Treść opublikowana przez exportsubripp
-
Piłka nożna
K....wa a mialem juz napisanego posta ze jest 1:0 a tu Krystyna wyrównała. Ja pier.... mam nadzieje ze blaugrana ich rozniesie bo goniłem z BT na mecz nie po to zeby oglądac zwyciestwo supermarketu. Kamyk a co ty zostales jeszcze jeden dzień ?
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Pany i panie. Własnie dotarlem do domu. Warto bylo jechac 1000 km w 2 strony zeby poznac tyle fajnych indywidualnosci i wypic tak ogromną ilosc alkoholu w tak krotkim czasie Widzimy sie naprwno za rok w BT a kto wie , moze na OEM tez zawitamy. Pozdro 4 all !!! Ps. Trofea wypakowane
-
Bukowina 15' Hot-Line
Impreza trwa ))))
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
A szybko bedziecie jechac? Bede mial godzine spoznienia to jakbym pocisnął i bez przystanków zadnych to moze gdzies w krk was ogarne ?
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
O 11 w Krk to za wczesnie dla mnie. Musialbym skoro świt z domu wyjechac chyba gdyby cos sie zmienilo to dawajcie znaka, bardzo chetnie podczepie sie pod peleton
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A jak z twoim sprzeglem? Po wymianie tarczy slizganie ustalo? Docisk tez zmieniales?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Od czego kolego te manetki ?
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
jaką listwę ?
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
A jak tam te wszystkie systemy o ktorych koledzy mowili ze nie dzialają? Poprawiles to wszystko? Jak z pdc przód, naprawione ? Ps. Fura fajna, na plus modyfikacja przodu , drogi mod bardzo , ponad 10 k pln chyba wychodzi i roboty dużo. Fajne autko. Oby tylko wszystko działało jak trzeba.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja od kupna swojej b8 zrobilem juz prawie 10 tys km i ani razu nie zauwazylem zeby sie dpf wypalał. Zastanawiam sie wobec tego czy u mnie jest cos takiego w ogóle.
-
Spoty wrocławskie
Jestem we wro na bielanach. Jest ktos w okolicy?
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
Lubie to
-
Strefa motocyklistów
Panowie miał ktos kiedys Kawasaki gt550 ? Zbieram stare motory i trafil mi sie wlasnie taki okaz za pare groszy z 1989 roku, chcialbym sobie go zrobic i pojezdzic w sezonie na takim starym turystyku w dluzsze traski. Moze mi ktos powiedziec czy przyjemnie sie takim czyms jezdzi ?
-
B8 TrOOOOp
- gdzie montujecie antene cb
Pytanie do wlascicieli avantów b8. Gdzie dokladnie najlepiej i najpraktyczniej umiejscowic malą antenke cb? Kupilem dzisiaj taka mala czarną presidenta ale nigdy w aucie cb nie mialem i zastanawiam sie gdzie ją przyczepic, do dachu czy do klapy?- B8 TrOOOOp
Wczesniej nigdy nie mialem tego komunikatu mimo ze czesto odpalam przy otwartych drzwiach. Piski miewałem jak np kierunkowskaz zostawilem wlaczony ale nigdy przy otwartych drzwiach. Dziwne.- B8 TrOOOOp
Probowalem przed chwilą odpalic auto po wyjsciu z marketu. Wkladam kluczyk a tu pisk i komunikat "ignition is on" , co to jest miał to ktoś? I auto nie reagowalo w ogole na odpalanie. Probowalem z 10 razy i nic. W koncu odczekalem kilka minut i wreszcie po wlozeniu kluczyka odpalil bez problemu. O co chodzi ?- B8 TrOOOOp
Pokaz tą feleCena? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308712-felgi-ori-s5-19-2453519-falken/ .dlaczego nie moge otworzyc tego linku? Wyswietla mi komunikat: [#10340] Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu.- Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Ty chyba gdzies oglaszales jesli dobrze pamietam- stare cb radio cobra brak mikrofonu prosba o pomoc
Witam kolegów. Mam pytanie pewnie laickie. Po 15 latach nieobecnosci w eterze chce powrócić. Wyciągnalem ze strychu swoje stare radyjko ktorym sie bawilem za łebka. Tylko nie mam mikrofonu. Pamietam ze mialem takà fajna sadelte czarną z echem i wzmocnieniem ale sprzedalem jà wieki temu i zostalo mi tylko radio. Powiedzcie jaki mam dokupic mikrofon zeby to dzialalo wszystko i styki pasowaly plug&play ? Nie chce sie bawić w rzeźby. Ps. Nie pogardze linkami do aukcji z okreslonymi pasującymi modelami gruszek. Serdecznie pozdrawiam uzytkownikow na forum.- Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Grzesiu a jaki bylby koszt wymiany 3g low na 3g high?- Pielęgnacja skóry-dla opornych
Głównie kurz , skóra czarna sie tak nie brudzi w sumie, jakies ewentualne plamy to chyba itak najpierw sue myje zwykłą wodą a pielegnacja tym specyfikiem to pozniej tak czy nie? Jak to jest ?- Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Dziwne jezeli mmi 3g high rozni sie od 3g low tylko dyskiem to dlaczego 3g low nie odtwarza filmow ani z plyty ani z karty nawet na postoju? Nie ma na to sposobu ?- Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
A do mmi 3g low dziala ktory z tych dwoch skryptów? Ten od 3g high czy od basic ?- Pielęgnacja skóry-dla opornych
http://allegro.pl/colourlock-zestaw-do-skor-soft-sklep-p-n-i5016220509.html Czy do czarnej skóry wentylowanej taki zestaw jest dobry? Macie z tym jakies doswiadczenia ? - gdzie montujecie antene cb