Treść opublikowana przez hulek516
-
Błąd wypadających zapłonów
mam ten sam problem kurcze zmieniłem cewki miejscami i zobaczymy. może i u mnie ten sterownik bo mam go w tym samym miejscu
-
2.0 alt
ja mam staga 4 + i jest ok spalanie cykl mieszany pod 10l. Tylkoo jak sie przełączy to tak jak nie jest dobrze razgrzany to po wciśnieciu gwałtownie gazu dławi sie troszkie. a tak to jest ok
-
Co może oznaczać ten błąd i jak sie go pozbyć?
kata nie kupie napewno bo kto wie na co trafie znów. Zamontuje to coś co podałeś mi i się zobaczy. i Jak by było ok to bardzo bym sie cieszył ale sie okaże. Jeżdżę już ponad rok tym ALT i mimo że pobiera tego oleju to nie mam z nim żadnego problemu tylko sporadyczne przypadki.
-
Co może oznaczać ten błąd i jak sie go pozbyć?
dzieki wielkie czekan na ten emulator i bede działał.
-
Co może oznaczać ten błąd i jak sie go pozbyć?
ja pierdziele 4500tys to kolosalna cena. Maciek a napiszesz mi jak zamontować ten emulator i gdzie nakręcając go na sąde? bo ciemny jestem A wkurza mnie ta kątrolka. a i podobno przechodzi w tryb awaryjny jakoś.
-
Co może oznaczać ten błąd i jak sie go pozbyć?
Znaleziono 1 błąd: 16804 - Zespół 1; system katalizatora P0420 - 001 - za mała skuteczność - MIL zapalona Kody gotowości: 0000 0000
-
Plemiona
hehe kiedyś sie tam grało teraz nie wiem nawet co tam się dzieje
-
Spoty Olsztyńskie
to już od was zależy. Może za 2 tyg. będzie lepsza i ładniejsza pogoda.
-
Spoty Olsztyńskie
to wpadacie dziś mimo takiej pogody?
-
Spotkania na drodze
dziś około godziny 17 w Przasnyszu w rynku srebrna a4 b5 z ramkami klubowym na WPZ. Za kółkiem dziewczyna . Pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
jak zapraszacie koledzy to wpadne i ja bo będę w Olsztynie akurat w tym terminie
-
Siłownia
dlatego dobry towar nie jest zły ....
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
spokojnie nie panikuj też to przerabiałem. Zaczełem od podłączena gazu w szereg ale Ty nie masz gazu. Okazało się że miałe pęknięty kruciec wchodzący do głowicy i tam łapało powietrze i układ sie zapowietrzał. A pytanie takie takie czy po jezdzie masz ciśnienie w układzie? najgorsza opcja to uszczelka.
-
Ubytek płynu chłodniczego,proszę o pomoc!
zobacz kruciec co wchodzi wchodzi do głowicy ja miałem pękniety i by tez ubytek i zapowietrzał sie układ
-
Falowanie obrotów
może załapuje gdzieś lewe powietrze. Posprawdzaj czy gumy są całe przy kolektorze sącym.
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
jak załączy się gaz i nie jest dobrze rozgrzana to po wdepnięciu gazu gwałtowniej to przydusza się trochę zamiast kietować do przodu. Potem jak osiągnie większo tenperature jest ok
-
Jakie świece do 2.0 LPG polecacie ?
też mam takę ale na LPG i jest ok ok 30tys
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
z zaworkiem już wszystko ok jest była nie spięta kostka. Co do błędów z dzwiami to jak sciągnełem historie to miała optarty prawy bok i wymieniali na nowe dzwi wiec moze przez zmiane sterownika tak wywala. Ale zamek działa wszystko dobrze.
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
Wstawię te błędy których nie rozumnie trochę ich jest 17834 - Zawór odpowietrzania zbiornika paliwa (N80) P1426 - 004 - Przerwa 01826 - Czujnik kąta skrętu kierownicy (G85); napięcie zasilające zacisk 30 35-10 - - - Sporadyczny 01810 - Silnik nastawczy klapy temperatury; prawy (V159) 41-10 - Zablokowany lub bez napięcia - Sporadyczny 00604 - Potencjometr silnika wykonawczego klapy spiętrzania (G113) 30-10 - Przerwa / zwarcie z plusem - Sporadyczny 01561 - Drzwi tylne lewe 59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny 01561 - Drzwi tylne lewe 61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny 01562 - Drzwi tylne prawe 59-10 - Nie odryglowuje - Sporadyczny 01562 - Drzwi tylne prawe 61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny 01366 - Otwarcie na skutek sygnału wypadku 35-00 - - 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 80-10 - W jednoprzewodowym trybie pracy - Sporadyczny 01811 - napięcie zasilające sterownik drzwi kierowcy (J386) 37-10 - uszkodzony - Sporadyczny 01801 - Światło ostrzegawcze drzwi; strona kierowcy (W30) 57-10 - Usterka w obwodzie elektrycznym - Sporadyczny 01705 - Przełącznik wyboru przestawianego lusterka (E48) 27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny 16804 - Zespół 1; system katalizatora P0420 - 001 - za mała skuteczność - Sporadyczny 18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30 P1602 - 002 - napięcie za niskie - Sporadyczny
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
rano dziś sprawdziłem i nie był podłączony bo ścisło wchodziło ale teraz szczepiłem dobrze. Musze podjechać po kabelek i skasować błąd. Zdejmowałem filtr powietrza tak bo zapowietrzał mi sie układ chłodzenia i znalazłem ze kruciec był pęknięty z tyłu przy głowicy. Powoli doprowadzam autko do stanu:) Ale jaszcze nie mogę ogarnąć błędu zbyt uboga mieszanka paliwa i też wyskakuje check. A jak wyskoczy to auto wchodzi w stan awaryjny podobno. Wiecie coś o tym ?
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
no tak wyjmowałem filter powietrza ale to co tam mogło sie stać? przez te rozłączenie cos sie stało ? moze jakieś podpowiedzi co z tym zrobic ?
-
Gdzie znaleść mam ten zaworek?
17834 - Zawór odpowietrzania zbiornika paliwa (N80) wyskoczył mi taki błąd czy może być to spowodowane i gdzie szukać tego zaworu.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
hehe to samo zapas zawsze w samochodzie przyzwyczajłem sie tak jak do koła zapasowego
-
Numer odmy A4 2.0 AlT
200 zł na allegro kosztuje
-
wyciek oleju z pod cewki zaplonowej
dzięki. i kolejny wydatek znowu :/ ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- mozna usunąć do kosza