Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. To fajne tam musicie mieć korki w tym Krakowie.Ale u mnie chyba nie lepiej.
  2. mirek31071977 odpowiedział(a) na nao temat w Audi A4 B5
    Ja jeszcze w tej sprawie Ronina.Sam też się nie znam więc nie wypowiadam się za bardzo w sprawach"brak mocy itp." i wogóle w sprawach technicznych ale po to jest to forum aby od mądrzejszych dostawać odpowiedzi i rady.I jak można komuś nawtykać,że miał nie kupować złomu jak nie potrafi sam go naprawić.Można mieć pojęcie a i tak się trafi usterka z którą trzeba podjechać do specjalisty bo sam nie dasz rady.W samochód nie"wejdziesz".Ja laik ale kupowałem sam.Oblukałem,przejechałem się kilkanaście kilometrów i wszystko cacy więc wziąłem.I co? Po miesiącu mi się zaczęło zawieszenie sypać więc tak to często bywa.No ale to nie na temat,który kolega założył.Mam nadzieję,że właśnie dzięki radom kolegów,którzy pisali wyżej chłop rozwiąże swój problem.Pozdrowionka. PS.Jeszcze kilka latek i z każdym samochodem trza będzie jechać do ASO bo nic się samemu nie zrobi oprócz uzupełniania płynów i zmiany koła.Tak technika idzie do przodu.
  3. Kartofel coś nie tak masz z twoją niunią.W trasie z taką prędkością to może nawet S4 by tyle nie spaliła.Ja mało po mieście a dłuższą trasę raz w miesiącu.Poza tym 12km do pracy pól/pół miasto/trasa i czasem autostrada w porywach do 180 na odcinku 50km i średnia po każdym tankowaniu ostatnio wychodzi 7,4-8l/100km.Odkąd ją mam więcej niż 9,5l/100 mi nie spaliła tak,że musiałbyś chyba swoją sprawdzić czy coś jej ze spalaniem nie dolega.
  4. Ta promocja Media Markt to tylko dowód jak oni byli pewni,że nasi przerżną.A teraz już trzeba następne mecze wygrać.Nasi w tym też nigdy nie byli dobrzy jak coś trza"musieć"tak,że jestem pełen najgorszych przeczuć co do powtórki z 2 ostatnich mistrzostw świata.
  5. I bardzo dobrze.Bo oczywiście nasze kretynki muszą robić jak im się podoba i zdzierać kasę.To samo było z kartą pojazdu.
  6. Panowie kończymy wątek.My zawsze oczekujemy nie wiem czego? Aktualizuję tylko smutną statystykę.16 meczy,4 remisy i 12 meczy dla Niemiec.Bramki 7-29. Znowu czekać do następnego razu i żyć nadzieją.
  7. No i po meczu.Jak zwykle im większe nadzieje i optymizm tym gorszy wynik.Gorzej niż przewidywałem wczoraj a czasu już mało na to aby coś zmienić.I jeszcze to,że strzela Podolski.
  8. Do swojej A4 takie coś lejesz? :bicz3:
  9. Jakby to miało pomóc w zwycięstwie to i "Koeniger"czy "Sarmackie" z plastikowej butelki z Biedronki by się człowiek napił.Do tego jakieś chipsy.A poważnie do wszystko co piję do meczu już wyżej zostało wymienione.
  10. Chciałbym żeby tak jak historyczny awans tak historyczne zwycięstwo nad producentami naszych furek.Ale podejrzewam,że niestety będzie tak jak do tej pory było w mistrzostwach świata.Pierwszy mecz więc może powtórka z 78 albo opcje z 74 i 06.Póki co historia nie kłamie.15 meczy.4 remisy,reszta dla nich.Bramki:7-27.Najtrudniejszy przeciwnik.To już nawet Anglię i Brazylię ogrywaliśmy,że o reszcie czołowych drużyn nie wspomnę.
  11. No cóż to zależy od kierowcy.Najlepiej między 2,5-3000 obrotów ale są przecież tacy co na każdym biegu przeciągają na maksa a i zamulacze też się trafiają.
  12. Który z klubowiczów z Bytomia jechał wczoraj około 13.15 z centrum w kierunku Tarnowskich Gór ulicą Strzelców Bytomskich?Avant B5 z ramkami klubowymi.Kolor czarny?Ciemny granat? Pozdrowionka.
  13. Jak ten filmik się rozpowszechni to pewnie sprzedaż Ferrari spadnie a ceny RS4 zaczną się od 150 tysięcy.A swoją drogą piękny filmik.
  14. Jak tyle robisz miesięcznie to dobrze się zastanów.Ja robię max.1500 na miesiąc a przeważnie do 1300.Jeszcze pomyśl jak długo zamierzasz śmigać tym autem.Niedawno robiłem symulację na moje przebiegi i założenie instalacji sekwencyjnej i wyszło,że prawie 2 lata zanim by się zwróciło a do tego czasu to cena gazu też pewnie sporo wzrośnie więc dopiero się wydłuży żeby choć na zero wyjść.Tak,że w twoim przypadku też masz naprawdę ciężki dylemat.Prywatnie to z A4 w gazie się nie widzę i mogą nadejść takie czasy,że będę się musiał przesiąść z wygody na jakiegoś parcha.A poszukaj w tym dziale to na temat gazu znajdziesz to co cię interesuje.Pozdrowionka. A jeśli szukasz u nas dobrego gazownika to Ajmax z Chorzowa poleca to: http://www.bas.kem.pl/ Może warto się tam przejechać.Z Katowic niedaleko i szybko.
  15. A ile ty masz w ogóle tych obrotów na wolnych i jak to dalej na biegach wygląda?
  16. Ja nie miałem aż tak poważnych luzów ale te upierdliwe pukanie od momentu ruszania tak do 20 km/h .U mnie musi wszystko hulać jak należy i byle usterka mnie wpienia dlatego robię na bierząco. Jak uważasz ale ja bym to już wymieniał.
  17. Tylko,że większość firm ma Skody i Fordy.A u mnie w Pandy wierzą tak,że o jeździe firmowym AUDI to sobie mogę pomarzyć.
  18. Ja i żona czy w pracy czy pod domem zawsze i wszędzie pod chmurką parkujemy.Jak tylko pierwsze oznaki brudu to mokra ściereczka z mikrofibry i naprzód.Wnętrze auta to dopieszczanie do bólu. No i staramy się omijać miejsca gdzie łatwo ktoś może uszkodzić auto czyli np. nawet 100 metrów do drzwi marketu ale wokół niuni na parkingu luz.
  19. Mam obawy,że ten koleś co uciekł to ktoś z układami i dlatego sprawa się tak ślimaczy.A przez ten czas to facet mógł doprowadzić auto do stanu używalności i najzwyczajniej opchnąć i już całkiem kicha.
  20. A gazety jeszcze nakręcają.Rano czytałem,że w sierpniu PB za 5zł a ON za 6zł. I to niby na stałe taka różnica!!!To jest jakieś chore.
  21. Mylisz sie kolego i powielasz stereotypy które akurat przylgnęły do BMW A ktoś ustatkowany przed 30-ką no choć by R. Kubica Roberto to wyjątek i całkiem inna bajka. A może kiedyś się spotkamy na browarku na rynku w Gliwicach to sobie pooglądamy BMW teamowców i zobaczymy ile się pomyliłem.Pozdrowionka. A co do stereotypów to o Audi też już słyszałem głosy,że się zaczyna robić tak jak w BMW.
  22. Bredzisz chłopie... nic mnie bardziej nie wkur... jak wrzucanie wszystkich do jednego wora. Kilkudziesięciu kretynów robi opinie wszystkim właścicielom BMW w PL. Ja też nam kilkunastu debili co jeżdzą Audi i jak mam to interpretować? A ja śmiem dalej twierdzić,że jednak większość jest w tym przypadku tych złych.W każdym razie mnie się nie zdarzyło spotkać kogoś w wieku do 30 lat ułożonego,który jeździ BMW.Łepki kupują dla szpanu i popisu.Wszędzie są czarne owce ale w Audi napewno mniej niż w konkurencji.
  23. Kolejne potwierdzene kto u nas jeżdzi zacną marką BMW.Mam nadzieję,że w naszym klubie i w ogóle wśród użytkowników OOOO nie ma takich osobników.
  24. Że niby 1.6 mało pali tja :gwizdanie: I 1.6 w LPG będą rozchwytywane tak,że żeby dobrą kupić to trza będzie długo i namiętnie szukać jak teraz ktoś musi robić szukając dobrej S4. A moja odkąd ją mam wyżej 9/100 jeszcze nie spaliła :gwizdanie: I raczej mało po mieście ale też nie uprawiam PSJ więc spoko. A nie wiem jak dzisiaj ale wczoraj w Gliwicach można było jeszcze zatankować ON w granicach 4.33. Ale jak tak dalej pójdzie to trza się będzie przerzucić na Tico w LPG.
  25. Jeśli nie zależy ci na bagażniku to montuj taką dużą butlę.No i jeśli gaz to sekwencja i to najlepiej jakaś droższa i oczywiście dobry gaziarz to większość sukcesu żeby się cieszyć oszczędniejszą jazdą i nie czuć za bardzo różnicy w dynamice auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.