Treść opublikowana przez przemik
-
Prosze o analize logów, problem z układem paliwowym
Filtr paliwa ile ma ? Zacznij od jego wymiany. Po tym powtorz logi statyczne - 000 Basic Settings oraz statyczne zwykle 004 i 000
-
Pomocy w odczytaniu błędu 1262
Skasowac go i zobaczyc czy wroci....
-
Prośba o sprawdzenie logów - Silnik ASZ Seat Leon 130 KM
Podpisz linki bo nie wiem w co klikam....
-
Czyszczenie DPF - Security Access ???
i wszystko w temacie...
-
Proszę o ocenę logów i ewentualne sugestie co dokładnie wymienić
Bedziesz mial program, kabel, logi zapraszam z kompletem.
-
proszę o pomoc w odczytaniu logów
Zrob komplet bo rozmawiamy o wszystkim i o niczym...
-
Błędy Doładowania /Prośba o analize logów
Syfu jest w sprezarce na maxa....
-
Proszę o ocenę logów i ewentualne sugestie co dokładnie wymienić
Zeby bylo cacy.... zacznij od wykasowania tych błedów. Do oceny stanu silnika potrzebujemy logi Statyczne: 000,001,003,004,007,013 Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004,011 Dynamiczne:000,001,003,004,008,010,011 Jak zrobic logi tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Polski VAG wersja 2,5-problem z podłączeniam.
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/ http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-b7-interfejsy-diagnostyki-aut-szyna-can-np-audi-b7-b8-86717/
-
Proszę o analize logów, problem...
Forumowicze nie są od tego zeby radzic sobie z bałagnem... tylko zeby konkretnie komus pomoc... na podstawie poprawnie zamieszczonych logów. Zapraszam ponownie z kompletem.. z jednego i z drugiego auta. Kłódka
-
Jak sprawdzić przebieg VAGiem ?
Było milion razy o tym. Zamykam
-
Nowe logi po regenarcji turbiny
Wg mnie jest OK
-
Update Software do VCDS
lezy... masz ORI kabelek ?
-
Tryb awaryjny
Masz uwalony czujnik cisnienia doladowania...
-
Pytanie o Sondę Lambda
DPFa masz ?
-
Poszukuję kogoś kto może mi zrobić diagnostykę VAG-iem
Zapytaj tutaj Małopolskie
-
Bład przepływomierza oraz sondy vs. logi
Postawilem diagnoze na innym forum wiec tylko skopiuje dla potomnych "Jest dziura w dolocie... zacznij sprawdzanie od tego... rury/połaczenia etc etc" Mowilem ze grzebanie przy LMM to strata czasu.
-
Proszę o ocenę logów
zdrowo dowalone koksu, a nie wiadomo ile jeszcze "bokiem" dolane... ciekawy jestem EGT w sprezarce na takim węglu...
-
Proszę o analizę logów.
Nie masz powodów do niepokoju...
-
Proszę o analizę logów.
Wymien termostat. Reszta jest dobrze. Brak logów BS ( te co są nie są w trybie BS). Nie wiadomo czy EGR dziala czy nie.
-
Prośba o analizę logów po regeneracji turbiny
Dość. Widze ze moje prosby nie skutkują. Kłodka
-
AFN brak mocy, turbina wogole nie wstaje
Zrob 011 i 010 dynamiczne i odczytaj błedy
-
Prośba o analize logów turbiny
Zamiesc logi jak sie nalezy i jak przystalo na to forum. Kłódka z tytanu.
-
Prosba o analize logow statycznych i dynamicznych (ostatni post)
W mojej ocenie jest OK.
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Zajrzyj do ECU czy nie pływa w oleju.... i zrob wreszcie porzadnie logi...