Treść opublikowana przez przemik
-
Prośba o pomoc
Czujnik temperatury spalin. Jesli mnie pamieć nie myli.... siedzi gdzies przy sprezarce. Wyglada na uwalony lub uwalone kable do niego/wtyczka. Jaki to silnik ?
-
Prośba o analizę błędów
...i 010
-
Seat Leon 1M ARL 150KM Top Sport prośba o analizę logów
Oprócz za niskiej temperatury i lekko podwyzszonego BiPu na 3 pompce - wszystko jest dobrze.
-
Proszę o anazlize logów
Wtyczki na PD sprawdzales ? Filtr paliwa dawno zmieniony ? Za ciekawie to faktycznie nie wyglada...
-
Przeładowanie i tryb serwisowy - prosba o sprawdzenie logów po czyszczeniu turba
Ja tam widze, ze im wczesniej braciszek wyczyści sprezarke tym lepiej....
-
Prośba o analizę logów AWX
Seryjne graty ? Logi zrob .... bo wykresy mało mowią...
-
Prośba o analizę logów silnik avg
Nic nie rob z przepływomierzem... ogarnij regulacje cisnienia doladowania...
-
[B8 TDI] Błąd 09124
Trzeba odczytac dokladnie bład VCDSem... numer, walor i opis.... bo z tego nic nie wynika.
-
Przeładowanie i tryb serwisowy - prosba o sprawdzenie logów po czyszczeniu turba
Nic juz nie loguj. Sprezarka dmucha po za zakres czujnika. Kierownice VTG zapieczone na maxa.
-
Prośba o analizę logów
Niska dawka swiadczy o zuzytych koncówkach wtryskiwaczy... moze to byc powiazane z minimalnie trudniejszym rozruchem. Mozesz rozwazyc wymontowanie wtryskiwaczy i sprawdzenie ich w serwisie BOSCH. Ale tak jak pisałem... to raczej dzialania proaktywne niż jakis wiekszy problem.
-
Proszę o ocenę logów mojego afn-a
Tyle ze siedzi w nich kiepskiej jakosci modyfikacja. Koles od hamowni mial racje. Wgraj serie i przyjdz z kompletem logów.
-
Prośba o analizę logów
Logi wyglądają bardzo dobrze i ogolnie nie mozna miec co do nich zastrzezen. Mam doslownie kosmetyczne uwagi - mozna by zaplon lekko opoznic w kierunku 2* ATDC - wtedy nastawnik spokojnie osiagnie wymagany kąt przez ECU w 004 sN - pompa wtryskowa - jest najslabszym elementem tej ukladanki - niska dawka i przekroczony parametr CF ... ALE!!! - poki daje na tyle paliwa, a co za tym, tyle spalin aby sprezarka pracowała tak jak widac to w 011 dyn oraz poprawnie reguluje kątem wtrysku - nie przejmowałbym sie tym zbytnio - zmien filtr powietrza jesli nie byl dawno zmieniany Reszta bardzo OK. Logi wykonane bardzo ladnie. Pozdrawiam
-
Prośba o analizę logów
To jeszcze mi screen shot potrzebny...
-
Prośba o analizę logów
Uzupelnij logi brak 004 Basic Settings. Zamieść tez screen shota z okna VAGa z grupy 004 Basic Settings wtedy jak nastawnik ustawi sie na LATE.
-
17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat. Prośba o pomoc
Sprawdz wtyczke w termostacie. Termostat znajdziesz pod kolektorem ssącym obok filtra oleju.
-
2799 - Z1; przestawianie wałka rozrządu - o co chodzi?
Udało mi się trafić... troche zamieszania wprowadzilo tu to "K229"
-
Proszę o analizę logów
Za kare poprosimy o komplet :-)
-
Proszę o analizę logów
Zmien najpierw filtr powietrza...
-
2799 - Z1; przestawianie wałka rozrządu - o co chodzi?
No tak chodzi o bene... moje niedopatrzenie. Bład pochodzi od systemu przestawiania wałków rozrządu - Audi Valvelift. Nie posiadam wiedzy czy mozna VCDSem wykonac jakiś test wykonaczy tego systemu.
-
2799 - Z1; przestawianie wałka rozrządu - o co chodzi?
Rozrzad zmieniany ? Warto by sprawdzic synchro wałka rozrzadu... czy aby jakis napinacz nie puscił...
-
Kod dostępu do bloków pomiarowych silnika na VCDS
dzwine... z tym wifi jeszcze dziwniejsze... nie widzę związku...
-
Ocena logów 004
Do sprawdzenia : - kablek/wtyczka wtrysku sterujacego lub sam wtrysk sterujacy - kabelek/wtyczka do N108 lub sam N108
-
Ocena logów 004
Rozumiem, ze te logi i poprzednie na nowym filtrze paliwa ?
-
Ocena logów 004
Filtr paliwa dawno zmieniany ? Zamieść 000 Basic Settings.
-
Proszę o anazlize logów 2013
Wszystko jest dobrze - chociaz sprezarka nie potrafi w pelni utrzymac zadanego cisnienia. Modyfikacja prawidlowa. Aczkolwiek odnosze wrazenie ze cos malo niutona wyszlo ( moze przez to niedoładowanie)... ale moze tylko mi się wydaje. Chlopaki z ECU Project komentowali jakos to zjawisko ? Wysylałes im te logi ?