Treść opublikowana przez odzim
-
[INNE AFN] Prośba o sprawdzenie logów
turbia do czyszczenia bo moze zaskoczyc wlasciciela przy wyprzedzaniu i bigos gotowy
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
kolego normalnie wywal ten srodek i tyle , a nie bedzesz sie zastanawial , nic sie nie dzieje bez wstawania rurki na 100% we wszystkich tdi tak robilem i nic sie nie dzieje i nie jest glosniej niz przed wywaleniem
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
ja bym tylko wywalil wkałd i zostawił jak jest , a wkladzik sprzedal około 100pln ,
-
[B5 ALL] Problem Vag com 409
(rav) jak chcesz sie podlączyc za 100 pln u mnie to wpadaj , kabelek szybko sie zwroci , jak chcesz amatorsko sobie uzywac to nie potrzebujesz pełnej wersji i tyle
-
SPOTY RADOMSKIE
michał dzwonic do tego gostaka z s 4 zeby wpadl na spota obejrzymy i sie zobaczy co
-
SPOTY RADOMSKIE
ozixa juz zna teraz znalazl jakas inną
-
SPOTY RADOMSKIE
cos ten tomaszu czesto u ciebie bywa :gwizdanie:
-
[B5 ALL] Problem Vag com 409
to co i jak wyzej bylo juz opisane
-
[B5 ALL] Problem Vag com 409
mozesz kupic w Ross-Tech licencje i masz wszystko , nie popieramy piractwa
-
SPOTY RADOMSKIE
http://autorawicki.otomoto.pl/audi-a3-s3-1-8t-180ps-quattro-2001r-5d-C8971432.html po malym dzwonie
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba jeszcze jeden kolega ma benzyne reszta na gnoju juz lata
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
wstawiana miałeś plecionke czyli po fachowemu tłumik drgan tylko sie cieszyc kat jest dalej
-
SPOTY RADOMSKIE
jedna padlina mniej w naszych audiczkach RFS [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:26_________________________________________________mcm00 wszystkich benzyn sie pozbyjmy :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia znalazlas Schlüssel
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
nie widziałem audi jechales ?
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów 003 i 011 + 008 - Finał
zostaw juz sztange teraz wywal kata i bedzie malina
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - auto zamulone po wymianie uszczelki pod głowicą
zle robisz grupe 003 nie mozesz miec wysterowania egr na poziomie 4.8 na postoju , przegazuj i wtedy zloguj i dawaj ta 013 ,
-
[INNE AFN] Prośba o sprawdzenie logów
egr zaslepiony lub calkowicie zabrudzony , turbo zacinajace sie kierownice, imm raczej ok, [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 10:57_________________________________________________wiecej narazie nie wiadomo
-
SPOTY RADOMSKIE
wczesniej warsztat z tylu budowal no i córka w niemcowni studiuje to ma na co chłopina wykładać
-
[B5 AVG] Prośba o analizę logów statycznych
no to jest git taka powinna byc
-
SPOTY RADOMSKIE
jak stała to jeszcze postoi za nim wiesiek sie za nia zabierze hehehe jeszcze musi zrobic fury ktore przyjał z dwa tygodnie temu [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 10:44_________________________________________________zapomnialem dodac ze mechanik to niezły ale strasznie zalatany robotą
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba ze wezmiesz cos z wiadomego koncernu
-
SPOTY RADOMSKIE
ja mam ale peugeotów nie sprawdzam dla ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba ze ci zimno