Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Nie zgodzę się z tym bo policja zgłasza fakt zatrzymania czasowego prawka w starostwie a starostwo wzywa cie do oddania dokumentu. Jeśli starosta orzerknie wstrzymanie prawka to w ewidencji policji mają info ze prawko zostało czasowo zatrzymane. Czyli kolejna kontrola i prawko na kolejne 3 miesiące zatrzymują.
-
Audi A4 B6 - Czujniki parkowania z " allegro ", proszę o pomoc.
Tanie zestawy w zimę są bezużyteczne wystarczy trochę syfu na czujniku i pokazuje że przeszkoda za autem jest. Poszukaj tematu gdzieś ktoś montowal elektromagnetyczny i chyba był zadowolony.
-
Samochodem do Hiszpanii?
Różnica między autem a samolotem jest taka, lecąc samolotem nie jesteś pierwszego dnia zmęczony autem natomiast pierwszy dzień musisz liczyć na odpoczynek po podróży . Zdecydowanie wybrałbym samolot do Hiszpanii.
-
Jaka Pilarka Spalinowa?
Ja mam husqwarne i sobie chwale dolewam tylko paliwa oleju i łańcuchy ostrze. Raz miałem tylko awarie hamulca bezpieczeństwa opaska pękła. W serwisie za śmieszne pieniądze wymienili.
-
Najechanie na tył auta
Ja bym cwaniaka jeszcze podał z powództwa cywilnego. Niech płaci cwaniak .
-
Regeneracja wahaczy
Ja regenerowałem w swojej b5 wahacze i o ile górne były super i długo wytrzymały o tyle dolne były chyba za mocno spasowane bo przestała odbijać kierownica po skręcie brakowało zawsze z pół obrotu żeby koła wróciły do jazdy na wprost i trzeba było jej pomagać. Warunek przy regeneracji był jeden regenerują tylko ori wahacze. Najlepsze było to że zawoziło się stare i od razu dostawało się nowe.
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Tylko jeśli pies ma też odstraszyć złodzieja to ten pies raczej odpada. Jak ktoś na podwórko wejdzie to już sie chce bawić .
-
Jaki Pies do Ogrodu?
Mój pies tez juz,stary jest i stoję przed wyborem psa. Przeczytałem kupę opini i forum i chyba najlepszy pies na podwórko to berneński pies pasterski. Wadą jest dbanie o sierść bo wymaga dużo pielęgnacji. No i cena teraz pies jest modny wiec cena jest wysoka.
-
Niewidzialna rękawiczka - opinie
Kiedyś stosowałem taka rękawiczke firmy nie pamiętam ale było dziwne uczucie na rękach co do spełniania zadania u mnie było średnio plus po każdym umyciu rok zabieg trzeba było powtórzyć. Moim zdaniem lepsza jest dobra pasta do mycia rąk :-)
-
Naklejka informująca o prawidłowym ciśnieniu w oponach
U mnie w b7 lewy słupek w starej B5 tez lewy słupek. Według mnie to na lewym u ciebie tez powinno być.
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Dzisiaj wysłałem tatę na złom po talerzyk ale miał inny numer. Talerzyk był z B5 ale końcówka 339 czy jakoś tak będę musiał sam pojechać i poszukać z tym numerem
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Każdy talerzyk podejdzie z B5 czy musi być ten z numerem z pierwszego posta? To ja pisałem w dziale kupie ale niestety już sprzedali :-S To ja pisałem w dziale kupie ale niestety już sprzedali :-S To ja pisałem w dziale kupie ale niestety już sprzedali :-S
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Ma ktoś na sprzedasz takie talerzyki?
-
2.4 165 km vs 2.4 177 km
Przyczepie się.O co biega z tymi kilometrami ??? Bo konie mechaniczne mają inny skrót. Jeden jedzie 165km bez awaryjnie drugi 177km potem laweta ;-)
-
czujnik poziomu oleju brak wskazań na fisie
Vag com 704 W tym linku co podałem jest też kodowanie pasów aktywacja kontrolki i dezaktywacja. Natomiast dalej nigdzie nie znalazłem jak ogarnąć ten czujnik poziomu oleju. Udało mi się rozgryźć kodowanie czujnika poziomu oleju a więc tak wchodzimy w 17 instruments potem wpisujemy kod w 16access cos tam kod to 13861 vag ten kod sam podpowiada i potem już normalnie adaptation kanał 38 i jeden to czujnik on 0 czujnik off. U mnie było na 1 wiec pytanie dlaczego nie miałem wskazań niskiego poziomu oleju? Od czego zacząć szukanie na vagu błedów czujnika poziomu oleju brak . Na których kablach we wtyczce powinno być napięcie i jakie? Czy jak padnie czujnik to wywala błąd czy może nic nie pokazywać?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja od 3 lat do Chorwacji jeżdżę do Paklenicy do morza 5 metrów tylko deptak musze przejść, duży balkon z widokiem na morze i gospodarze rewelacyjni. Co prawda to nie miejscowość dla lubiących imprezy ale dla osób z dziećmi jak najbardziej. W tym roku ze względu na maluszka ma dopiero miesiąc jedziemy w Pieniny. Ale za rok znowu Chorwacja :-)
-
B5 tył 235/40R17 przód 215/45R17
Mię wiadomo jak zachowa się ESP przy takiej różnicy prędkości kół
-
Przygoda na autostradzie
Ja miałem zestaw naprawczy od razy wymieniłem na pełnowymiarowe kolo zapasowe. Masz wystrzal czy rozetniesz oponę i masz gigantyczny problem. A tak lewarek klucz i jazda. :-)
-
Przygoda na autostradzie
Kolega napisał ze opona nie wyszczelila tylko babel wyskoczył. Jeśli byłby wystrzal to przy 200 nie ma szans opanować auta. Babel wyskakuje z kilku powodów stara opona pęka osnowa, za niskie ciśnienie i duża predkosc, za niski indeks prędkości, najechanie na coś z dużą prędkością.
-
Altanka ogrodowa
Z własnego doświadczenia wiem ze lepiej zrobić samemu. Wykonawcy kasuja kupę kasy. Ja u szwagra robiłem altanke taka zwykła normalna. U siebie robiłem taras wyszło idealnie. Jak dzwoniłem pytać o ceny to jakiś kosmos nie wiem skąd biorą takie ceny za robocizne.
-
Ręczny późno łapie.
Zaciski do regeneracji.
-
Mobilna aplikacja GPS.
Ja uzywam map Google dla mnie rewelacja, na normalnej nawigacji mam automape tez dobra. Na chwiele obecna w tle pracuje mi yanosik i mapy Google jako nawigacja i śmiga aż miło.
-
Audi a4 b5 96r 1,9 tdi 90km 1z regeneracja czy nowe auto
Zależy jakie auto chcesz kupić jak dalej audi to za 10 nie kupisz nic konkretnego. Do twojego dołożysz tez sporo kasy kilka tys na pewno. Ja został bym przy starym znajdź dobrego mechanika i zacznij ogarniać furę.
-
[A4 B6] dobór opon
235/45 albo 215/50 z tym ze ten drugi rozmiar jest nie typowy czyli drogi.
-
czujnik poziomu oleju brak wskazań na fisie
Bezpieczniki są ok ale w internecie znalazłem takie coś Kanał dopasowania 38: Za pomocą tej funkcji można wyłączyć lub włączyć ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju przy niskim poziomie oleju. Obecnie ostrzeżenie to występuje we wszystkich samochodach. Funkcję tą można wykonać tylko po uprzednim wprowadzeniu kodu uprawniającego do dostępu "13861". XXXX0: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju nieaktywne XXXX1: ostrzeżenie o minimalnym poziomie oleju aktywne link do strony http://a4-klub.pltopic/1831-kodowanie-i-adaptacja-licznika/ i wygląda na to że u mnie ktoś właśnie to zrobił. Może czujnik szwankował i ktoś go programowo wyłączył. Sprawdzałem na vagu ale nie wiem gdzie wpisać ten kod dostępu w które okienko bo w podpowiedziach mam 1aktywacja 0 dezaktywacja pomoże ktoś ? Ps pasy już ogarnąłem