Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Danek75

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Danek75

  1. Przykładowo to jest coś takiego KRÓCIEC WODNY VW PASSAT AUDI 80 A4 A6 1.9TDI LODZ (2451784143) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. Zapewne króciec od wewnętrznej strony, czyli od strony bloku silnika, jest już wyżarty i tamtędy puszcza. To częsta przypadłość. Króciec kupisz za 15-20 zł. Do tego kup sobie od razu komplet uszczelek i jeden nowy korek plastikowy. Bo jak kupujesz króciec, to z reguły są to zamienniki i mają dwa otwory na czujnik temperatury płynu. A z doświadczenia dodam, że ze starego króćca - zaślepki nie wyciągniesz
  3. Ja na twoim miejscu dałbym kompa do czyszczenia i wtedy nie będzie się grzał. Ja tak zrobiłem i hula jak trzeba a też potrafił się przegrzewać i spowalniało bądź zacinało mi obraz. A odnośnie tych podstawek chłodzących, to może i chłodzą, ale wdmuc**ją dodatkowo kurz do środka.
  4. Fachowo nazywa się dławik bądź filterek klimatyzacji. Siedzi w jednym z przewodów klimy. W tym cieńszym w okolicy króćców ładowania.
  5. Zapomniałem dopisac, co by jasność w temacie oleju była. Silnik - przebieg ponad 300 tkm i wciąż jeździ na pełnym syntetyku Mobil 1, 5W50. I jakos go zbytnio nie ubywa od wymiany do wymiany, czyli przez 15000 km.
  6. Jak widzę co sie dzieje na innym forum w temacie oleju do TDI, to mam ochotę podpalić komputer i go sprasować na jakiejś prasie do stali Ale życzę wytrwałosci
  7. Ale ja tylko tak zapytałem Bo w sumie ta ankieta i tak za bardzo nie bedzie nawet dla ciebie czytelna - bo co da sama nazwa oleju, skoro nie znamy jego parametrów... Wiec to była tylko"drobna" sugestia
  8. A nie ma opcji, żeby wyedytować ankietę i wprowadzic poprawki?
  9. Ano dlatego po wymianie magla zaczyna cieknąć, gdyż zapewne wkładali używki, które latały albo na mineralnym, czyli zielonym, albo już takie stare, że jak w przypadku silnika - nadchodzi czas, by przejść z syntetyka na gęstszy olej, czyli 10 bądź 15W. Kolejna rzecz - nie jest regułą, że po zalaniu czerwonego syntetyku - ma zacząć przeciekać maglownica. Jeśli wszytko jest GIT i jeżdżone było na syntetyku, to się dalej go leje i tyle. Oczywiście bezpieczniej jest doradzić - by po wymianie magla - zmienić płyn na mineralny. Więc zapytam - a czerwony nie jest ORI?
  10. Żeby mieć obraz, to trzeba było to rozszerzyć o takie dane, jak 0, 5, 10 czy 15W
  11. A co tu ruszać? To jest za słaby silnik do tej budy i po prostu w czasie jazdy musisz kręcić dłużej na wyższych obrotach. Stąd takie spalanie.
  12. No to jak w czasie jazdy ci nie spada, to termostat jest OK. Czyli klapka sie zacięła - ta która kieruje powietrze przez nagrzewnicę. A masz elektroniczna klimę czy pralkę? W elektronicznej - może się silniczek zacinać. Natomiast w manualnej - linka mogła się poluzować.
  13. A na liczniku trzyma ci 90 stopni?
  14. Nie. Bo ja akurat wymieniałem reduktor bo spadało ciśnienie. W takim wypadku samo nie wróci na LPG. Tak samo jak wielozawór nie będzie wyrabiał - spada cisnienie - układ sie wyłącza i nie wraca po chwili na LPG. Samemu trzeba przełączyć z powrotem. A skoro mu przełącza co chwilę i nie ma sygnału dźwiękowego, to problem jest z elektroniką gazu. Chyba że jakoś inaczej u was sekwencja działa...
  15. Wymień filterek klimatyzacji na początek. Powinien być w przewodzie klimy. Ja dziś właśnie wymieniałem, bo po kilku latach wyglądał tak, jak na tej fotce ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Jak jest zapchany, to rośnie ciśnienie, klima się wyłącza i po chwili jak ciśnienie spadnie - załącza się z powrotem.
  16. To radzę się doszkolić Jeden G-40 jest z przodu przy wałku rozrządu a drugi G-40 jest z tyłu silnika na dole - właśnie na wale korbowym. A G-28 to jest czujnik prędkości pojazdu, podający sygnał do prędkościomierza i z reguły znajduje się z lewej strony silnika w okolicy półosi, ale oczywiście w zespole bloku silnika ze skrzynią.
  17. Ale jemu przęłącza co chwilę na PB i na LPG - więc to nie wina reduktora. Gdyby to był reduktor - to by mu z powrotem nie wracało na LPG.
  18. A czujniki dozoru wnętrza masz? Bo może faktycznie cos tam lata
  19. Problem moze byc z czujnikiem umiejscowionym gdzies w desce z przodu. Tzn wszystkie czujniki mogą byc sprawne, ale gdy czujnik nie jest na swoim miejscu (np wysunie się, odczepi z mocowania... - pod wpływem wstrząsu lub uderzenia), to nie będzie przekazywał odpowiedniej temperatury, tylko non stop zawyżoną i klima będzie mrozić, by wyrównać (czyt. obniżyć) temperaturę, ale zanim to zrobi, to zamarzaja przewody. A najprędzej... może to byc wina czujnika G-153 umiejscowionego przy parowniku. Czujnik ten okresla temperaturę pomiędzy żebrami parownika, by właśnie zapobiec zamarzaniu wody kondensacyjnej.
  20. Jeszcze jedno mi się przypomniało. Ja też kiedys miałem stłuczkę i uszkodziły się przewody od czujnika Halla, ale nie tego z przodu przy rozrządzie, tylko tego drugiego - z tyłu silnika na dole -w okolicach skrzyni biegów.
  21. No raczej NIE Nie mam niedoborów. A poza tym, to nie ja zacząłem drążyć temat, wiec ... kto tu jest wygłodniały
  22. Podepnij VAGa i zobacz, czy któraś krańcówka nie padła w zamku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.