Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o wyjaśnienie tego zdjęcia
ECU zamknął EGR i fura chodzi tylko na powietrzu. Raczej obajw normalny.
-
Prośba o ocenę logów... uszkodzone turbo?
VTG sie troche przycina. Przepływomierz jest trupem... dodatkowo zalecana wymiana filtra powietrza.
-
Noulaf przy tem poniżej 0*C
Gadamy i gadamy a wystarczy zrobic logi, ktore napisałem....
-
siema:) jak jest tutaj ktos kumaty od 2.5 tdi ake to prosze o ocene kata wtrysku ...
Chyba odwrotnie... przestawic z BTDC na ATDC..
-
Noulaf przy tem poniżej 0*C
Zrob logi dynamiczne - 011,010,008,004,003 i 001 oraz statyczną 011 w trybie Basic Settings. Jak dla mnie typowy obajw zasyfionego VTG... ale moze byc tez cos innego.
-
Proszę o sprawdzenie logów
Zamieść logi jak przystalo na ten dział....
-
siema:) jak jest tutaj ktos kumaty od 2.5 tdi ake to prosze o ocene kata wtrysku ...
Pokaz screen shota z 004 Basic Settings w momencie kiedy nastawnik ustawi się na LATE
-
AHU w Galaxy Mk I- ocena logów po regeneracji N75
Jak dla mnie doładowanie moze byc. Zrob reszte dynamicznych.
-
Vag 10.9 problem brak dostępu do bloków mierzonych.
Obawiam się ze "kabel za krótki"
-
prosze o sprawdzenie poprawnosci kata..kilka pytan
Kolega nic zle nie okreslił.... o pomyłce nie ma mowy... "zapłon" jest w kazdym silniku spalinowym. Nie ma potrzeby ustawiania zapłonu(kąta wtrysku). Jest OK. Aczkolwiek nalezy zauwazyc, ze furmanka nie moze zgrac kąta w 004 NS... co moze byc spowodowane albo zbyt niską temperaturą, albo zlym ustawieniem rozrządu.
-
Porada 1,6tdi CR
Podaj kod silnika.
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych turba
Jak na sprezarke po regeneracji to regulacja cisnienia doladowania dziala... tak sobie. Nie zrobiles kompletu logów.
-
prosze o sprawdzenie poprawnosci kata..kilka pytan
Hmmm troche dziwne bo 000 pokazuje bardzo wczesny zaplon.
-
Silnik CBA 2.0 TDI CR a swiece zarowe
W przypadku zjarania sie swiecy/przerwy w obwodzie - zapisuje sie blad. Widac tez na VCDS kiedy swieczki grzeją a kiedy nie ... grupy z glowy nie pamietam
-
prosze o sprawdzenie poprawnosci kata..kilka pytan
Pokaz screen shota z VAGa z okna 004 Basic Settings wtedy jak nastawnik ustawi sie na LATE...
-
proszę o analize logów
Odme wymien koniecznie. Dwa nie czekaj juz dluzej z weryfikacja wałków... wydaje mi sie ze nie jest tam najlepiej. Pamietaj zeby przy wymianie rozrządu porządnie go ustawic bo widac teraz w logach ze nie jest najlepiej. Przyspieszenie zaplonu pogorszy jeszcze bardziej odczyty w 004NS
-
Prosba o pomoc z doladowaniem, log zalaczony
Tak o tą. Gdzie reszta dynamicznych logów ? Statyczne tez by sie przydaly ?
-
Prośba o analizę logów.
Tak... o samą wtyczkę...
-
Prośba o analizę logów.
Odepnij czujnik temperatury... zobacz co się bedzie dzialo
-
00290 P1726 Sygnał prędkości kół ABS #4 (lewy tył) zakres / działanie – G46
Do sprawdzenia kabelkologia czujnika ABS w tylnym lewym kole. Jesli nie trzeba sprawdzic odleglość czujnika od koronki. Stan samej koronki czy aby nie pęknieta albo silnie zabrudzona. Ewentualnie sam czujnik rąbniety.
-
Prośba o analizę Logów
Zanim wymieniłes pompke trzeba bylo zamienic je miejscami... i zobaczyc czy uwalona korekcja pojdzie za wtryskiem czy zostanie na 2 garnku. Czy krzywki wałka rorządu byly weryfikowane ?
-
Prośba o analizę Logów
Wiązka do PD i wtyczka sprawdzona ? Zrób logi statyczne - 001,004,007,013,018 i 023 na max nagrzanym silniku
-
Prośba o analizę logów.
To juz mamy ustalone chyba.... :-)
-
Prośba o analizę logów.
Lej dobre paliwo i ognia... chociaz teraz to ciezko bez quattro... :-)
-
Prośba o analizę logów.
Moglbyc. O tej porze roku i za sprawą paliwa zimowego... to sie zdarza.