Treść opublikowana przez szakal222
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Blad zwiazany z kAtalizatorem
-
Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Ja mam wszystko staga.na sterowniku gofast
-
katalizator check engine!
Zgadzam sie .i zafajdany dzwiek jak w starym polonezie.u mnnie tak jest tyle ze ja zostawilem pusta ori puche Turbina lepiej pracuje, swobodny przepływ spalin to samo co wstawienie DP
-
dymek spod maski klima działała a teraz nie
Zaloz nowa .a przy okazji nery sobie przepluczesz browarami
-
dymek spod maski klima działała a teraz nie
A co chlodnica powiedziala bye bye . no to d*pa tylko nowa zbyt duze cisnienie i kazda late z czasem rozszczelni.co do wymiany .jezeli nie masz 2 lewych rak to co masz spiepszyc
-
Piszczy przy skręceniu do oporu , co to ?
Pasek sie slizga
-
dymek spod maski klima działała a teraz nie
Tam znajduje sie czujnik g65.ale dlaczego czynnik uciekl tam to nie wiem moze oring puscil albo czujnik.podepnij vaga i sprawdz jakimi bledami zasieje od klimy
-
Rozwijanie mocy 1.8T AVJ
Tak 150 koni i Q .za wolno sie zbiera? .dla mnie to auto to troche wolne.dopiero bede dlubal.narazie walcze o zdrowa serie
-
Rozwijanie mocy 1.8T AVJ
U mnie podobnie idzie
-
Głowica i zawory a instalacja lpg
Zawory to wywali.i to nie jest mit .ale tylko i wylacznie jak instalacja gazowa bedzie zle wyregulowana.np.za biedna mieszanka .inaczej raczej nie ma zbyt wielkiej mozliwosci Jak bedzie dobrana i dobrze wyregulowana instalka bedzie git malina
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Albo na jakis smar silikonowy Ewentualnie wode z mydlem
-
Bardzo dymi na zimnym i ciepłym
A ja bym sprawdzil trojnik na glowicy. Mi 2 razy sie zesral i tez mialem jak ty
-
Tacierzyństwo
JAkby mnie karmili i skakali wokol mnie tez bym walil.i lezal hu.. Do gory
-
Probem z tylnym zawieszeniem ! proszę o opinie
A poducha pod skrzynia .dokladnie ta z mala lapa.w jakim stanie
-
Probem z tylnym zawieszeniem ! proszę o opinie
Jest opcja ze poduchy dyfra
-
Probem z tylnym zawieszeniem ! proszę o opinie
Mi bilo.wal walil ale to poszedl przegub.u ciebie moze byc podpora.krzykak. lub cos innego trzeba szukac
-
Oświetlenie drzwi nie działa.
Ja z boku nacisnelem na zatrzask szerokim srubokretem
-
Oświetlenie drzwi nie działa.
Kostka w tym gumowym wezu co wchodzi do kabiny .sciagnij gume.oslone slupka i sprioboj ja spiac mocniej
-
Oświetlenie drzwi nie działa.
Sprawdz polaczenie na kostce w slupku
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
No tak .ale sa pewne granice .mogl go tylko zj***c i pobproblemie.dal mu w pysk i przelala sie czara goryczy
-
Włącznik ASR/ESP na desce
Tak bezpiecznik wyjac
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Dobre +1 + 1Depardieu, Seagal, im nie " ciąży moskiewski pieniążek" że pojadę Wyspiańskim Jak do tych pożytecznych idiotów dołączy Clarksson - dla mnie będzie angielską szmatą
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
Fakt to go nie tlumaczy.a jak pojdzie do ruskich to napewno nie bede ogladal tego