Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. pokaż resztę zabawek
  2. ...rozumiem dbać o swoją furę ale żeby robić to codziennie dla innych tego już nie mi by się nie chciało codziennie walczyć z lakierami i sprzątaniem fur Gratki za fajne hobby kolekcjonowania sprzętu
  3. sprawdzałeś u siebie czy też u kogoś innego..bo mam pompkę eber nową i nie wiem czy podmieniać czy zostawić starą i ją przekodować ?
  4. adamooo odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    licznik rs4 jest tylko w rb8
  5. adamooo odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    no ja zegary mogę wysłać jak coś..tylko czy da rade to ogarnąć..?
  6. Twoje listwy będą ładniejsze niż ocarbon.. ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- taki carbon też dostępny: http://ocarbon.com//content/gallery/photos/darron/darron-001.jpg oraz inne kolory..pomarańczowe,niebieskie, żółte, czerowne..
  7. adamooo odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    a jesteś w stanie ogarnąć takie logo jak ma rs4 na starcie ? ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- a jesteś w stanie ogarnąć takie logo jak ma rs4 na starcie ? jak coś to dysponuję zegarami rs4..
  8. samochód zmieni się nie do poznania
  9. to jeszcze nie koniec paczek
  10. adamooo odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    kicoro..napisz czy możesz zrobić oprogramowanie indywidualne..dla każdego potrzebne jest co innego..np ja nie potrzebuję dpf..najważniejsze to temp oleju, ile paliwa w baku, egt,temp wody, prędkość też może byc, ---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:12 ---------- czy wszystko sterowane jest z manetki ? ---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:13 ---------- i czy możesz zrobić dodatkowo test zegarów po zapłonie tym modułem ?
  11. biegało się rewelacyjnie, średnia 4:19 na km a czas to 21:42 na 5km - moja życiówka ))) no to ładny wynik...niedługo sam będę biegł na 5 km zobaczymy jaki wynik będzie
  12. mój znajomy robi carbon..robił i mi i wyszło jak ori..jak ktoś chętny to za komplet listew (drzwi + popielniczka przód i tył + w około ramki zmiany biegów) - wychodzi 950zł..u mnie nie poznasz się czy ori czy robiony..
  13. 130km odległość między tymi walkami
  14. adamooo odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    tutaj macie filmik tych kolesi z niemiec..są obroty, prędkość, temp wody, oleju i stan paliwa w baku : http://www.youtube.com/watch?v=ky_IWYB2QnU&feature=channel ---------- Post added at 18:58 ---------- Previous post was at 18:51 ---------- tutaj tak jak rs4 : ---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 18:58 ----------
  15. przecież w halogeny spokojnie można włożyć hidy i nie będzie problemów na fisie..
  16. do składania lusterek nie potrzeba zmieniać modułu..trzeba zmienić to pokrętło od ustawiania lusterek..
  17. mam u siebie już z 5 lat drugi kubek..esp przeniosłem we wnękę pod kierownicą - tam gdzie jest książka serwisowa..oczywiście żeby kubek pasował trzeba kupić od anglika..
  18. to powodzenia prosta czy jakieś podbiegi i zbiegi ?
  19. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    na siłkę trzeba wiedzieć kiedy chodzić..jak chodziłem na 20-20-30 to takich problemów nie miałem..albo w godzinach 10-13 też nie powinno być młodych na siłce..
  20. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niejeden taki co ciśnie 70 kg złamałby Cię w 5 sekund
  21. dzisiaj kumpel u mnie był i on biegnie właśnie 1:35 i to już jest dobry wynik ---------- Post added at 19:40 ---------- Previous post was at 19:40 ---------- a u mnie jest taki problem że ja 10km bym nie przebiegł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.