Treść opublikowana przez szakal222
-
Teoria spisku? Czy warto wymieniać olej w silniku?
Dobre ciekawe co z opilkami sadzami .i innymi syfami w oleju .powiem tak z seja mocno zdlubanego rajdowego jak spuscilem olej po 5 tys km wygladal jak smietnik a wlasciwosci swoich napewno juz nie mial
-
wentylator
Garnek nic ci nie pomorze termostat ma elektryczna grzalke i to ona nim steruje
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
Trzeba bedzie chyba swinke skarbonke zrobic
-
Zawias Gwintowany Mts ? Pomóżcie !
A w czym jest problem quattro? bo nosze sie z zamiRem zalozenia gwintu
-
Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
No ale jak masz Q to dojazdowka odpada tylko ten sam wymiar ?poprawcie mnie jesli sie myle
-
Klima się włącza ale nie chłodzi
Tak ale mozna wyeleminowac niektore przyczyny samemu .wiadomo jak z serwisami jak moga to wymieniA wszystko niepotrzebnie. a obciaza kosztami klienta
-
proszę o szybka pomoc- pilne
Niewiem mam b6 ale jezeli ta sama kasta to podpasi chyba .
-
Problem z kompresorem klimy... Proszę o pomoc :(
Ja bym postawil na gowniany uszczelniacz w nim
-
Klima się włącza ale nie chłodzi
Sorki bez obrazy. ale Tez mi odpowiedz .to po co forum jak wszyscy beda jezdzic do warsztatu ? Po to tu jestesmy zeby sobie pomagac .a dlawik i pochlaniacz nowy ?
-
proszę o szybka pomoc- pilne
Wiesz ze na gestym oleju moze ci jeszcze bardziej uklad rozszczelnic .spruboj moze jakis olej do skrzyn biegow automatycznych czesto wystepowaly w wspomaganiach .najlepiej spytaj w sklepie z czesciami moto
-
proszę o szybka pomoc- pilne
Nic nie pomoze tylko dolewki zalejesx gestszy to mozesz wykonczyc pompe
-
Emblemat Quattro w grillu
U mnie jest .to taki patent z pakietami s-line rs itd jest w aucie jest znaczek
-
wentylator
A KAble nie sa gdzies uszkodzone
- brak mocy po ulewie
-
brak mocy po ulewie
No jak filter zmukl ti pewnie przeplywka dostala
-
brak mocy po ulewie
Sprawdz filter powietrza czy nie zamokl
-
spirytus
Albo miodem i cytryna idzie jak zloto. .a wogole jak masz dostep do dobrego bimbru
-
Jakie świece do a4 b6 1.8 T 150 km quattro oraz cewki zapłonowe??doradzi ktos??
Dobre .no pieniadze zaoszczedzone na lpg mozna np.przepic albo poswiecic na jakiegos moda
-
wentylator
Racja tyle ze ceny aso wala z niektorymi czesciami na kolana
-
Jakie świece do a4 b6 1.8 T 150 km quattro oraz cewki zapłonowe??doradzi ktos??
Spokojnie to tylko jak z dziecmi jak jade samemu to pedal w podloge .dosc juz msm zostawiania poltora kloca na bajure Co miesiac
-
Wyciek płynu
No to fakt .
-
wentylator
To wymien modul chyba ze kosztuje sporo
-
Wyciek płynu
Szczerze mam niektore nie ori.i nie ma problemow
-
wymiana plynu chlidniczego
G 12 kup koncentrat i rozrob z woda destylowana. proporcje sa na opakowaniu. Co do plynu nie pamietam dokladnie ale chyba 5.5l upchalem
-
Wyciek płynu
Wyjmij na wzor skiknij do sklepu z uszczelniaczami/oringami i ci dobiora odpowiednia najlepiej ciupke grubsza wziasc