Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. franio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    wszystko fajne , ale nie niebieski środek
  2. koniecznie, czekamy
  3. gratuluję tytułu
  4. Witam dzisiaj rano na Grochowskiej przed wiatrakiem , jakaś szalona fabia w eskę b7 zaparkowała już chyba wiem dlaczego inny kierowca fabi tak się pieklił jak przed nim hamowałem :gwizdanie:
  5. "TEN SAMOCHÓD NIE POSIADA MINUSÓW******TO AUDI:):)" to najlepsze http://www.wreckedexotics.com/tt/
  6. na pewno przez uszkodzoną pompę wody łapałby ogromne temperatury
  7. nie psuj auta mątując taki gril
  8. z tym słupeczkiem to pisz do Krzynka, on ma do sprzedania i u siebie też montował to wie co i jak
  9. tam straż miejska drogę zajeżdza, tylko czekają na amatorów mocnych wrażeń....
  10. już dawno było to wymagane, tylko teraz nawet firmy 1 osobowe i będzie to restrykcyjniej przestrzegane, bo... jak ma się palic to... zgodnie z przepisami!
  11. bardzo prawdopodobne, lub spadł ciężarek
  12. a czy uszczelkę chłodniczki oleju też wymieniłeś?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 19:59_________________________________________________ dobre
  13. chcesz powiedzieć, że są cały czas na gazie?!
  14. jakbym wiedział, że jest taki konkurso to dałbym dzisiejsze -21
  15. Panowie odwagi, piszemy
  16. może to wyda się zbyt naiwne, ale może trzeba filterki po wymieniac? :gwizdanie:
  17. tak myślałem, że nie - szkoda
  18. kolor autko fajne
  19. śliczna, ale bez naklejek i kołpaków
  20. mi wszystkie foty wchodzą, a kolor the best
  21. radyjko to tylko alpine, będzie Pan zadowolony
  22. kto przy zdrowych zmysłach montuje klime do swifta? z angola się nie nadaje bo wszystko jest inaczej łącznie z nagrzewnicą
  23. caddy a odnośnie bimberku to taka księżycówka jest lepsza od nie jednego trunku w sklepie, dzisiaj będzie się próbować
  24. Zdrówka, szczęścia, pomyślności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.