Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. Krzyniu jak ty to robisz, że zawsze takie rodzyneczki znajdujesz???? :gwizdanie:
  2. tak, tak coś słyszałem o tym 1,8t
  3. racja kwestia gustu, ale mieć coś fajnego co nie jedzie- lipa :gwizdanie:
  4. racja ciiii... "oni" wszystko widzą kur..wy
  5. kur wa mac w Mińsku też wczoraj był, żebym wiedział wcześniej poszedłbym mu napluć w twarz
  6. ale takie ringi to do bmw, a tylne lampy dymione podobają Ci się?
  7. jest dobrze, nawet bardzo, ale lampy przód i tył lipa, fele takie sobie to nie hot rod, wiem możesz powiedzieć kwestia gustu, Twojego gustu, ale czasami dobrze jest posłuchać opinni innych, bo każdy tu chce, aby audi było najlepsze :a4fan:
  8. nie takie śruby, do nich trzeba z podtoczeniem na kule, a nie stożek
  9. kurcze, a mi ostatnio 17 obkotłował, lekko nie było, ale to jeszcze nie maksium
  10. jak w temacie o 20.30 nie no jak jeszcze jeden, to padnie rekord, który prędko nie zostanie pobity Krzyniu... liczę na Ciebie p.s.w programie przewidziano: - nocne wyścigi - kradzieże cystern - transport amfy - :polew:
  11. to w czwartek w mińsku będzie istne oblężenie
  12. przewaga dzięki technice
  13. dacha wywalił, a dach cały
  14. ja pitolę, czerwony szerszeń wylądował
  15. do ułęży jechali
  16. tak, przynosisz stary, dają regenerowany. tam gdzie ja robię przynoszę lewy banan, a dostaję prawy bo taki potrzebuję
  17. Zielonka koło Warszawy tel: 22/ 781-81-38, ale chyba nie wysyłają[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 09:03_________________________________________________ale robią megakox
  18. ja mijałem Cię na Puławskiej srebrnym partnerem to trąbienie było bez sensu
  19. ładnie, ale gril bez znaczka, felga taka sobie i AKN
  20. to też h..ujowo, tyle czasu do Siedlec + pół godziny przez mińsk
  21. felgi to jakieś ładne ori np. te cieniutkie ramiona od rs4 b7, bo na repliki to szkoda pieniędzy
  22. http://www.allegro.pl/item631242745_audi_a4_1_8t_quattro_2002r_jedyne_takie_na_allegro.html za***isty
  23. jaki bigos?
  24. to dawajcie w czwartek na mińsku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.