Treść opublikowana przez dawid7737
-
B6 DIVISION
Ktoś pomoże w sprawie RNS-D?
-
B6 DIVISION
Ile musze liczyć za wgranie języka Polskiego (jeśli się da) i aktualnych map polski do RNS-D??
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Również mam je już zamówione dzisiaj albo od razu po świętach najpóźniej będą u mnie to zdam opinie
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
No dobre mody kurde często bywam na Tychach a jeszcze chyba Cie nie widziałem
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
No ja bym zaklepał ranty i poszedł w dół jeszcze
-
B6 DIVISION
- A4 b7 1.8t
Mi się roleczka podoba szkoda że dokładka cupry Ci się nie podoba bo ja bym ją tu widział- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
No to w takim razie jak już będe na etapie zakupu odezwe się a co wydechu katalizator i środkowy nie ruszany? bo ja za tydzień pojade wywalić kata i dać dp 2.5" no i myśle czy jakieś tłumiki od razu out żeby fajnie gadało- [ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No i jest sedanik z okolicy trzeba będzie się kiedy w lecie zgadać piękna ,a ten zacisk zrobił robote- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
No i kolejny na stylingach 132 też je kupuje ale dopiero końcem sezonu bo dopiero auto kupiłem a w tym secie z tymi felgami zawsze marzyłem Piękna furka- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No idealna smerfetka a środek miodzio !- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
No pięknie leży dla mnie idealna by była już jeśli nie klekot pod maską- B6 DIVISION
Witam Panowie w jakiej cenie idzie wyrwać RNS-E? bo w mojej a4 mam jakieś zwykłe radio 1-din Panasonic i nie chce półśrodków dlatego od razu 2-din no i tylko RNS , myślałem o wersji D ,chociaż nie wiem czy do E lepiej nie dopłacić- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich w końcu udało mi się znaleźć dla mnie Audi A4 b6 1.8t z Q w czwartek będzie na placu także oficjalnie Witam- Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ktoś ma jakieś opinie na temat tych dywaników: ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-8-stop-i5053842048.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=18019- Przekładka Anglika na EU cena?
Witam jaka jest cena przekładki Anglika na EU chodzi mi o A4 b6 1.8t i z quattro?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Jest kox i tyle mi się bardzo podoba :decayed:i te szerokości..- [B5 APS] by czorny
Oo jest i moja ulubiona a4 ,piękny projekt widziany na Nysie dobrze szurał wtedy Powodzenia w dalszym modzeniu- A4 b7 1.8t
Jest piękna i ten kolor jeden z słuszniejszych Powodzenia w nowym sezonie- [B6 AVF] Avant LZ5L
Ale mi zryło beret te auto z tym spasem znane już z forum golfa- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Temat cały przeglądnięty i powiem jest kosa Powodzenia- [B6 AVF] Blue AVANT 1.9TDI
Super sztuka i te RECARO powodzenia- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Zacna a4 Powodzenia w modach i ori dywaników- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tu nowy aktualnie wożę się VW Golfem mk4 1.9 tdi miał być swap ,lecz na przyszły rok będzie przesiadka do a4 b6 - A4 b7 1.8t