Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Polecane opony zimowe
Jeśli chodzi o opony tańsze to polecam klebery bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, a jak ktoś ma większe wymagania to zdecydowanie polecam Goodyear ultra grip mam u siebie model 7+ i spisuje się wyśmienicie. Jeżdżę w zimie na stoki tu i tam podjazdy są różne i jeszcze ani razu na tych oponach łańcuchów nie zakładałem.
-
[B6 AWX] Jakie polecacie łańcuchy śniegowe
Kolego też na słowację jeżdżę i w polskie góry na deskę łańcuchy wożę w bagażniku ale jeszcze ani razu z nich nie skorzystałem porządne opony zimowe i pod każdą górkę podjeżdżam. A co do łańcuchów to mam taurusa przystępna cena i bardzo dobra jakość no i szybkość montażu raz dwa i w drogę. Ogniwa max 8mm większe to do stara hahaha.
-
Urwany Zamek z podłokietnika
Na forum było opisane jak za 2 zł naprawić klapkę od podłokietnika Urwany zamek to mankament tych podłokietników. Ja zastosowałem ten patent i jestem bardzo zadowolony. <lol>
-
Lemforder - gdzie kupić oryginał
Kolego ile za komplet wahaczy dałeś?
-
Dziwne problemy z ogrzewaniem POMOCY
Dokładnie tak jak kolega benya4 napisał. Mam dokładnie to samo. Klima dodmuc**je zimnego powierza bo w aucie za ciepło jest.
-
Katalizator zamiast DPF w A4 B7 1.9TDI
Kolego nie wiem kto ci robił program ale ja po usunieciu dpfa mam tylko trochę okopconą rurę z tyłu żadnej sadzy na zderzaku. Mam w tej chwili 190KM i 400Nm i prawie w ogóle nie kopci. A dpf jak mi aligator usuwał to pucha filtra została więc wygląda jakby dpf był
-
Okopcone końcówki tłumika w Audi A4 B7 1.9TDI
Miałem dpfa i program końcóweczka czyściutka. Jeżdżę 70% miasto kontrolka filtra w ogóle mi się nie zapalała. Teraz nie mam dpfa i mocniejszy program i już mam trochę sadzy na wylocie <lol> . więc jak masz dpfa i czarny wydech to masz jakąś usterkę.
-
Co dalej z tym parchem 280 300 hp??
300KM z BLB ? Bez kutych tlokow korbowodow raczej nie wykonalne.
-
Sadza na końcówce wydechu po chipie
Miałem program zrobiony z dpf i zero sadzy na wydechu więc coś jest nie tak. Teraz nie mam dpfa nam większe turbo i już trochę sadzy mam ale bez filtra to normalne. Biorąc pod uwagę że masz dpf to coś jest nie halo. Jaka masz moc ? Auto kopci?
-
Kupno akumulatora - opinie o tym e-sklepie
Ja bym nie kupował aku w necie. Nie wiesz jak są przechowywane czy doladowywane na półce itp. Czasem lepiej dac więcej pieniędzy i kupić aku na miejscu w profesjonalnym sklepie. Zamontuja aku na miejscu sprawdza ladowanie i stan nowego aku czy wszystko jest ok. Ja rok temu kupiłem boscha slivera w necie cena niższa o 70zl ale i tak kupiłem w sklepie z akumukatorami.
-
Ukręcona świeca żarowa
Kolego może daj namiary na te firmę komuś się może przyda .
-
[FOTO] Pomoc w ocenie czy potrzeba wymieniać rozrząd...
Nieźle pytanie ocenić stan rozrządu po zdjęciach hahaha . Nikt nie widzi w jakim stanie są zeby ba pasku a można to zobaczyć tylko po zdjęciu paska. Nie jesteś pewny za rozrzad to go wymień. Takich rzeczy sie na później nie odkłada.
-
Nie chce odpalić po wypadku
W większości aut jest czujnik zderzeniowy który podczas wypadku odcina paliwo. Trzeba go wcisnąć i auto zapala.
-
Parę pytań przed usunięciem DPF
Nie wiem chłopaki gdzie wy oddajecie auta na usunięcie dpfa ja odbieram auto i wszystko ściga aż milo żadnych nie odciągnąć wszystko tip top. Niestety za to się płaci. Ja za usunięcie dpfa zapłaciłem 1500zl .
-
Parę pytań przed usunięciem DPF
A zaglądałeś do niego? mam na myśli egra. Ja wymieniam teraz klapę gaszącą silnik i przy okazji wykręciłem egra z ciekawości i masakra jaki zawalony sadzą.
-
Parę pytań przed usunięciem DPF
Ja wywalilem dpfa i widzę same plusy. Fakt faktem rura trochę bardziej okopcona ale tyle co nic. Mi pucha dpfa została a w środku jest wspawana rura wygląda jakby dpf był . Co di egra to niech od razu ci go wyłączy i zaslepi. Ps mam program ba 400nm i 190km i auto nie kopci bez dpfa.
-
Klapa gaszenia silnika bląd 012546
- Klapa gaszenia silnika bląd 012546
Rozebrałem i faktycznie dużo oleju było wyczyściłem poskładałem i dalej nic błąd dalej jest a klapa nie chodzi. Co miałeś na myśli pisząc 2 razy skasować chodziło o błąd czy coś na tej płycie głównej zalanej silikonem?- Antena Dachowa Avant
Ja włożyłem antene bez wzmacniacza do mojej starej b5 a miałem taką jak ty i odbiór się nie pogorszył a nawet polepszył.- Wieje z uchwytu na drzwiach kierowcy.
Sprawdź czy po zdjęciu boczka drzwi masz taką gąbkę w rogu przeważnie jej brak powoduje takie objawy.- Klapa gaszenia silnika bląd 012546
Witam, jakieś dwa dni temu przy gaszeniu silnika mocno nim zatrzęsło i wyskoczyła kontrolka świec żarowych. Pomyślałem że poducha ma dość i dla tego telepie silnikiem przy gaszeniu. Następnego dnia podpinam vaga a tu takie błędy 012546 - Motor for Intake Manifold Flap (V157): No Signal P3102 - 000 - - - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 2 Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 0 /min Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 12.39 V Bin. Bits: 00001100 Torque: 0.0 Nm Torque: 361.1 Nm 012545 - Motor for Intake Manifold Flap (V157): Open or Short to Ground P3101 - 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 1 Mileage: 175369 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 0 /min Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 12.46 V Bin. Bits: 00001100 Torque: 0.0 Nm Torque: 361.1 Nm 012545 - Motor for Intake Manifold Flap (V157): Open or Short to Ground P3101 - 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100000 Fault Priority: 1 Fault Frequency: 1 Mileage: 175369 km Time Indication: 0 Freeze Frame: RPM: 0 /min Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 12.46 V Bin. Bits: 00001100 Torque: 0.0 Nm Torque: 361.1 Nm Wszystko wskazuje na klapę gaszącą i teraz pytanie co z nią się mogło stać? Rozebrałem dolot i mechanizm klapy( elektryczny ,) klapa płynnie chodzi jak przesuwam ją palcem. Czyli wynikało by że silniczek klapy padł? Ewentualnie jak go sprawdzić? Pozdrawiam Pablo- Ukośnica do metalu ma ktos?? Ciecie rurek z kwasiaka pod fmica
Mocujesz rurę na stole duża kontowka wprawne oko i dobra ręka wystarczy. B-)- Wymieniłem na lepsze proszę o pomoc
Czego się spodziewasz po takich klockach. Niestety gorsza jakość = piski. No chyba że klocki nie mają powłoki tlumiacej drgania to można kupić i założyć może pomoże. Co do pukania to zalozyles sprezynki na zacisk ?- po wymiana wałka rozrzadu
Ja po wymianie szklanek, panewek itp miałem przez kilka dni większe spalanie po 3 dniach wszystko wróciło do normy. Ps ja dałem ori części.- jak rozebrac na czesci fotel kierowcy
Wkladasz cienki srubokret celujesz między zaczep a ramę przekrecasz srubokret i tak 3 razy. Odchyl ten plastik będziesz widzial co i jak . - Klapa gaszenia silnika bląd 012546