res=landing
-
Strefa biegaczy, triathlon
Dzisiag bieg ursynowa 5 km - jakos ciezko mi biegalo..czas 20:12
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
jakby ktoś miał listwę czarną do drzwi tył prawy sedan to chętnie przygarnę
-
Strefa biegaczy, triathlon
3:02 na 1km poprawiłem trochę czas..myślę że z 5 sekund do czasu pudziana w tydzień ogarne może nawet lepiej bo mocno się nie zmęczyłem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Vivę omijaj dalekim łukiem..Szewczyk Audi ulica Radzymińska..tam jedź na sprawdzenie auta..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
będzie git
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
lusterka montowałeś ?
-
Strefa biegaczy, triathlon
nie... dzisiaj biegałem na warsaw track cup i z zakwasami po biegu po schodach tak od tak sobie pobiegłem na 1km - zrobiłem 3:22. wkurzyłem się bo za późno zabrałem się na szybszy bieg..mogłem z 15 sekund urwać..tętno max było 175. no nic dopiero zaczynam biegać i uczę się co i jak..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
musisz oko przyzwyczaić do braku gumy kiedy będzie montaż eyesów ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy ma podjechać z grubą kasą na pożyczki
-
Strefa biegaczy, triathlon
bez treningu: 5km kostytucja 3 maja - 21:59 5km go run - 21:32 5 km irena samsung run - 20:46 2 godziny przed ireną bigegłem po schodach na 38 piętro na zawodach..czas 5:33 jedynym treningiem były te biegi... waga 100kg - 188 Plany najbliższe: warsaw track na bieżni - 1km - sprawdzenie czasu - ale mam zakwasy po schodach a bieg już jutro. mistrzostwa polski na 5km w biegu ursynowa 2 czerwca bieg marszałka sulejówka tutaj pobiegnę 3 lub 10 km.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart podeślij linka do postojówek które zainstalowałeś u siebie ..najlepiej jakiś link do aukcji lub sklepu. Thx ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- Bart podeślij linka do postojówek które zainstalowałeś u siebie ..najlepiej jakiś link do aukcji lub sklepu. Thx