Treść opublikowana przez Sidney
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Faktycznie prezent bardzo dobrze się prezentuje, no ale końcu logo Audi
-
wymiana silnika ADP
Jeśli słupek ten sam to nie musisz nic więcej kupować. Ważne, żeby też był ADP bo późniejsze już miały np. inne sterowanie zapłonem
-
[ADR] Nie chce odpalić - pikanie po włączeniu zapłonu i kontrolka oleju
Pompę oleju masz napędzaną silnikiem więc jeśli kręcisz rozrusznikiem to po jakimś czasie odzywa się czujnik o niedostatecznym ciśnieniu w układzie jak domniemam.
-
Części z sedana do Avanta
Z tylnym zdesiem będzie problem- nie pasuje co do tylnych drzwi to nie wiem czy nie wystarczy tylko ramek przełożyć od avanta.
-
Czarne ramki na zegary
Chyba jednak stawiam na matowe, jak dojdzie do skutku to cyknę jakąś fotę
-
Czarne ramki na zegary
No powiem Ci, że wygląda bardzo dobrze ale Ty masz u siebie listwy też w czarnym połysku a ja mam drewno i to w dodatku matowe dlatego nie wiem czy nie lepiej by się komponowały z wnętrzem matowe ramki?
-
Czarne ramki na zegary
Witam, czy ktoś posiada jakieś zdjęcia ramek na zegarach pomalowanych na czarno? Nie bardzo leżą mi te chromy i chciałbym ogarnąć coś na czarny mat albo w połysku
-
Bose pierdzi - video
Kolega ma racje, ktoś wcześniej musiał mocno banglać. Niby jest coś takiego jak wymiana cewek, membran itd. ale nie słyszałem, żeby bose robiło zestawy naprawcze, a szkoda
-
Audi A4 B5 AFN by jazzman I love detailing
Naprawdę ładnie utrzymana, to się ceni. Żółte halo strasznie mi się podobają. Ten perłowy kolor wygląda mega kiedy jest dopieszczony.
-
Czysczenie przepustnicy pomoc
A odpowietrzałeś układ po wszystkim? Czy raczej sam się odpowietrzy?
-
dymi na biało z wydechu
Panie macho, przedostowanie się oleju do komory spalania skutkuje powstawaniem NIEBIESKIEGO kłębu dymu o dość ostrym zapachu. Pani jako kobieta raczej chyba nie miałaby problemów z odróżnieniem niebieskiego od białego Myślę, że problemu należy szukać gdzie indziej a zalanie gęstszego oleju jest jak zaklejanie plastrem uciętej nogi Tylko opóźni nieuniknione.
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Z tego co opisujesz czujnik raczej odpada, stawiam na termostat
-
Problem z obrotami - film
Na wtryskach masz uszczelki po stronie kolektora i listwy. Bez rozbierania nic nie zobaczysz Myślę, że czułbyś zapach beny gdyby to było powodem. Jeśli jednak się zdecydujesz demontować to delikatnie bo mnie się uszkodził oring właśnie przy demontażu- zapewne starość też się przyczyniła
-
{A4-B5 Avant 1999r} Wymiana żarowek h7 mijania }
Na pewno większa temperatura w lampie, nie wiem czy nie oberwie odbłyśnik. Kierowcy z naprzeciwka też na pewno będą bardzo zadowoleni
-
Przejście na czerwonym świetle bez mandatu?
Są osoby które nie zdają sobie sprawy, że zatrzymać akurat w naszym przypadku A4 które waży grubo ponad tonę to nie jest kwestia 5 metrów i tak na przykład przynajmniej raz na 2 tygodnie jest na mnie wymuszane pierwszeństwo przez pieszego przełażącego na dziko przez jezdnię. A spróbuj zatrąbić to jeszcze ma pretensje. Przecież każdy kto jeździ to widzi jak dużo pieszych ma problemy z odróżnieniem, że wejście z marszu na pasy przed samochodem to jest wtargnięcie na jezdnie czego nie mają prawa robić i szukaj tu teraz światków bo inaczej życie zrujnowane przez takiego lekkoducha. Pomijam już kwestię ograniczonego zaufania bo jak widać większość takich "pewniaków" nie bierze pod uwagę, że może właśnie nadjeżdża ktoś z 2 promilami. Wobec tych argumentów wydaje mi się, że przepis o którym mówił Pan o polskich korzeniach nie jest zbyt dobrym pomysłem
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Atest nie gwarantuje Ci, że stopień przyciemnienia w danym kraju jest legalny Wygląda ładnie ale bądź przygotowany, że kiedyś ktoś może się przyczepić. Pozdro!
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
Za ssanie odpowiadają odczyty z czujnika temperatury. Skoro nie ma problemów typu gaśniecie czy trudności z uruchomieniem to sądzę, że nie ma co szukać dziury w całym. Dla pewności jak masz to sprawdź na klimatroniku co pokazuje czujnik temp. wody
-
gdzie znajdę główny bezpiecznik
Wydaje mi się, że w puszce od kompa są dwa duże bezpieczniki. Jeden 50A a drugi nie pamiętam ile. Przynajmniej w passacie takowie widziałem ale to przecież to samo
-
Plus po stacyjce do radia
Jak nie chce Ci się rozbierać stacyjki to wepnij się w listwę przy przekaźnikach, tam też jest plus po stacyjce
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
Jak wszystko sprawne to nie ma prawa trzymać silnika na obrotach. Jak masz możliwość to zobacz czy nie wypluwa jakiś błędów.
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
A widzicie, u mnie jest żeliwny i klapek nie ma
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
A masz metalowy kolektor czy plastikowy?
-
problem z odpaleniem pompa paliwa
U mnie pompa zaczyna pracować po przekręceniu stacyjki na pierwszą pozycję.
-
Silnik AHL Plusy i minusy.
Zapłon sterowany komputerem nie wymaga regulacji, plusem jak dla mnie też jest brak klapek do regulacji długości kanałów dolotowych ale zależy co kto lubi. Prosta w ewentualnej naprawie ośmio- zaworowa głowica. Minusy to apetyt na paliwo niewspółmierny do oferowanych osiągów
-
Sonda Lambda ktoś pomoże?
Ja na uniwersalnej pojeździłem 3 miesiące i poszła do śmieci. Może akurat źle trafiłem ale mam uraz do uniwersalnych sond