Treść opublikowana przez Wajsik86
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Dobrze siadło koło,jak wleci dystans to bedzie konkretnie:kox: Bardzo mi podchodzi styl tego a4 - czarny mat,kolor auta i felga bez zbędnych kolorów:thumbup1:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Lampy póki co zostają nie jest to priorytet:wink: kupka części która leży i czeka na założenie rośnie:decayed: Od kolegi z forum kupiłem swap na 312,przyszła osłona pod silnik z amelinium i ostatnio rozpórka z a6,która trzeba ogarnąć żeby dobrze wyglądało:naughty: Powiedzcie mi tylko jak to z nią jest,jeden otwór z dwóch pasuje drugi trzeba dorobić?
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Dobre mody,napis kozacki sam mi chodził po głowie podobny myk tylko czasu nigdy nie było:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Szkoda na wydech ja bym brał na ranty
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
No pochwal się jak wyszło:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
Gdyby dupka sie zamieściła to by było spoko
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Haha każdy zawsze kładzie 100,przy 20 polerka słabo wyglada nie? Sam to sprawdzałem nooo widzę dobrze sie dzieje z kołem
-
A4 Diesel
Wszystko fajnie wyglada,ale ten dach w carbon to zły pomysł moim zdaniem
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
od razu zasmaruj miedzianym przynajmniej pod nakrętkami jak już ustawisz gwint:wink: sam gwincik konkretny,składaj do kupy wszystko
-
[ALL B5] szerokie s4
Widze tutaj prace ida konkretnie,3mam kciuki za budowę i będę na pewno śledził
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ładne,ciekawe jak siądzie na audi:naughty: jak dasz 15mm to przód Ci sie powinien schować przy dobrej glebie:wink:
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Kto powiedział ze Ty masz jechać,mam pełen bak wiec wiesz
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Co robisz wieczorem ?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Zderzak juz był sfatygowany jak kupiłem,nie ma środkowych zaczepów i nie moge go spasować za cholerę na bokach. Wkładaj dystans nie bądź buła Fajnie,ze sie podoba,dziewczyny na mieście tez dają propsy
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
A no trzeba moze byc weekend bo wreszcie chyba wolny o ile cos sie bedzie działo
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
z tą blacha tak źle nie wygląda,koło robi robotę.Antena konkretna
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Foto z telefonu,ale coś tam więcej widać.Przedni zderzak do wymiany:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Nie lubię Cię za te stołki !
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Kolega ma ori lakier i przepolerowane paski jakos mi to średnio podchodzilo,ten lakier jest jaśniejszy niż ten w którym wychodziły i nie połysk tylko satyna. Felgi 9j et30 zrobione,opony 215/35 przód i tył idealnie sie zgrał jak chciałem,wystają same ranty.
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Szewc bez butów chodzi,brudny aż wstyd pokazywać ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Udało mi sie załatwić z TA. Ale szukałem firmy i koszt dorobienia to ok 200zl komplet stalowych,zabezpieczonych. W niedziele będę w domu to dam Ci namiary ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ---------- Alu pomalowane,w marcu gumki i na auto ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 12:37 ----------
-
Jaki wosk ? od A do Z
Glinka ma jedna wadę,ta z megsa jest dość bezpieczna ale np ze swisswaxa twardą glinka mozna sobie niezle lakier porysowac. Dlatego mowilem o podgrzaniu przez wrzucenie do cieplej,gorącej wody
-
[B5 APS] by czorny
Jaki środek w końcu bedzie ?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Jeśli po umyciu auta przejedziesz ręka i lakier nie jest gładki tylko czuć ze cos w nim siedzi(najcześciej w okolicach kół,maski,dachu) to wtedy glinkujesz zeby był gładki. Glinka oczyszcza lakier z tego co nie schodzi przy myciu. Cleaner to cos w rodzaju podkładu,lekko wypełnia,wyciąga glebie,moze usuwać resztki starych wosków,niektóre tez sa lekkoscierne. Glinke warto rozgrzać przed użyciem bo niektóre potrafią zrobic rysy na lakierze. Compoundem nic nie popsujesz ale ręcznie nie przynosi on większych efektów. Myślenie najlepiej dobrze umyć,glinka,cleaner i na to wosk. To jest brud z jednych drzwi,auto było chwile wcześniej myte
-
Jaki środek AIO wybrać?
Polytop jest mega pod względem maskowania,podobnie łatwy w obsłudze jak nielsen ale lepiej kryje