Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
pokaż resztę zabawek
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
...rozumiem dbać o swoją furę ale żeby robić to codziennie dla innych tego już nie mi by się nie chciało codziennie walczyć z lakierami i sprzątaniem fur Gratki za fajne hobby kolekcjonowania sprzętu
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
sprawdzałeś u siebie czy też u kogoś innego..bo mam pompkę eber nową i nie wiem czy podmieniać czy zostawić starą i ją przekodować ?
-
VFIZ on Audi B6/B7
licznik rs4 jest tylko w rb8
-
VFIZ on Audi B6/B7
no ja zegary mogę wysłać jak coś..tylko czy da rade to ogarnąć..?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Twoje listwy będą ładniejsze niż ocarbon.. ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- taki carbon też dostępny: http://ocarbon.com//content/gallery/photos/darron/darron-001.jpg oraz inne kolory..pomarańczowe,niebieskie, żółte, czerowne..
-
VFIZ on Audi B6/B7
a jesteś w stanie ogarnąć takie logo jak ma rs4 na starcie ? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- a jesteś w stanie ogarnąć takie logo jak ma rs4 na starcie ? jak coś to dysponuję zegarami rs4..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
strzelajta dalej
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
samochód zmieni się nie do poznania
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
to jeszcze nie koniec paczek
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ja wiem
-
VFIZ on Audi B6/B7
kicoro..napisz czy możesz zrobić oprogramowanie indywidualne..dla każdego potrzebne jest co innego..np ja nie potrzebuję dpf..najważniejsze to temp oleju, ile paliwa w baku, egt,temp wody, prędkość też może byc, ---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:12 ---------- czy wszystko sterowane jest z manetki ? ---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:13 ---------- i czy możesz zrobić dodatkowo test zegarów po zapłonie tym modułem ?
-
Strefa biegaczy, triathlon
biegało się rewelacyjnie, średnia 4:19 na km a czas to 21:42 na 5km - moja życiówka ))) no to ładny wynik...niedługo sam będę biegł na 5 km zobaczymy jaki wynik będzie
-
[ALL] Carbonowe dekory... warto?
mój znajomy robi carbon..robił i mi i wyszło jak ori..jak ktoś chętny to za komplet listew (drzwi + popielniczka przód i tył + w około ramki zmiany biegów) - wychodzi 950zł..u mnie nie poznasz się czy ori czy robiony..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
130km odległość między tymi walkami
-
VFIZ on Audi B6/B7
tutaj macie filmik tych kolesi z niemiec..są obroty, prędkość, temp wody, oleju i stan paliwa w baku : http://www.youtube.com/watch?v=ky_IWYB2QnU&feature=channel ---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:51 ---------- tutaj tak jak rs4 : ---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 18:58 ----------
-
[ALL B7] Zestaw HID w światłach przeciwmgłowych
przecież w halogeny spokojnie można włożyć hidy i nie będzie problemów na fisie..
-
Schowek konsoli RS4 B7
można..
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek w Audi A4 B6
do składania lusterek nie potrzeba zmieniać modułu..trzeba zmienić to pokrętło od ustawiania lusterek..
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
mam u siebie już z 5 lat drugi kubek..esp przeniosłem we wnękę pod kierownicą - tam gdzie jest książka serwisowa..oczywiście żeby kubek pasował trzeba kupić od anglika..
-
Strefa biegaczy, triathlon
to powodzenia prosta czy jakieś podbiegi i zbiegi ?
-
Siłownia
na siłkę trzeba wiedzieć kiedy chodzić..jak chodziłem na 20-20-30 to takich problemów nie miałem..albo w godzinach 10-13 też nie powinno być młodych na siłce..
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
poszło
-
Siłownia
niejeden taki co ciśnie 70 kg złamałby Cię w 5 sekund
-
Strefa biegaczy, triathlon
dzisiaj kumpel u mnie był i on biegnie właśnie 1:35 i to już jest dobry wynik ---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:40 ---------- a u mnie jest taki problem że ja 10km bym nie przebiegł