Treść opublikowana przez szakal222
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Nagrzewnica lub cos kolo niej ,zostaje demontarz i sprawdzenie
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
No to zostaje szukanie ,nie czujesz zapachu plynu w aucie ,nie paruja ci szyby ?
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
Lpg 13 srednio najmniej mi spalil 10
-
Nagle traci Moc 1,9 TDi
Ja mialem regenerowana i wytrzymala gwarancje ,poprostu sie rozleciala zaraz po ,teraz mam ori uzywke z a3 i 2 rok spokoj
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
A w jaki sposob odpowietrzales,powiem ci tak to nic nie kosztuje ,sciagnij gorny waz nagrzewnicy ,jezeli bedzie powietrze ,podnies zbiorniczek max wysoko az wszystko wywali i naloz spowrotem ,odpowietrzanie sposobem na ogrzewanie full i ciskanie gazu nie zawsze daje efekty
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
Odpowietrz dobrze uklad
-
W czasie jazdy na obrotach wieje ciepłym na postoju zimnym
A ucieka ci plyn dalej?
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Sprawdze u siebie to napisze
-
Ceny paliwa marzec 2026
Nie rozpaczajza POprapancow bylo wiele drozej ,i tak paliwko jest tanie Aha gaz 1.63 w lubaniu
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Tokyo nie ma blututu ,mialem jeden dzien ,kupilem w biedronce i oddalem usmazylo sie
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
Korozja to nie tylko rdza na zlomie ale tez na innych metalAlach
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
Ja z alu skorodowanego wykrecalem na aucie, no fakt taki ze trzeba sie z tym pomacac troche
-
Ubytek płynu chłodniczego, rdzawy nalot, nie grzeje
Sprawdz czy weze od plynu sa twarde po jezdzie ,mi to wyglada na zasyfiony uklad i nieszczelnosc w okolicach nagrzewnicy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No gdzies powietrze spyla i raczej zaworem bo to onzdejmuje nadmiar cisnienia w dolocie
-
Świece zapłonowe
Ja jezdze co prawda inny motor bo avj. Ale z lpg i radza sobie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Taki dzwiek jak zrebaczek ?do od dv
-
Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
Albo skuterek
-
Jakie świece do A4 B6 2.4 LPG wybrać?
Ja tez mam te denso ,ngk za to mi dlugo nie posluzylo
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Czyli masz to co ja tyle ze mniej gadzetow ,radio ogolnie gra ladnie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Prawda castrol robi syf ,i silnik o wiele gorzej pracuje
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Ja mam pioniera mvh-x370bt i teraz wiem ze bose moze nawet przyjemnie zagrac,d*py nie urywa ale jest ok ,na ori tak nie gralo. ,do tego dobrze pasuje do wnetrza b6 ,to i u ciebie bedzie pasowalo,cena 330 w neonecie,ma bt ,usb ,aux
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zyc nie umierac ,moj eko driving dawno zdechl przez te ceny
-
Dziwna praca silnika ,Pluje czymś z rur wydechowych.
Ja mialem podobne objawy od czujnika g28 ,vag to pokaze
-
Jaki tłumik sportowy - basowy ?
Wyjeb srodkowy i bedziesz mial lepszy dzwiek
-
Temperatura silnika jest zbyt mała
Brak mocy raczej nie ,ale cos jest nie tak jak tak slabo sie buja