Treść opublikowana przez przemik
-
[AYM] Proszę o analizę logów
Tzn. ze ten co wymienial to albo sie nie przylozyl albo o blokadach do rozrzadu V6 TDi słyszał w bajkach na dobranoc...
-
drgania podczas przyspieszania w przedziale 1800-3000obr/min
Sprawdz kontakt na czwartej pompce. Najblizej grodzi silnika. Popraw wtyczke i psiknij jakims kontak sprayem. Po tym powtorz logi. Jesli bedzie dalej to samo pompka do wymiany. Wystarczy wymienic tą jedną uwaloną. O nowych uszczelnieniach do pompki nie wspominam bo to elemenatrz.
-
[AYM] Proszę o analizę logów
W sumie nie wyglada to zle. Oprócz kiepsko zestawionego rozrządu nie mam zastrzezeń.
-
Prosze o analize logow 1.9 Tdi ahu po rozrzadzie
Gdzie są logi 000 Basic Settings ?
-
Grupa 04 - prośba o sprawdzie czy rozrząd dobrze ustawiony
Jest OK
-
Proszę o analizę logów
Generalnie nie mam zastrzezen. Aczkolwiek te objawy ktore opisales mogą byc spowodowane slabymi wtryskiwaczami. Nie powinienes tego jednak rozpatrywac jako usterke, a jedynie rozwazyc w przyszlosci oddanie wtryskiwaczy do sprawdzenia w serwisie BOSCHa.
-
AFN Traci moc> logi do oceny
Regulacja doladowania troche swiruje. Moze to byc zwiazane z wypracowanym N75... zakladam ze wezyki nowe. Albo z lekko przypieczoną geometrią. Fakt... przepływomierz wyglada nieciekawie. Raczej do podmiany/wymiany.
-
Prośba , czy mógł by ktoś zerknąć na logi ??
Logi niekompletne...
-
AFN Traci moc> logi do oceny
Najlepiej pojedynczo....
-
logi dynamiczne
Mało....
-
Not Responsible Controller - Błąd VAGa
Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS?
-
Not Responsible Controller - Błąd VAGa
Problem po stronie kabla/softu
-
Not Responsible Controller - Błąd VAGa
Jaki masz sterownik ? albo jaki silnik ?
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Zrob logi jak przystalo na to forum. Statyczne - 000,001,003,004,007,013 Statyczne Basic Settings - 000,003,004 i 011 Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011 Kazda grupa osobno na max nagrzanym silniku.
-
Prośba o ocenę i analizę logów
Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego...
-
pytanie o grupe 003
Zlikwiduj nieszczelnosc i zapraszam z kompletem.
-
Audi a3 brak mocy logi do oceny ASZ
Turbo pracuje OK. Reszta tez. Popraw logi pompek bo się rozleciały.
-
Problem z BRD w AFN
Nie martw sie na zapas... doleją paliwa, bedzie wiecej spalin a co za tym idzie lepiej sie bujnie sprezarka... jak umieją zrobic i wiedzą z czym sie mierzą - bedzie git. Chips master powinien Ci machnąc logi przed wgraniem softu. Pozdrawiam
-
Problem z BRD w AFN
Ale w pierszwszym logu jest dobrze. Na dole jest idealnie tyle co powinno byc. To raz. Dwa - fura przed programem (domyslam się) wiec po korekcie bedzie inna rozmowa.
-
Grupa 04 - prośba o sprawdzie czy rozrząd dobrze ustawiony
Zrob logi. statyczne - 004 i dynamiczne 004
-
Prosze o Analize logów 1.9TDI ponownych po czyszczebniu przepływki
Dorzuc 010 i 008
-
Prośba o ocenę pompowtrysków.
Sprawdz kontak na wtyczkach PD... najlepiej psiknac jakims kontakt sprayem. Dodatkowo wlej cos do paliwa.... jakies STP lub Liqui Moly... poszukaj na forum co chlopaki polecają. I po tych zabiegach znow wpadnij z logami - ale potzrebuje TYLKO 001,004,007,013,018 i 023 na max nagrzanym silniku.
-
Prośba o ocenę pompowtrysków.
Linki nie podpisane nie wiem w co klikam...
-
AVF 1,9 TDI-PD 130km proszę o analizę logów.
Nie podoba mi sie praca PD... wykonaj logi...
-
Prośba o analizę logów- samochód mało dynamiczny, turbina sie wyłącza
Sprawdz wezyk od N18 do EGR... pewnie przetarty....