Treść opublikowana przez odzim
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
cos pomieszles , spróbuj ponownie albo zapisaly ci sie pod normalnymi a nie spojrzales do konca w pliku sprawdz to
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
no i jak twoje stare ADP by juz chyba sil nie mialo na terazniejsze twoje autko AFN
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
to nie sa bs tylko zwykle statyczne ,
-
SPOTY RADOMSKIE
ja bede po 19stej
-
SPOTY RADOMSKIE
goscie beda to trza sie wystroić :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
no i za***iście wreszcie beda sie scigac bolidy a nie jakies gowno jak gp3
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
003, 004 za małe popraw zeby dało sie cos zobaczyc chyba ze ty widzisz , i jeszcze pokaż 008 010 bo cos słabo ta turbinka pompuje od 2200 do 3100 obrotow
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
fajniusi ten psina, tylko mu pinki zeby cos nie zrobil
-
SPOTY RADOMSKIE
jutro sie zapowiada jakis fajny spot
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
tez takie objawy daje konczacy sie dwumas
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
jedziesz auto przyspiesza normalnie nagle jeb i muł , to bedzie notlauf =tryb awaryjny turbo przestaje sprezac powietrze i latasz na atmosferycznym heheheh, zrób kolego logi tyle ile mozesz i bedzie latwiej bo tak to nic nie bedzie dalej wiadomo tylko watek bedzie sie rozrastał
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
to niech zrobi dotad dokad mu idzie , [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:16_________________________________________________ ile 2 km to chyba na piatce i to za duzo :>
-
SPOTY RADOMSKIE
dzisiaj spotkalem TOMASZU w szpitalu , pogadalismy troszku chwile , a ze malo pewnie kazdy troszku zapracowany i potem zmeczony [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________troche nuda na calym forum ogolnie , ni etylko u nas ja to dizsiaj z tego wszystkiego troche pobuszowalem na starym moim forum golfa tez chłopaki z naszego tam sie przewijaja[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 23:06_________________________________________________
-
[B5 AFN] Traci moc od 70 km/h
co wy chlopaki jak nie ma gdzie przeciez to wystarczy na 3 biegu z 500 metrów zeby miec 4200 obrotów na kazdej ulicy w nocy mozna to zrobic , włacz sobie wczesniej start i po zatrzymaniu zrobisz stop , pozniej wyedytujesz w exelu od 1500 do 4200 i tyle
-
[B5 AVG] Szarpanie i drgania przy ruszaniu
zrob test , na postoju przy uruchomionym silniku wcisnij do polowy sprzeglo jak napier........la skrzeczy itp...to napewno dwumas
-
SPOTY RADOMSKIE
czego nie wiesz to moze Ci powiem :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia zapracowana z ciebie ostatnio dziewczyna [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:20_________________________________________________nawet sie zrymowało :>
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie sie włóczysz ? a dziecko w domu płacze ;(
-
[B7 BKE] Geometria w turbawce do naprawy
co masz na mysli -sztanga to kawalek metalu i to cytuje "w końcu zapieczone łopatki w pozycji minimalnego doładowania"- jeszcze takich nie widzialem
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów (zaczął dymić na czarno)
chłopie dokladnie po co marnujesz czas komus jak ty na opale latasz i dziwisz sie ze ci podymia :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
a tak czytam sobie wasze dewagacje na temat pokojow i spania w nich albo niespania tylko .................. juz sam nie wiem
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B7 BNA] Siwy dym z otworu bagnetu - jaka może być przyczyna ?
przeciez nikt nie mowi tu o spalinach , spaliny to przez wydech maja sie wydobywac , ale ze zdrowych silnikow vp nie leci nic ani z korka ani z bagnetu a o pd nie da sie tego powiedziec