Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Lotka i progi z allegro? Mógłbyś podrzucić aukcję? W miarę to leży po założeniu?
  2. kubson 1.8t aeb ma 150 ps jesli się nie mylę, do tego quattro, więc wynik z rolki był oczywisty... Q pomaga przy starcie później jest tylko kulą u nogi... Btw ostatnio miałem okazję jechać swoim 1.9 tdi z rolki z poliftowym e46 2.5, trochę został sponiewierany Wyrażenia"burak" nie będę komentował, szkoda słów -Lumia 920-
  3. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku? na trasie do PL 1300km wjebał 1,7litra oleju. po mieście na 1000 wjebywał pod dwa litry - znajomek miał też w tym samym czasie i to samo miał. Nie wystawiam opinii jeśli nie miałem styczności Ten 2.0 tfsi to w b7 miałeś? O tym że w b8 ten 2.0 tfsi żłopie olej to wiedziałem, ale nie sądziłem że w b7 też jednak patrząc na ich "poprzednika" (ALT) to nie ma się co dziwić, że lubią nie tylko benzynę, ale i oliwę
  4. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co było nie tak z 2.0 tfsi że masz taką opinię o tym silniku?
  5. Dzięki za informacje Już wiem gdzie się udam -Lumia 920-
  6. Skraplacz, czyli chłodnica klimatyzacji - znajduje się na przednim pasie przed chłodnicą wody. Czyli tego nie musiałeś wymieniać?? Mógłbyś mi napisać ile Cię to wyniosło, bez części, tylko sama robocizna, płukanie, nabicie klimy w warsztacie?? Moze być PW... -Lumia 920- Wiesz może czy w układzie klimy miałeś dużo opiłków od sprężarki?? -Lumia 920-
  7. Nagraj 100-200 -Lumia 920-
  8. Tak, na osadzie "Konat" ma opinię najlepszego w Koninie. Wymieniał mi rok temu sprężarkę po zatarciu, z plukaniem, odpowiednim olejem do pompy itd. Rozejrzyj się za nową sprezarką regenerowana 600, uzywka z gwarancją 400. Do tego osuszacz i filtr kabinowy. Działa do dzisiaj i nie zdarł ze mnie Skraplacz wymieniał Ci, czy nie było takiej potrzeby? U Ciebie ile czasu zajęła mu naprawa klimy? W jednym dniu dało radę to zrobić?
  9. Koledzy znacie jakiś dobry, sprawdzony serwis klimatyzacji w Koninie lub okolicach (Turek, Słupca, Koło itd)?? Głównie chodzi mi o płukanie układu po zatartej sprężarce klimy...
  10. Blachu odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Na papierze ma większy, to fakt... Ale w rzeczywistości bywa z tym różnie, nie ma reguły...
  11. Jeśli chcesz gotowe, przerobione turbo do założenia to skontaktuj się z: http://a4-klub.pl/index.php?/user/14602-juby-p/ Juby_p wykonywał wszystkie prace moim aucie.
  12. Blachu odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    moze byl zmieniany...a poza tym sie ciesz jak to AVF bo lepszy Sorry za OT, ale w czym niby AVF ma być lepszy od AWX-a?? Pomijam sprawę skrzyni biegów i sprzęgła....
  13. Mam podobny setup jaki planujesz zrobić, tylko że pompki seryjne AN. One wydały tylko 200 PS, choć za niedługi czas może będzie mała próba korekty softu... Wszystkie zmiany które zostały zrobione są moim temacie z modami: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274130-awx-199-km-469nm-by-juby-p/page-2 Co do samego turbo 1756vk to jest ono świetne, jeździ się na tym jak na seryjnym turbo po chipie, a nawet i może deko lepiej - mam na myśli reakcję na gaz i wstawanie z niskich obrotów... Choć w sumie teraz dałbym 2260vzk, bo wiem że sprzęgło daje radę, a o nie miałem największe obawy...
  14. Skąd masz takie info, że przy GTB22 ori pucha filtra się nie zmieści?? Znam kilka osób na tym forum, które mają 2260VZK pod maską i ori puszkę... A VZK jest deko większa niż VK... Co do wstawiana turba z dołu to 2260VK ma jakiegoś tam laga, ale VZK to już inna bajka... Też parę miesięcy temu u mnie do awx-a trafiło 1756vk... I wiesz co? Już się szykuję do 2260vzk i nowych końcówek na pompki Wszystko zależy od tego czego kto oczekuje i jakie ma priorytety....
  15. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda że Schalke nie udało się :/ ale z taką grą Real żegna się z LM w następnym dwumeczu... -Lumia 920-
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A pamiętasz Bayern za czasów LvG? Zwłaszcza drugą połowę jego pierwszego sezonu? Raczej nie było tam długiej lagi na Gomeza, a bardziej namiastka tego co prezentuje obecny Bayern... Tylko że wtedy byli nieco gorsi wykonawcy... Nie wiem jak obecnie w United, ale wówczas w Bayernie jego problemem było przekonanie o własnej nieomylności... On wiedział wszystko najlepiej, nie popełniał błędów - choć było nieco inaczej. Nie potrzebni mu byli Ozil, czy Khedira, o defensywie już nie wspomnę z van Buytenem i Demichelisem na czele... Mimo tego dał Bayernowi kilka pozytywów...
  17. czemu akurat konkretnie ten model? Miało być Potenza re050a, na których śmigam 3 lata... Dla mnie świetne w każdych warunkach, przy agresywnej jeździe, nawet przy małej ilości bieżnika... Ale gdy te opony skończą się to wpadnie ich nowszy model - S001
  18. Dev dlaczego nic innego? Doczytałem że po zatarciu sprężarki trzeba też wymienić dławik, osuszacz, płukanie układu itd... A jak wygląda sytuacja ze skraplaczem? Też jest bezwzględnie do wymiany? Czy można go zostawić, bo niedawno został przecież założony nowy... -Lumia 920-
  19. Julo polecam Bridgestone Potenza S001
  20. To teraz tak podsumowując... Wymienić sprężarkę i dalej co?? Dławik i osuszacz też? Układ do płukania? Tzn jest on płukany przez maszynę boscha podczas nabijania klimy, czy inaczej to wygląda?
  21. Przyczyna w końcu zlokalizowana... Zerwane sprzęgło zrywne kompresora - śrubka na środku koła pasowego stoi w miejscu... Przestudiuję wątek na forum związany z jego naprawą i podejmę takowe próby, a czy się uda to...
  22. Te spalanie średnie to podajecie z FIS-a, czy z obliczeń podczas tankowania pod korek?? Bo czasem te wartości lubią nie pokrywać się... Kiedyś zrobiłem trasę 370 km w szybkim tempie... FIS pokazał średnie 8,3L/100km, a po dotankowaniu baku wyliczyłem że faktyczne średnie spalanie wyszło 6,7... Koło 225/50/18. -Lumia 920-
  23. Aplikacji na Windowsa jest obecnie ok 560 tys.... http://www.telepolis.pl/wiadomosci/microsoft-560-tys-aplikacji-dla-windowsa-i-windows-phone,2,3,32376.html Mi wystarczyło mieć styczność z jednym urządzeniem z systemem od Google... Dziękuję, nigdy więcej czegoś takiego... -Lumia 920-
  24. Na zimowym setupie mam 225/45/17 na feldze 7,5J i trochę śmiesznie to wygląda że tak to ujmę... Bo felga jest węższa niż opona. Ale to zimówki więc przymykam oko na to... -Lumia 920-
  25. Na 225 będzie trochę niższe spalanie oraz auto będzie lepiej zbierać się. -Lumia 920-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.