Treść opublikowana przez Wajsik86
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpadłem na chwile,miło było poznać tych co jeszcze nie poznałem:wink:
-
[B5 APS] by czorny
jak przyciera to nie gnije nie ma sie co martwić
-
[B5 APS] by czorny
U Ciebie to podłoga jeszcze dobrze wygląda:wink:
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Fajnie działasz,dopiero teraz zobaczyłem tego moda z klamkami i poważnie się zastanawiam:naughty:
-
Owady - czy trzeba myć co chwilę ?
Ja osobiście staram się na bierząco zmywac robale po trasie.Robak zostawia ślad na lakierze który można potem usunąć jedynie polerując lakier,nie pomogą żadne środki do zmywania,apc i tym podobne preparaty.Można 10min stać z karcherem i ślad zostaje.Nie ma też większego znaczenia czy auto jest nawoskowane czy gołe.Może po nałożeniu kwarcu jest trochę lepiej ale tutaj się nie wypowiem bo jeszcze nie testowałem. Paranoja czy nie ale jak ktoś chce mieć nieskazitelne auto to warto za te 2zł ryjek spłukać po trasie:wink:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Dostaniecie się chłopaki,myślę,że z tym to akurat problemu nie będzie:wink: Musze swojego trochę ogarnąć bo będę odstawał
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swir to na styled musimy stanąc obok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
https://www.facebook.com/pages/Green-Wheels-Kosmetyka-Samochodowa/132018896884517?fref=ts Chłopak perfekcjonista i mega ogarnięty
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
Dobrze zaczyna wyglądać,działaj działaj:wink:
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
tak jak piszesz,trzeba sobie uświadomić jaka pracę wykonuje układ kierowniczy,kto jeździł autem bez wspomagania wie jak ciężko jest kręcić w miejscu na szerokich laczkach.Ja mam zasadę,że nie skręcam kół do końca.
-
[B5 1Z] A4 TDi
dawaj dawaj bo fajnie sie wszystko zgrało,w życiu bym nie powiedział ze takie koło tu tak dobrze podejdzie:wink:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
spokojnie za nagłośnienie możesz robić teraz:naughty: fajnie na tych flatach wygląda dobrze widze,że na dwa wiadra myjesz?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobra jest na tym kole,fotki takie hamerykańskie:naughty:
-
A4 B5 1.9TDI 90KM AHU by bodowp
Silnik jak mój widzę,ale ma potencjał Tuleje założyłeś febi a nie ferbi:wink: Puściła Ci bez problemu sruba trzymające wahacze w zwrotnicy? pytam bo moja wyszła w 2 kawałkach po ponad godzinnej walce:decayed: Jeśli nadal się zastanawiasz nad kierunkami to weź białe identyczne wychodziły w octavii a oryginał skody jest chyba tańszy.Warto wziąć ori albo coś droższego bo taniość mi odpadła przy myciu:facepalm: przykładałem clary i do niczego nie pasowały,zobacz u mnie w temacie są jakieś fotki jak chcesz mieć porównanie. Powodzenia w modach:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Z tą wegetacją to widze,że nie tylko ja:facepalm: 3mam kciuki:wink:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No wyszło całkiem spoko,nie zawsze warto orac głeboko bo efekt daje zdjęcie wierzchniej warstwy.Fajnie,że ludzie się za to biorą bo auto po polerce zupełnie inaczej wygląda.Mega dobra a4,a teraz podoba mi sie jeszcze bardziej:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
czyli potem wkurzac się tylko na siebie:wink: chociaż z drugiej strony jak widze pod lakierem ryski po papierze a było "profi" malowane to mnie krew zalewa,może lepiej samemu ogarnąc co się da
-
[B5 APS] by czorny
a nie podobny:grin:
-
[B5 APS] by czorny
zrobił lifta z przedlifta,założył usa i jeszcze zarobił polak potrafi:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja sie pisze:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to nie wiem,sam czujnik też może być walnięty nawet nowy zależy z czego był założony miałem takie przypadki też. Dzieje się coś jutro w poznaniu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to nie jest od stanu oleju przypadkiem? może mało jest
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Dla mnie też złote robia robotę,ale rozumiem Cię,że szukasz czegoś nowego żeby nie stać w miejscu.Na vwortexie wszystkie fotki w kupie mnie rozwaliły,zakochałem sie jest prze gnooooy
-
[B5 APS] by czorny
Bo siedzisz na forum i robisz foty zamiast robić
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Audi w weekend wiezie mojego dobrego kumpla do ślubu i w związku z tym zaliczyło dzisiaj małe spa,a było co robić... przy okazji mała przymiarka Zestaw na szybko hdc i na to glasur,felgi umyte do czysta ze smoły smaru i klocków i zabezpieczone shellem i efekt końcowy :-D Wielkie dzięki dla Tomka za wspólną robotę ---------- Post dopisany 16-07-2013 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2013 at 23:37 ---------- Gleba gleba gleba:facepalm: przejazd Zgorzelec-Poznań Jako,że lubię jeździć wieczorem-nocą bo wtedy na drodze jest mniej idiotów i niedzielnych kierowców leciałem sobie drogą którą praktycznie,że znam na pamięć aż tu nagle przy 120 wyłonił mi się dzik leżący na drodze miałem tylko czas żeby go między koła wziąć bo miejsca na inny manewr nie było,wyrwał mi zderzak z mocowań,pozaginał przewody od klimy,wyrwał rozpórkę i zostawił kępki włosów na każdym wystającym elemencie podwozia w sumie jak na takiego byka to audi wyszło całkiem dobrze. Rozpórke wyrwało z mocowania,śruby brak Zderzak już siedzi na swoim miejscu,a rozpórkę musze wyprostować i zamocować inaczej:whistling: przewody od klimy podgięte najwyżej jak się dało,ale w planach jest już osłona