Treść opublikowana przez .Pablo.
-
[B5 1Z] Kontrolka Paliwa... Gaśnie, Zapala Się...
zgadza się koledzy u mnie to samo jest zapala sie kontrolka niekiedy zgaśnie potem się znowu zapali i oczywiście sygnał dźwiękowy jest z 3 razy pipa nie sposób zapomnieć ze masz mało paliwa w baku ja na rezerwie zrobiłem 50km ale każde auto ma inaczej ustawiony pływak na rezerwe zreszta wole mieć pełny bak niz ciągle patrzeć na kontrolke z rezerwy która ciągle się zapala
-
[B6 AKE] POMOCY wyciek płynu chłodzącego - strumieniami
mi to ewidentnie wygląda na pompe wody
-
[B5 AVG] Wymiana oleju+clean: odsysać/nieodsysać
podkładka hmmmmmm wy może macie podkładke u mnie jest gwint stożkowy więc żadnej podkładki nie ma
-
[ALL B5] Problem z kierunkowskazami
zacznij od tego co robiłeś przed awarią jeśli bawiłeś się alarmem to tam zacznij szukać przyczyny może coś źle podłączyłeś, ps opisz problem dokładniej wtedy pomożemy więcej
-
[ALL B5] Przewody masy
z tego co pamiętam to tez miałem brązowy kabel z masą jak podłączałem radio
-
[B6 AKE] Poważny wyciek oleju ratujcie, nie moge go zlokalizować
Możesz mieć za duże podciśnienie w skrzyni korbowej silnika wtedy olej będzie wypychany zimerami i nowe uszczelki nic ci nie dają, najpierw umyj silnik przejedz się i obserwuj gdzie zacznie się robić mokro to najprostszy sposób lokalizacji wycieku a fotki wrzuć swoją drogą
-
[B5 AVG] Wymiana oleju+clean: odsysać/nieodsysać
Witam nie wiem po co ci ten clean do czyszczenia silników teraz oleje mają własności myjące, czyszczące itp a wątpie żeby ktoś wlał olej do twojej niuni z beczki 7.50 za litr a co do wymiany to można zrobić to samemu i tak całość spłynie ci z miski korkiem spustowym no chyba ze nie chce ci sie brudzić to można do fachowca jechać wtedy od razu inspekcje ci skasuje ps: przed spuszczeniem dobrze zagrzej silnik
-
[B5 AFN] Brak nadmuchu na kratki
kolego urwane cięgno albo wyskoczyło z mocowania
-
[B5 AJM] Który komplet wybrac?
ja też wybrał bym number 1
-
[ALL] Żywotność akumulatora
już raczej nie spotyka sie aukumulatorów które wytrzymują 12 lat teraz 3 dni po utracie gwarancji i biegnie sie po nowy
-
[B5 AEB] Błąd 15.7??
dokładnie tak, te silniczki mają taka tendencje, że raz chodzą bez zarzutu innym razem się zacinają u mnie na przykład wyskakuje błąd 11.7 ale tez wszystko działa bez problemu a jak bedzie cieplej to zabieram się za niego czyszczenie itp
-
[B5 AFN] podlaczenie tylnych glosnikow
z tego co wiem to głosniki grają bardzo ładnie bo seryjnie w avantach montowany jest zestaw bosa albo noki tylne głosniki zasilane są ze wzmacniacza kostka w radiu to ta żółta ja podciągnąłem sobie nowe kable do tylnych głośników i na dźwięk nie ma co narzekać mi grają bardzo dobrze :>
-
[B5 ADP] Reperaturka pompki centralnego zamka
tego jeszcze nie słyszałem reperaturka pompki centralnego
-
[B5 1Z] Problem z instalacją alarmu
Jak ściągniesz osłone z lewej strony z boku auta koło podnóżka znajdziesz wspornik z kostkami poszukaj kostki z dwoma przewodami popielato-biały otwieranie i czerwono-niebieski zamykanie przynajmniej ja tak miałem bo możesz mieć jeszcze jeden przewód wtedy musisz zrobić układ przekaźników natomiast domykanie elektrycznych szyb przewód brązowo-czerwony znajdziesz go w złączu konektorowym nr 1 w skrzynce bezpiecznikowej. Podałem ci opis do mojego auta w twoim powinno być tak samo ale tego nie moge ci zagwarantować :>
-
[B5 ADR] Oświetlenie wnętrza+centralny- pomocy!!!!!
Witam zacznij od sprawdzenia płyty na pompce bardzo łatwo sie do niej dostać masz popękane luty temat opisywany był już duzo razy, ja też się męczyłem z centralnym do czasu przelutowania płyty od tego czasu jak ręką odjął zero problemów jak czytałem forum w poszukiwaniu usterki napotkałem fajny wątek " jak masz pneumatyczny zamek to prędzej czy później będziesz miał lub masz kłopoty" Na 99% twój problem zniknie :> jesli nie to zostaję ci mikrowłacznik w drzwiach lub nieszczelność układu a w najgorszym wypadku wymiana pompki. Więc lutownica w rękę i do dzieła powinno pomóc :th:
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
nie chce cię wprowadzić w błąd kolego ale na 99% musisz kabelek pociągnąć
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ja posiadam radio alana 102 i do tego antene hustlera 100 w zupełności mi wystarczy bo po co mam zbierać zbedne informacje z odległości 30km jak wystarczy mi z 5 a i tak wiem na bieżąco o sytuacji na drodze co do miejsca w którym sie znajduje to po lewej stronie jest półeczka idealnie sie w nia zmieściło natomiast gruszka jest przymocowana na środkowej kratce wentylacyjnej czyli obsługiwana jest prawą ręką ps smiesza mnie anteny 200cm bo na nich to można nawet rydzyka odbierać
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji
Witam ja tak samo jak kolega uważam, że klime dobrze odgrzybić w serwisie nie jest to duzy koszt koło 250zł czyli smarowanie uzupełnienie gazu wymiana filtra czyli full serwis na wiosne, bo wydatek nie duzy a jak sie tego nie zrobi tio predzej czy pozniej padnie sprzegło na spreżarce a to juz duzy wydatek
-
[B5 AFN] Jak znaleźć filtr przeciwpyłkowy ?
Kolego u mnie ten filtr pyłkowy znajduje się pod osłoną przedniej szyby z prawej strony auta, podnosisz maskę wykręcasz bodajże 2 takie plastikowe wkręty podnosisz ta plastikową osłone pod szybą i już ukazuje ci sie filtr. ps jeśli masz klime a przypuszczalnie masz wymieniaj filtr przy okresowym serwisie klimy co roku spokojnie to wystarcza :>
-
[ALL B6] Nie działają światła cofania - jak naprawić
Zgadza się w skrzyni masz tak zwany automat czujnik który po włączeniu wstecznego zamyka obwód i światła Ci sie zapalają. Niestety nie wiem w którym miejscu jest ten automat u Ciebie ale zazwyczaj wychodzi z niego dwa kable, trzeba je zmostkować jak zapali Ci się wsteczny to oznacza że jest do wymiany :>
-
[B5 AFF] nie działa zapalniczka - uszkodzona czy brak prądu?
tak jest musashi obiecuje poprawe
-
[B5 AFB] czy pompa centralnego bedzie pasowała?
Najprościej sprawdzić przekładając pompke od kolegi i sprawdzić czy wszystko działa jak należy, bo na chłopski rozum taka różnica w cenie czymś to musi być spowodowane, a może tylko młodszym rocznikiem
-
[B5 AFF] nie działa zapalniczka - uszkodzona czy brak prądu?
na mój gust to spaliła sie sama zapalniczka wymienić i powinno byc git :th:
-
[B5] Wyskakujący bieg
I tu sie zgodze z moim poprzednikiem co ma do wyskakiwania biegów synchronizator to wina zatrzasku na wodziku w skrzyni biegów
-
[ALL B5] Coś szwankuje przycisk w klimatroniku
dokładnie kolego poniżej 4 stopni celcjusza jak dobrze pamietam klimy nie da sie właczyć kolego twoja klima działa jak nalezy