Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Czujnik temperatury spalin. Jesli mnie pamieć nie myli.... siedzi gdzies przy sprezarce. Wyglada na uwalony lub uwalone kable do niego/wtyczka. Jaki to silnik ?
  2. Oprócz za niskiej temperatury i lekko podwyzszonego BiPu na 3 pompce - wszystko jest dobrze.
  3. Wtyczki na PD sprawdzales ? Filtr paliwa dawno zmieniony ? Za ciekawie to faktycznie nie wyglada...
  4. Ja tam widze, ze im wczesniej braciszek wyczyści sprezarke tym lepiej....
  5. Seryjne graty ? Logi zrob .... bo wykresy mało mowią...
  6. Nic nie rob z przepływomierzem... ogarnij regulacje cisnienia doladowania...
  7. Trzeba odczytac dokladnie bład VCDSem... numer, walor i opis.... bo z tego nic nie wynika.
  8. Nic juz nie loguj. Sprezarka dmucha po za zakres czujnika. Kierownice VTG zapieczone na maxa.
  9. Niska dawka swiadczy o zuzytych koncówkach wtryskiwaczy... moze to byc powiazane z minimalnie trudniejszym rozruchem. Mozesz rozwazyc wymontowanie wtryskiwaczy i sprawdzenie ich w serwisie BOSCH. Ale tak jak pisałem... to raczej dzialania proaktywne niż jakis wiekszy problem.
  10. Tyle ze siedzi w nich kiepskiej jakosci modyfikacja. Koles od hamowni mial racje. Wgraj serie i przyjdz z kompletem logów.
  11. Logi wyglądają bardzo dobrze i ogolnie nie mozna miec co do nich zastrzezen. Mam doslownie kosmetyczne uwagi - mozna by zaplon lekko opoznic w kierunku 2* ATDC - wtedy nastawnik spokojnie osiagnie wymagany kąt przez ECU w 004 sN - pompa wtryskowa - jest najslabszym elementem tej ukladanki - niska dawka i przekroczony parametr CF ... ALE!!! - poki daje na tyle paliwa, a co za tym, tyle spalin aby sprezarka pracowała tak jak widac to w 011 dyn oraz poprawnie reguluje kątem wtrysku - nie przejmowałbym sie tym zbytnio - zmien filtr powietrza jesli nie byl dawno zmieniany Reszta bardzo OK. Logi wykonane bardzo ladnie. Pozdrawiam
  12. To jeszcze mi screen shot potrzebny...
  13. Uzupelnij logi brak 004 Basic Settings. Zamieść tez screen shota z okna VAGa z grupy 004 Basic Settings wtedy jak nastawnik ustawi sie na LATE.
  14. Sprawdz wtyczke w termostacie. Termostat znajdziesz pod kolektorem ssącym obok filtra oleju.
  15. Udało mi się trafić... troche zamieszania wprowadzilo tu to "K229"
  16. Za kare poprosimy o komplet :-)
  17. Zmien najpierw filtr powietrza...
  18. No tak chodzi o bene... moje niedopatrzenie. Bład pochodzi od systemu przestawiania wałków rozrządu - Audi Valvelift. Nie posiadam wiedzy czy mozna VCDSem wykonac jakiś test wykonaczy tego systemu.
  19. Rozrzad zmieniany ? Warto by sprawdzic synchro wałka rozrzadu... czy aby jakis napinacz nie puscił...
  20. dzwine... z tym wifi jeszcze dziwniejsze... nie widzę związku...
  21. Do sprawdzenia : - kablek/wtyczka wtrysku sterujacego lub sam wtrysk sterujacy - kabelek/wtyczka do N108 lub sam N108
  22. Rozumiem, ze te logi i poprzednie na nowym filtrze paliwa ?
  23. Filtr paliwa dawno zmieniany ? Zamieść 000 Basic Settings.
  24. Wszystko jest dobrze - chociaz sprezarka nie potrafi w pelni utrzymac zadanego cisnienia. Modyfikacja prawidlowa. Aczkolwiek odnosze wrazenie ze cos malo niutona wyszlo ( moze przez to niedoładowanie)... ale moze tylko mi się wydaje. Chlopaki z ECU Project komentowali jakos to zjawisko ? Wysylałes im te logi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.