Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Tzn. ze ten co wymienial to albo sie nie przylozyl albo o blokadach do rozrzadu V6 TDi słyszał w bajkach na dobranoc...
  2. Sprawdz kontakt na czwartej pompce. Najblizej grodzi silnika. Popraw wtyczke i psiknij jakims kontak sprayem. Po tym powtorz logi. Jesli bedzie dalej to samo pompka do wymiany. Wystarczy wymienic tą jedną uwaloną. O nowych uszczelnieniach do pompki nie wspominam bo to elemenatrz.
  3. W sumie nie wyglada to zle. Oprócz kiepsko zestawionego rozrządu nie mam zastrzezeń.
  4. Generalnie nie mam zastrzezen. Aczkolwiek te objawy ktore opisales mogą byc spowodowane slabymi wtryskiwaczami. Nie powinienes tego jednak rozpatrywac jako usterke, a jedynie rozwazyc w przyszlosci oddanie wtryskiwaczy do sprawdzenia w serwisie BOSCHa.
  5. Regulacja doladowania troche swiruje. Moze to byc zwiazane z wypracowanym N75... zakladam ze wezyki nowe. Albo z lekko przypieczoną geometrią. Fakt... przepływomierz wyglada nieciekawie. Raczej do podmiany/wymiany.
  6. Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS?
  7. Jaki masz sterownik ? albo jaki silnik ?
  8. Zrob logi jak przystalo na to forum. Statyczne - 000,001,003,004,007,013 Statyczne Basic Settings - 000,003,004 i 011 Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011 Kazda grupa osobno na max nagrzanym silniku.
  9. Mozesz to jakos uzasadnic ? Bo ja jakos widze co innego...
  10. Zlikwiduj nieszczelnosc i zapraszam z kompletem.
  11. Turbo pracuje OK. Reszta tez. Popraw logi pompek bo się rozleciały.
  12. Nie martw sie na zapas... doleją paliwa, bedzie wiecej spalin a co za tym idzie lepiej sie bujnie sprezarka... jak umieją zrobic i wiedzą z czym sie mierzą - bedzie git. Chips master powinien Ci machnąc logi przed wgraniem softu. Pozdrawiam
  13. Ale w pierszwszym logu jest dobrze. Na dole jest idealnie tyle co powinno byc. To raz. Dwa - fura przed programem (domyslam się) wiec po korekcie bedzie inna rozmowa.
  14. Sprawdz kontak na wtyczkach PD... najlepiej psiknac jakims kontakt sprayem. Dodatkowo wlej cos do paliwa.... jakies STP lub Liqui Moly... poszukaj na forum co chlopaki polecają. I po tych zabiegach znow wpadnij z logami - ale potzrebuje TYLKO 001,004,007,013,018 i 023 na max nagrzanym silniku.
  15. Linki nie podpisane nie wiem w co klikam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.