Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
mój brat wlasnie jest po programie ajm-a u rogala , i nie wydaje mi sie ze seryjny ajm w passacie ledwo sie odpychał od ziemi w serii wyszlo 132PS i 315Nm podobno te pierwsze z 98r tak mialy (cytuje witka),wiec moze koledze starczyc seria ,a i zauwazylem ze ajm w golfie i w pasku maja inne mapy , pasek ma duzo wieksze ladowanie turbo w dolnych zakresach 2250 a golf 2100 wiec jest roznica ,a..........u witka wyszlo w pasku 165PS i 345 Nm i ciagnie od dolu do samej gory po prostu zajebioza ,wydaje sie ze 130 na 165 to nie tak duzo ale jest roznica w osiaganiu tejmocy imomentu i utrzymywaniu jej na calej lini obrotów i o to chodzi w chipie , bo same dane moga wydawac sie nie duze .
-
[B5 AFN] Turbo się wyłacza, temperatura, są LOGI
ostatnie logi wygladaja mozna powiedziec wzorowo, pojezdzij tak troche i sie okarze czy bedziesz musial jednak turbo wyjac i wyczyscic -mi si wydaje ze jednak tak bedzie ;( ale to czas pokarze ,pozdro
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
moze i WD , ale ja wole młotek , jak przystalo na vagowca
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać sztange też... tez tylko po co , rozbierz turbine to zobaczysz ze lanie wd nie ma sensu
-
[B5 AFN] Turbo się wyłacza, temperatura, są LOGI
slabe wtryski duzo sadzy turbo rozpedzaja spaliny z kolektora wydechowego i duza temperatura , to wszystko daje razem zapieczone kierownice ,spójrz na linka to kilka turbin jakie rozbieralem http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_czyszczenie_kierownic_vtg-t63377.15.html
-
[B5 AFN] Turbo się wyłacza, temperatura, są LOGI
"druga mi znana teoria to uklad wtryskowy w kiepskim stanie" to jest celna teoria , jezeli masz batorego za soba i zalozyl bys nawet nowa turbine stana w niej kierownice po 10tys gwarantuje
-
[INNE] Prośba o analizę logów AFN
wd to sobie mozna w zamek w drzwiach nalać
-
[B5 AFN] Turbo się wyłacza, temperatura, są LOGI
pedal w podloge wtedy kierownice ustawione na max ładowanie i nie musisz do 4000tys czeakc tylko z niskich obrotow wciskac gaz w podłoge odpuscic i znowu wykonywac w miare czesto masaz pedalem gazu i moze sie rozruszaja kierownice ,poza tym turbo ci ladnie z dolu sie podnosi zawór n75maz sprawny i dobrze wysterowanyprzy 3500 powinien miec 60-65 %[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 21:09_________________________________________________masz katalizator jeszcze ?
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
daj jeszcze 011 i 008 po czyszczeniu
-
[B5 AEB] Błąd 1217 - side airbag igniter - drive side rear G199
wyjmmij fotel , nie jest trudno
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów.
swiadczy to o tym ze turbo zle zlozone , bo dobrze zlozone to furak by jechal jak sdi i nie zlapal by notlaufa , choc nie wiem jak mozna zle zlozyc gt 1749 U mnie tez tak jest - nie sądze zeby turbo bylo zle złozone.... a niby jak ci sztange podniesie i co jak podcisnienie masz zdjete z gruszki :polew: a u ciebie akurat mozna zle zlozyc turbo
-
SPOTY RADOMSKIE
ta ciekawe kto asfaltuje pod billa parking co piatek w tajemnicze kregi
-
[ALL B5] AHU logi do oceny.
batorego to ty nie puszczasz , logi wygladaja poprawnie a jak ci za bardzo dymi w lusterku korekte u witka zrób
-
[ALL B5] AHU logi do oceny.
nie w tym sek zaraz przed logowaniem gazu trza dac, bo po paru sekundach po niedotykaniu pedalu gazu nie pamietam po ilu przechodzi w takie wysterowanie 4.8 wlasnie [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 22:14_________________________________________________a wogóle to czemu nie powiedziales nic na spocie :gwizdanie:
-
[ALL B5] AHU logi do oceny.
no zle , wysterowanie w satycznych masz jak bys mial pedal w podłodze jak bys nie mial zaslepionego egr to i tak odczyt z tej grupy był by taki ja na zaslepionym , trzeba przegazowac zanim zaczniesz logowac 003 statycznie
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
ja bym jeszcze kata wyrzucil , moze on ogranicza spaliny
-
[ALL B5] AHU logi do oceny.
mcm stary byku zle zlogowales statycznie 003 ,to i tobie trzeba powiedziec jak trzeba logowac statycznie ta grupe[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:44_________________________________________________a poza tym zaslepiłes egr?
-
[B6 AWX] Proszę o analizę logów.
swiadczy to o tym ze turbo zle zlozone , bo dobrze zlozone to furak by jechal jak sdi i nie zlapal by notlaufa , choc nie wiem jak mozna zle zlozyc gt 1749
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm wyjdzie tyle co bys kupił sobie ladne uzywane
-
[INNE ALH] Proszę o analizę logów
mozna recznie -pociagajac za sztange (zdjac podcisnienie), albo poprostu jezdzic dynamicznie z masazem pedalu gazu , pozdrawiam
-
[INNE ALH] Proszę o analizę logów
wyglada na to ze dawka troche jest cieta przez lmm w zakresie 2500-3200 ale bez 011 dynamicznego nie sposób to okreslic , kierownice w turbo lekko sie przycinaja , kat wtrysku ok, egr ok, korekcje ok, termostat ok
-
SPOTY RADOMSKIE
spoko wiem gdzie blisko mozna zrobic dynamiczne
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam czujnik i bede w piatek wuju
-
SPOTY RADOMSKIE
ja moge byc tylko zeby jeszcze ktos wpadł
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/default.asp?ComponentID=4919&SourcePageID=8762[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:59_________________________________________________osobiscie bym brał te Hankook Icebear W440 ze wzgledu na bieznik beda cichutkie [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:00_________________________________________________http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/winter_2009/205_55R16H/index.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:02_________________________________________________chociaz milem kiedys tecar i byłem mega zadowolony z trakcji ale były troche glosne[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:05_________________________________________________ nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY