Treść opublikowana przez d4widoV
-
Nie działają spryskiwacze lamp
ja jebie... Medalion pecha jakis na szyi musiales miec chyba Sprawdz bezpieczniki, za pewne to tak zaskoczylo
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
wyslalem maile poki co, ale we wtorek najpozniej chwyce za telefon juz na pewno, jak dalej tak bedzie. Ja rozumiem, ze rozne rzeczy sie moga wydarzyc, ale za telefon lapie w ostatecznosci nie z lenistwa. W innych sytuacjach zdecydowanie sam wole telefon
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no ja rowniez mam dobra opinie (no dobra, poki co mialem 4 dni temu jeszcze), bo wczesniej zrobilem 2 zamowienia u nich na sume ~650 PLN. i mialem paczuszki do 3 dni od zamowienia, a raz nawet gratis byl maly za spoznienie 1 dzien. A teraz echo, a akurat zamowilem 3pak Menzerny, bo chcialem polerke w tym tygodniu zrobic i lipa...
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Mam kiere 3ramienna, S-line z przyciskami +/- do automata i wczoraj jak rozkrecalem kiere, zeby oddac ja do malowania skory to zauwazylem we wnetrzu jej sa jeszcze 3 kabelki zakonczone izolacja z niczym nie polaczone, do czego one moga byc? do multifunkcji czy cos?
-
Ile pali Wam gazu?
No to Ci chla jak smok , mam Audi 100c4 quattro manual i po mieście jazdy po 3/4 km 19 trasa 11/12l , AUDI v8 3.6l automat podobnie w mieście 24/26L trasa 14/16L. Sprawdź ile pali benzyny i dodaj 20 procent , masz silnik nowszej generacji od moich i powinien palić mniej. A w profilu masz wpisane B6 4.2l :-D to jakie w koncu masz auto :-D? WIEM, ZE powinien palic mniej. Benzyny pali 16-17 l, zgodne jest to z FISem ale ja nie deptam w ogole go, on powinien palic mi gazu max. 17l jakbym od skrzyzowania do skrzyzowania deptal gnoja. Jutro termostat bede sprawdzal, lambdy obie mam OK, czujnik wody tez. Cos musi byc... ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- No kobieta ma Seata Ibize II po mnie, 1.4 60KM, gaz sekwencja 1,5 roczna. Jak sie go cisnie (a to jedynie najlepsza opcja :-D) to w miescie lyka 10l/100km, a na trasie 6.5l/100km spala. Ekonomia przede wszystkim :-D no ale 0 dynamiki.
-
Ile pali Wam gazu?
moj smoczek nadal miasto 18-19l / 100km, bez deptania specjalnego a na trasie okolice 17l... i wciaz gdybam co i jak.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no, taki ekonomiczny sposob jesli chodzi o czas :-) dobra, czyli cienko i 2 minuty, tak zrobie :-) chlopaki z all4auto sobie w kulki leca ze mna od tygodnia, zaplacone w poniedzialek ,a zamowienie ciagle 'oczekuje na wplate' pisalem do nich 2x juz, ze oczekuje rekompensaty jakiejs. Jeszcze na dobor zlego wybralem paczkomaty 24/7.
-
Nr fabryczny pompki centralnego zamka - pomocy!
numer jest ten - 8D0 862 257
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
wlasnie tak musisz zrobic, popatrz kilka postow wyzej jest o tym napisane
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Collinite 476 najlepiej ile poczekac zanim zaczne scieranko mikrofibra? bo slyszalem kilka opinii. 2 minuty, albo 8-9 minut?
-
jak zdemontować kierwonice
stare sposoby nigdy sie nie 'starzeja' :-D tez musze swoja zdemontowac, bo farba sie starla z niej
-
Podgrzewanie lusterek, jak poznać czy mam?
graty za tutorial, na pewno skorzystam :-)
-
Xenon, mruganie a po chwili brak swiatła
za pewne zarnik sie wypalil, jesli masz stary, albo uszkodzil (co za pewnie nie). Kup jakis dobry, polecam Philips
-
Swiatla przeciwmglowe tylne
to jest po to zeby sie nie mylily p.mglowe ze swiatlami stopu
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
powiedzcie, jakiego pioneera zakupic: - zeby pasowalo podlaczenie pod BOSE - zeby wykorzystac fabryczna antene GPS - zeby chodzila AutoMapa i mozna bylo ja sobie zmienic jak cos :-D
-
Obudowa filtra powietrza - zdjęcie
to sa dwa elementy, od lewej idzie rura ssaca - 8D0129617AA a laczy sie z kroccem ssacym - 078129617A
-
zaślepki spryskiwaczy
8D0955275 lewa 8D0955276 prawa
-
Sprawdzenie lambdy - napięcia
nie wiem czemu, ale u mnie nie idzie sie polaczyc z ENGINE - 01 w ogole :-/ ani z ENGINE II,III itp... tych testow nie moge zrobic sprawdzilem jedynie jeszcze jedna rzecz - odpalilem auto i na zimnym na postoju na klimatroniku wlaczylem kanal 39, w momencie kiedy na zegarach temp. pokazala sie 90st. to na klimatroniku na 39C bylo 81st. ma to tez cos do tego ze auto pali wiecej?
-
Zmiana z automatu na manual 2.8 quattro- co potrzebne
po co ludzie kupujecie automaty zeby pozniej zmieniac na manual? bezsens..
-
Sprawdzenie lambdy - napięcia
Siema, autko mi duzo spala, niezaleznie czy trasa czy nie. Bledow z lambdami nie mam (bo 2 sa u mnie). Ale dzisiaj oscyloskopem sprawdzilem napiecia na obu i napiecia oscyluja od 0.150 do maksymalnie 0.750, i w wiekszosci nie siega tych wysokich wartosci, lecz jest do 0.600V wydaje mi sie, ze to one daja mi tak po p**dzie z tym spalaniem. Bo przeplywka jest dobra, spaliny tez sa dobre, czujnik temp. tak samo. powiedzcie mi czy sie myle, bo jak sonda pracuje poprawnie to powinna oscylowac ciagle od 0.1V do 0.9V, a u mnie nie bylo wiecej niz 0.75V
-
Fotele z RS4 Recaro pasują do B5
pasuja na pewno
-
Inna barwa żarówek
Aha, zle zrozumialem :-) to w takim razie przeslij te fotki sprzedawcy i popros o wymiane, oczywiscie to gosc powinien Ci zwrocic koszty wysylki. Widocznie jakas zla partia sie trafila. Chyba ze malo zyczliwy pracownik...
-
Inna barwa żarówek
akurat jesli chodzi o tego sprzedawce, to jestem jego czestym klientem i nie mam do niego jakichkolwiek zastrzezen, a akurat te zarowki Narva LED w5w kupowalem juz z 8kompletow od niego, i zawsze swiecily identycznie. Poza tym, nie ma nawet wyboru innego koloru tych zarowek niz 6000k. Wydaje mi sie, ze problem jest u Ciebie, przeczysc jakies styki wewnatrz czy cos, cos musi nie laczyc nie tak, jesli zamieniajac je stronami zawsze ta po lewej slabiej swieci.
-
Inna barwa żarówek
a nie masz przypadkiem jednej lampki od podswietlenia rejestracji 'brudnej'?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ta silverline'a to najlepsza polerka z tych tanszych, pod tym wzgledem ze ma regulacje i stabilizacje obrotow