Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.Pablo.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .Pablo.

  1. zgadza się koledzy u mnie to samo jest zapala sie kontrolka niekiedy zgaśnie potem się znowu zapali i oczywiście sygnał dźwiękowy jest z 3 razy pipa nie sposób zapomnieć ze masz mało paliwa w baku ja na rezerwie zrobiłem 50km ale każde auto ma inaczej ustawiony pływak na rezerwe zreszta wole mieć pełny bak niz ciągle patrzeć na kontrolke z rezerwy która ciągle się zapala
  2. mi to ewidentnie wygląda na pompe wody
  3. podkładka hmmmmmm wy może macie podkładke u mnie jest gwint stożkowy więc żadnej podkładki nie ma
  4. zacznij od tego co robiłeś przed awarią jeśli bawiłeś się alarmem to tam zacznij szukać przyczyny może coś źle podłączyłeś, ps opisz problem dokładniej wtedy pomożemy więcej
  5. .Pablo. odpowiedział(a) na pox temat w Audi A4 B5
    z tego co pamiętam to tez miałem brązowy kabel z masą jak podłączałem radio
  6. Możesz mieć za duże podciśnienie w skrzyni korbowej silnika wtedy olej będzie wypychany zimerami i nowe uszczelki nic ci nie dają, najpierw umyj silnik przejedz się i obserwuj gdzie zacznie się robić mokro to najprostszy sposób lokalizacji wycieku a fotki wrzuć swoją drogą
  7. Witam nie wiem po co ci ten clean do czyszczenia silników teraz oleje mają własności myjące, czyszczące itp a wątpie żeby ktoś wlał olej do twojej niuni z beczki 7.50 za litr a co do wymiany to można zrobić to samemu i tak całość spłynie ci z miski korkiem spustowym no chyba ze nie chce ci sie brudzić to można do fachowca jechać wtedy od razu inspekcje ci skasuje ps: przed spuszczeniem dobrze zagrzej silnik
  8. kolego urwane cięgno albo wyskoczyło z mocowania
  9. ja też wybrał bym number 1
  10. już raczej nie spotyka sie aukumulatorów które wytrzymują 12 lat teraz 3 dni po utracie gwarancji i biegnie sie po nowy
  11. dokładnie tak, te silniczki mają taka tendencje, że raz chodzą bez zarzutu innym razem się zacinają u mnie na przykład wyskakuje błąd 11.7 ale tez wszystko działa bez problemu a jak bedzie cieplej to zabieram się za niego czyszczenie itp
  12. z tego co wiem to głosniki grają bardzo ładnie bo seryjnie w avantach montowany jest zestaw bosa albo noki tylne głosniki zasilane są ze wzmacniacza kostka w radiu to ta żółta ja podciągnąłem sobie nowe kable do tylnych głośników i na dźwięk nie ma co narzekać mi grają bardzo dobrze :>
  13. tego jeszcze nie słyszałem reperaturka pompki centralnego
  14. Jak ściągniesz osłone z lewej strony z boku auta koło podnóżka znajdziesz wspornik z kostkami poszukaj kostki z dwoma przewodami popielato-biały otwieranie i czerwono-niebieski zamykanie przynajmniej ja tak miałem bo możesz mieć jeszcze jeden przewód wtedy musisz zrobić układ przekaźników natomiast domykanie elektrycznych szyb przewód brązowo-czerwony znajdziesz go w złączu konektorowym nr 1 w skrzynce bezpiecznikowej. Podałem ci opis do mojego auta w twoim powinno być tak samo ale tego nie moge ci zagwarantować :>
  15. Witam zacznij od sprawdzenia płyty na pompce bardzo łatwo sie do niej dostać masz popękane luty temat opisywany był już duzo razy, ja też się męczyłem z centralnym do czasu przelutowania płyty od tego czasu jak ręką odjął zero problemów jak czytałem forum w poszukiwaniu usterki napotkałem fajny wątek " jak masz pneumatyczny zamek to prędzej czy później będziesz miał lub masz kłopoty" Na 99% twój problem zniknie :> jesli nie to zostaję ci mikrowłacznik w drzwiach lub nieszczelność układu a w najgorszym wypadku wymiana pompki. Więc lutownica w rękę i do dzieła powinno pomóc :th:
  16. nie chce cię wprowadzić w błąd kolego ale na 99% musisz kabelek pociągnąć
  17. Ja posiadam radio alana 102 i do tego antene hustlera 100 w zupełności mi wystarczy bo po co mam zbierać zbedne informacje z odległości 30km jak wystarczy mi z 5 a i tak wiem na bieżąco o sytuacji na drodze co do miejsca w którym sie znajduje to po lewej stronie jest półeczka idealnie sie w nia zmieściło natomiast gruszka jest przymocowana na środkowej kratce wentylacyjnej czyli obsługiwana jest prawą ręką ps smiesza mnie anteny 200cm bo na nich to można nawet rydzyka odbierać
  18. Witam ja tak samo jak kolega uważam, że klime dobrze odgrzybić w serwisie nie jest to duzy koszt koło 250zł czyli smarowanie uzupełnienie gazu wymiana filtra czyli full serwis na wiosne, bo wydatek nie duzy a jak sie tego nie zrobi tio predzej czy pozniej padnie sprzegło na spreżarce a to juz duzy wydatek
  19. Kolego u mnie ten filtr pyłkowy znajduje się pod osłoną przedniej szyby z prawej strony auta, podnosisz maskę wykręcasz bodajże 2 takie plastikowe wkręty podnosisz ta plastikową osłone pod szybą i już ukazuje ci sie filtr. ps jeśli masz klime a przypuszczalnie masz wymieniaj filtr przy okresowym serwisie klimy co roku spokojnie to wystarcza :>
  20. Zgadza się w skrzyni masz tak zwany automat czujnik który po włączeniu wstecznego zamyka obwód i światła Ci sie zapalają. Niestety nie wiem w którym miejscu jest ten automat u Ciebie ale zazwyczaj wychodzi z niego dwa kable, trzeba je zmostkować jak zapali Ci się wsteczny to oznacza że jest do wymiany :>
  21. tak jest musashi obiecuje poprawe
  22. Najprościej sprawdzić przekładając pompke od kolegi i sprawdzić czy wszystko działa jak należy, bo na chłopski rozum taka różnica w cenie czymś to musi być spowodowane, a może tylko młodszym rocznikiem
  23. na mój gust to spaliła sie sama zapalniczka wymienić i powinno byc git :th:
  24. .Pablo. odpowiedział(a) na zapaj temat w Audi A4 B5
    I tu sie zgodze z moim poprzednikiem co ma do wyskakiwania biegów synchronizator to wina zatrzasku na wodziku w skrzyni biegów
  25. dokładnie kolego poniżej 4 stopni celcjusza jak dobrze pamietam klimy nie da sie właczyć kolego twoja klima działa jak nalezy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.