Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szakal222

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szakal222

  1. Blad zwiazany z kAtalizatorem
  2. Ja mam wszystko staga.na sterowniku gofast
  3. szakal222 odpowiedział(a) na ultraeurope temat w 1.8T
    Zgadzam sie .i zafajdany dzwiek jak w starym polonezie.u mnnie tak jest tyle ze ja zostawilem pusta ori puche Turbina lepiej pracuje, swobodny przepływ spalin to samo co wstawienie DP
  4. Zaloz nowa .a przy okazji nery sobie przepluczesz browarami
  5. A co chlodnica powiedziala bye bye . no to d*pa tylko nowa zbyt duze cisnienie i kazda late z czasem rozszczelni.co do wymiany .jezeli nie masz 2 lewych rak to co masz spiepszyc
  6. Pasek sie slizga
  7. Tam znajduje sie czujnik g65.ale dlaczego czynnik uciekl tam to nie wiem moze oring puscil albo czujnik.podepnij vaga i sprawdz jakimi bledami zasieje od klimy
  8. szakal222 odpowiedział(a) na Binek1.8T temat w 1.8T
    Tak 150 koni i Q .za wolno sie zbiera? .dla mnie to auto to troche wolne.dopiero bede dlubal.narazie walcze o zdrowa serie
  9. szakal222 odpowiedział(a) na Binek1.8T temat w 1.8T
    U mnie podobnie idzie
  10. Zawory to wywali.i to nie jest mit .ale tylko i wylacznie jak instalacja gazowa bedzie zle wyregulowana.np.za biedna mieszanka .inaczej raczej nie ma zbyt wielkiej mozliwosci Jak bedzie dobrana i dobrze wyregulowana instalka bedzie git malina
  11. Albo na jakis smar silikonowy Ewentualnie wode z mydlem
  12. A ja bym sprawdzil trojnik na glowicy. Mi 2 razy sie zesral i tez mialem jak ty
  13. JAkby mnie karmili i skakali wokol mnie tez bym walil.i lezal hu.. Do gory
  14. A poducha pod skrzynia .dokladnie ta z mala lapa.w jakim stanie
  15. Jest opcja ze poduchy dyfra
  16. Mi bilo.wal walil ale to poszedl przegub.u ciebie moze byc podpora.krzykak. lub cos innego trzeba szukac
  17. Ja z boku nacisnelem na zatrzask szerokim srubokretem
  18. Kostka w tym gumowym wezu co wchodzi do kabiny .sciagnij gume.oslone slupka i sprioboj ja spiac mocniej
  19. Sprawdz polaczenie na kostce w slupku
  20. No tak .ale sa pewne granice .mogl go tylko zj***c i pobproblemie.dal mu w pysk i przelala sie czara goryczy
  21. Tak bezpiecznik wyjac
  22. Dobre +1 + 1Depardieu, Seagal, im nie " ciąży moskiewski pieniążek" że pojadę Wyspiańskim Jak do tych pożytecznych idiotów dołączy Clarksson - dla mnie będzie angielską szmatą
  23. Fakt to go nie tlumaczy.a jak pojdzie do ruskich to napewno nie bede ogladal tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.