Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Podmien od kogos przepływomierz na probe i zobacz jak sie bedzie auto zachowywac. Sprezarka pracuje wzorowo.
  2. W statycznych wszystko gra... moze po za rąbnietym termostatem. Zrob dynamiczne - kazdą grupe osobno - 001,003,004,008,010,011 Logi zamieszczone bardzo chaotycznie.
  3. Zrob komplet logów... bo prawdopodobnie nie masz problemu z niczym....
  4. Oprócz zasyfionej sprezarki i minimalnie za poznego zapłonu... wszystko gra. Rozwaz jej wyczyszczenie i wywalenie kata... samochód, a szczegolnie przepływomierz ... odżyje. Twoj sterownik nie obsługuje grupy 011 w trybie Basic Settings
  5. Kurde - mysle ze powinienes jezdzic smiało... przyjdz z logami na wiosne..
  6. Niespokojna praca sprezarki moze byc zwiazana z lekki zapieczeniem kierownic. A poniewaz doladowanie jest spore (jak to u Rogala)... to hardware się nie wyrabia.
  7. Wysterowanie zaworu N75... wartość wyliczana przez VCDS... im wiekszy stopien wysterowania zaworka (bardziej walczy z przeladowaniem) tym wiekszy procent. Odwrotnie w 2.5 V6 TDI.
  8. Program dosc mocny. Jak rozumiem fura ma seryjne graty. Jedyne do czego mam zastrzezenie to... sprezarka pracuje troche niespokojnie. Reszta akctepowalna. Sama modyfikacja dobra.
  9. Mozna by programowo podnieść dawke startową co zaleczy troche problem... auto bedzie lepiej odpalac.
  10. Słuchaj To forum ma to do siebie ze diagnoze dostaje się ZA DARMO!.... jedyna cena jaką musisz zaplacic to czasami troche poczekac, az ktoś zyczliwy i z olejem w głowie przenanalizuje Twoje logi i wystuka na klawiaturze pare słow. Chcesz miec diagnoze od ręki.... jedz do mechanika.... ale nie sadze żeby tam bylo "za darmo". Pozdrawiam
  11. Pokaz teraz logi na goracym silniku Statyczne - 001,004,007,013 Statyczne Basic Settings - 000 i 004 Pozdrawiam
  12. Ze masz podłaczyć VAG/VAS/VCDS i odczytać błędy...
  13. Poszukaj na forum.... bylo to czesto opisywane... jak braknie regulacji VAGiem... trzeba bedzie ruszyć nastawnik
  14. Ustaw dawke paliwa na wolnych i problem zniknie. Trzeba ją zmniejszyć
  15. Dynamiczne - 001,003,004,008,010,011 i 022
  16. No ja pisalem w kontekscie wtrysków. Oczywiscie logi dynamiczne mozesz zrobic... wiesz które grupy ?
  17. Absolutnie nie masz powodów do niepokoju. Wszystko gra.
  18. Nic juz nie loguj..... sprezarka do czyszczenia... nie zwlekaj...
  19. Statyczne - 007, 004 i 004 Basic Settings Dynamiczna - 004
  20. Generalnie wpływa to na zywotnosc elementów ukladu wtryskowego glownie wtryskiwaczy i pompy oraz elementów silnika, ale w mniejszym stopniu. W sytuacji powyzszej mozna uzac iz da sie z tym zyc. Podczas dynamicznego przyspieszania zaplon zawsze ustawia się na BTDC wiec ECU wraz z osprzetem radzą sobie z wysterowaniem zaplonu.
  21. To poprosze logi statyczne na max nagrzanym silniku 001,004,007,013,014,022,072,073,074,075,076,077
  22. Moze zacznijmy od początku... nad poprzednią poradą spuszczam zaslone milczenia. Jaki masz kod silnika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.