Treść opublikowana przez przemik
-
Korekcje wtrysków A4 B6 2,5TDI drgania na lusie.
Zamieść logi. Statyczne - 001,004,007,013,014 i 018 Statyczne w trybie Basic Settings - 004 A tutaj troche lektury - [2.5TDI V6] Wibracje biegu jałowego - dokumentacja serwisowa • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Kup dedykowany przeplywomierz do Twojego silnika.... najlepiej w ASO.
-
Prośba a analizę logów
Dla Twojego silnika dla oceny jego stanu potrzebujemy: Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023 Statyczne w trybie Basic Settings - 003,004,011 Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011 Przypominam, ze logi wykonujemy na max nagrzanym silniku. Pozdrawiam i powodzenia
-
Prośba a analizę logów / Podejrzane pompowtryski
Pompki pracuja poprawnie. Na jakiej podstawie mechanik stwierdzil ze jest cos nie halo...???
-
Prosze o analize logów
Zapraszam ponownie z kompletem. Klodka.
-
jak sprawdzić przepływomierz?
Zrob logi dynamiczne - 011,010,008 i 003.
-
Prośba o analizę.Pompowtryskiwacze
Czasami odnosze wrazenie, ze ja pisze po chińsku... :-)
-
Prośba o analizę.Pompowtryskiwacze
Pompowtryskiwacze w silnikach PD sprawdzamy logujac statycznie - 001,004,007,013,018 i 023. Korelacja danych z tych grup daje nam obraz pracy wtryskiwaczy PD. Oczywiscie jedynym miarodajnym testem jest sprawdzenie w serwisie BOSCH za pomocą logowania mozemy dzialac proaktywnie - wiadomo lepiej zapobiegac niz leczyc. Pozdrawiam
-
logi wałbrzych okolice
...albo zapytaj tu http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/wa4lbrzych-23259/
-
Proszę o analizę logów po czyszczeniu N75
Raczej bym zrobił odwrotnie - wyczyscił geometrie VTG, a profilaktycznie wywalił KAT.... im szybciej to zrobisz tym lepiej....
-
Proszę o analizę logów po czyszczeniu N75
Fajnie ze wyczysciles..... szkoda, że nie to co trzeba.... :-)
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
Wg ETKA swieca zarowa ma numer N10140105 - silniki - AFN,AFF,AHH,AHU,AJM,AVG,ATJ - maja takie same swiece. ETKA nie podaje w przypadku tych silnikow producenta swiecy... ale np. do silnika AFB i AKN jest to BERU. Cena swiecy w ASO - 80 PLN Pozdrawiam
-
Passat b5 99' 1,9 pd ajm 115km problemy z odpalaniem na zimnym
Kup swiece BERU do "stopietnastki" i bedzie OK....
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Słabo... warunki podczas proby 011 Basic Settings są zgoła inne od tych jaki panują w czasie proby dynamicznej....
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Cały uklad podcisnienia jest do kontroli - łacznie z pompą VAC i króćcem na niej. Dodatkowo ktos kumaty musi sprawdzic czy wszystko jest dobrze połączone. Faktycznie moze sie tak zdarzyc, ze kierownice VTG w sprezarce bedą sie blokowac w nietypowej pozycji.... min. doladowania... co rzadko się zdarza ale.... i obajwy na to wskazują. Niemniej do sprawdzenia podciśnienia. I wymien termostat bo to auto ma cały czas zimno. Pozdrawiam
-
Vag 106 a windows 7 64bit
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-kompatybilnosc-vag-com-nowym-windows7-96333/?highlight=windows
-
Kontrola wtryków CR A4 B8 2.0 tdi
Zrob logi i wstaw....
-
Kontrola wtryków CR A4 B8 2.0 tdi
A gdzie to jest w tym temacie co podałes.... zacytuj mi ?
-
01268 sterowanie dozowaniem różnica regulacji n146
Bład ten oznacza problemy z nastawnikiem dawki paliwa. Sprawdz tez porzadnie okablowanie do pompy wtryskowej. Dodatkowo wykonaj logi statyczne... na max nagrzanym silniku grupa 001, 007 i 013 oraz wykonaj 001 tylko na właczonym zaplonie. Pozdrawiam
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Bartosz Wiesz juz co masz zrobic, dostałes info w tym watku oraz ode mnie na PW. I proszę Cie nie wypisuj takich herezji bo mi sie sledziem z Wigilii odbija.
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Zrob komplet dynamicznych. Przeplywomierz byl wyjmowany w ostatnim czasie ?
-
interfejs czy to sie nadaje?
O kabelkach piszemy tu http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/ Klodka
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Jedz do kogos kto ma pojecie jak zrobic porządnie logi... to co zamiesciles to smietnik jakis. Nie zwlekaj bo to co siedzi w sterowniku wygląda kiepsko. Pozdrawiam
-
Błędy Doładowania /Prośba o analize logów
Nie "mozliwe" - tylko "na pewno". Problem wroci szybciej niz myslisz.
-
Proszę o sprawdzenie logów
Lej paliwo i ognia...