Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie:
  2. super, ale pod spodem coś odstaje?
  3. będę mono tematyczny i zachęcę po raz kolejny do regeneracji :gwizdanie: najstarszy ma już przejechane 40 tyś, najmłodszy 20 i jest... ciasnota tzn. brzytwa
  4. to wynik z hamowni po założeniu elpigi
  5. sedan, niebieska :gwizdanie:
  6. brzmi ciekawie. narzekałem na Ate, że 20 tyś wytrzymały, textary 12 tyś, ale Road Hause to już sam niewiem, żeby 10 tyś chociaż hamowały dobrze
  7. miałem to, tylko tarcze std, klocki wytrzymały 20 tyś, a tarcze trochę biją
  8. czyja jest klubowa a4- ka b5, zaparkowana pod Ewatexem na Parowcowej w Wawie?
  9. wczoraj na Jerozolimskich na wysokości Popularnej ok 22, śmignołem sobie dwa autka min błekitne Mondeo na WE( które jechało na końcu) i wskoczyłem na ich pas, a to "błekitne" za mną, to ja hebel, a On na lewy i poleciał na Pruszków, wołałem na CB, ale się nie odzywał. Jak myślicie zaoszczędziłem 500 zł, czy to już paranoja? :gwizdanie:
  10. to nie jest śmieszne, to profanacja :wallbash:
  11. a pod klifem stoją dwie rs4 b7 i to na WM- ach, ciekawe bo Mińsku nawet jednego nie widziałem, nawet na spocie
  12. ale gdybyś je zdjął specjalnie dla mnie no to powiem, że miło by mi się zrobiło
  13. gdzieś ty nie był i czego nie widział, a na temat brewek akurat ja napisałem dwa posty, i upuść sobie ciśnienia, bo ja niemam zamiaru się kłócić z jakim kolwiek posiadaczek audi p.s. co innego z właścicielem bełemwu
  14. po prostu takie jest moje zdanie i wielu, wielu innych osób bo mam rację, a ten wątek nie nabija postów jakbyś niewiedział...
  15. Ni kuta brewki z niczym nie współgrają i wie to 99,99% osób na tym forum!
  16. hiba Bobusiek???
  17. road hause i tarcza brembo i będzie okej
  18. ale to drewienko wygląda tak od samego początku, jedno jest matowe, a inne z połyskiem :gwizdanie:
  19. co to za ceny? jak ja sie pytałem o Ate w serwisie to za przód mi powiedzieli 470 zł
  20. i tu jest pies pogrzebany
  21. a gold 2,7 biT 290 KM to już chyba nie porozumienie?
  22. uwaga, czas na d*py : http://kinny.sympatia.onet.pl/34145728,0,5904839,foto.html#kbv0g
  23. śliczna gadzina
  24. ale cb to Ci się chyba cieżko obsługuje?
  25. bez wyjęcia amora nie da rady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.