Treść opublikowana przez franio
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
wszystko fajne , ale nie niebieski środek
-
[B5 AJL] a4
koniecznie, czekamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratuluję tytułu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam dzisiaj rano na Grochowskiej przed wiatrakiem , jakaś szalona fabia w eskę b7 zaparkowała już chyba wiem dlaczego inny kierowca fabi tak się pieklił jak przed nim hamowałem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"TEN SAMOCHÓD NIE POSIADA MINUSÓW******TO AUDI:):)" to najlepsze http://www.wreckedexotics.com/tt/
-
[ALL B5] ogrzewanie na lpg
na pewno przez uszkodzoną pompę wody łapałby ogromne temperatury
-
[ALL] Montaż grilla bez znaczka jom
nie psuj auta mątując taki gril
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
z tym słupeczkiem to pisz do Krzynka, on ma do sprzedania i u siebie też montował to wie co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już dawno było to wymagane, tylko teraz nawet firmy 1 osobowe i będzie to restrykcyjniej przestrzegane, bo... jak ma się palic to... zgodnie z przepisami!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo prawdopodobne, lub spadł ciężarek
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
i
-
[B5 AEB] A4 powered by WRC - moja nowa niunia :)
a czy uszczelkę chłodniczki oleju też wymieniłeś?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 19:59_________________________________________________ dobre
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
chcesz powiedzieć, że są cały czas na gazie?!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbym wiedział, że jest taki konkurso to dałbym dzisiejsze -21
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
Panowie odwagi, piszemy
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
może to wyda się zbyt naiwne, ale może trzeba filterki po wymieniac? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak myślałem, że nie - szkoda
-
[B5 ARG] moja dziecinka
kolor autko fajne
-
[B5 ARG] Moja A4 standardowa ;)
śliczna, ale bez naklejek i kołpaków
-
[B5 ABC] A to i ja pokaże swoją audiczke
mi wszystkie foty wchodzą, a kolor the best
-
[ALL B5] moja lalka
radyjko to tylko alpine, będzie Pan zadowolony
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
kto przy zdrowych zmysłach montuje klime do swifta? z angola się nie nadaje bo wszystko jest inaczej łącznie z nagrzewnicą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
caddy a odnośnie bimberku to taka księżycówka jest lepsza od nie jednego trunku w sklepie, dzisiaj będzie się próbować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdrówka, szczęścia, pomyślności