Treść opublikowana przez pawelc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ja jestem wyrośniety jak na 14 lat : 176 wzrostu i 90kg wagi To tym bardzirj się nie nadajesz - jesteś za gruby :>...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... ja moge moskal, ale tam jest napisane powyżej 30tki a nie 14tki ... Chyba sie nie łapiesz :gwizdanie: Ja to co innego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta .. już 3 raz w tym miesiącu Widzę, że c**jovo wam idzie nabijanie tych postów.. Chciałem się pochwalic jedną kwestią..w ten weekend miałem wesele u znajomych..( 4 w te wakacje ). Z urazem do wódki od mojego ....od pewnego czasu postanowiłem, że nie będę pił juz tego pedalskiego wina..i złapałem kielicha. Zawsze się dziwiłem jak mój znajomy ( policjant) może tyle wychlac..na moim weselu przelewał się na ostro..i tak juz 3 wesela pod rząd..jak go obserwuje. Postanowiłem jeśc to co on i pic to co on .. Żona pojaśniła mi jego patent jak pic wóde.. Wynik.. całe wesele przepiłem i się nie zezgonowałem..wyszliśmy prawie ostatni..teściu wymięk , szwagry też Poprawiny - wynik ..wyszliśmy już ostatni w 10 osobowej grupce.. wóda się skończyła i grany był bimber z wiejskiego stołu :kox: Kac minimalny i bez zgona...bez rzygania .. jestem z siebie dumny :polew: raggaman, mozesz zdradzić ten sekret? .. Może się przyda
-
Spotkania na drodze
Grafitowe b6 sedanik z antenką cb na klapie , klubowe rameczki a blaszki WPR 0XXXX .. Dziś rano na Siekierkowskim .. Który to?. przyznać się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfera sie nie bój , on jest cienias , gorsza jest jego kobita , normalnie ninja Cholera a nie wygląda na taką .. Fajna szczupła blondynka , kto by powiedział Aż strach że zapakuje mi kulke w ziobro ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bedą pasować do AEB ? chyba powinny. bedziesz na paintballu w niedziele w Nadarzynie ???? Zastanawiam się nad tym , troche się boje bulu i Nosfera .. Ale cewki zawsze można sprawdzić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wystarczy wystarczy dziubek to podstawa Jak uda mi się odebrać mojego pazdzocha z naprawy do soboty to nie ma problemu ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten dziubek to chyba dla moskala ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiero zauważyłem , mam nadzieje że nie zostanie , ide pospamować do technicznego No ta, dorzuci jeszcze jeden i mamy straż pożarną
-
[B5 AJG] Samochód szarpie przy wyzszych obrotach i dławi się Pomocy
A jak tam ze świecami?.. Może któraś nie przepala ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek Jaką rezerwe , On pewnie się nawet nie wylogowal aby być pierwszy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... tak więc MoorPH jutro budzik na 4:30 i dasz radę O 4.30 jest jeszcze ciemno :gwizdanie:... 5.15 dzień się rozwidla ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
praca kochany , praca Przez ostatnie pięć lat pracowałem w każdą niedziele ;(. Nawet zapomniałem co to niedzielny obiad z rodziną ;(.. Od dwóch miesięcy już nie pracuje w niedziele , i nie mogę się odnaleźć . Czego mi brakuje :gwizdanie:.. Chyba pracy
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to chyba te made in Turcja ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, czy Ty nawet w niedziele nie możesz spać :polew: A tak ogólnie
-
[B6 AMB] Odkręcone śruby turbo
Zaszkodzić nie powinno , smarowanie było
-
[ALL B5] Ori subwoofer
Rewelki nie ma ... Oczywicie mowa o wzmaczniaczu Nokia :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Skaczące koła
wyciągnąć amory i sprawdzić ręcznie ..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie zajął dla brata :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
conajwyżej "siedział" :naughty: :naughty: :naughty: co?... Przepuscili z litości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przesadzaj, jak by klęknęła przed tobą to zapewne nie miał byś nic przeciwko Dopisany: 28 Sierpień 2009, 10:33[/size]_________________________________________________a właśnie , komu on przeszkadza ?? jak naj bardziej na miejscu .. każdy musi znać swoje miejsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powitać Z tego co widze jak co rano te same tematy " laski " :drool:.. Ale fakt, z rana miło popatrzeć .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla tej Kasi ???? :naughty: :naughty: tej co to dopiero po ślubie Taa... Po ślubie to z mężem :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Dziś rano na Siekierkowskim około 7.20 czerwony avancik b5 z ciemnymi szybkami, klubowe rameczki, blaszki WN 70XXX . Który to? .. Gratki za fantastyczny manewr ... Co?, dróżki się pomyliły :polew:...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj ajdahoł ty już napierd.olisz od rana głupot. kolejny bezołowiowy, chodź ten to i gazownik .... :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: No i hula za 1.89pln za litr Bry.. Ostatnio na Orlenie nawet 1.83 / l TO pewno po ostatnim bojkocie :polew: