Treść opublikowana przez przemik
-
AVF 1,9 TDI-PD 130km proszę o analizę logów.
Powtorz statyczne.... koniecznie....
-
Prośba o ocenę logów
Te logi to nie kompletne. Wykonaj wszystkie jak sie nalezy jak chcesz wiedziec w jakim stanie jest motor
-
Prośba o analizę logów- samochód mało dynamiczny, turbina sie wyłącza
Podcisnienia dobre. Nic tam nie znajdziesz. Masz zasyfione VTG... stad problemy z mocą.
-
AVF 1,9 TDI-PD 130km proszę o analizę logów.
Powtorz statyczne zwykle za krótko logowałes. Cos nie halo z autem... power w normie ?
-
Prośba o ocenę pompowtrysków.
Zrob logi jak przystalo na to forum Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023
-
brak dynamiki, czasami złapie błąd 17965,
Sprawdz szczelność dolotu...
-
Vcds
Do 1Z .. nie...
-
Vag_zagłębie dobry znachor
Tu zapytaj Śląskie
-
VAG COM wersja PL !!!
O tym są tony danych na forum Zamykam
-
Sprawdzenie ładowania turbiny jak?
Polski VAG chyba nie ma mozliwosci logowania...
-
Problem z doładowaniem powyżej 2000obr.
dynamike gazów sprawdza się w 011 dyn
-
Problem z doładowaniem powyżej 2000obr.
Zrob 011 Basic Settings
-
Prośba o analizę Log Dynamicznych
Ja wiem czy ten program taki ostatni....? Ale dość mocny jak na ten silnik. Brak dynamicznego 001
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Zrob na 3.... az do trybu awaryjnego.... wlaczasz wylaczasz auto i logujesz od nowa. Zaloguj tylko 011 i 010
-
Proszę o diagnozę logów
Napisz przynajmniej co bylo...
-
Prośba o analizę logów wtryskiwaczy A4 B7 BLB
Przy 1500 obr. powinno byc wiecej niz 3.5 bar...
-
Przeładowanie i tryb serwisowy - prosba o sprawdzenie logów po czyszczeniu turba
Zrob wszystkie dynamiczne....
-
Turbina do awx.
Znaleźć włoszke na grubym wałku w dobrym stanie to niezly wyczyn...
-
Prośba o sprawdzenie logów - przepływka
Skopany soft... hmm... Jak sie pokrecilo kiedys sztangą to ciezko pozniej dojsc ladu z doladowaniem.
-
Błąd 17965 prośba o sprawdzenie logów
Patrzyles na to co wstawiles... bo ciezko to nazwac logami. Zobacz jak chlopaki wstawiają logi i zapraszam ponownie.
-
Błąd 17965. Logi do sprawdzenia. Auto zamulone.
Sciagnij, ktorąś rure dolotową i zobacz czy nie ma tam tego oleju co go dolewasz...
-
logi do oceny 2.5 TDI
Czyli jednak kąt do regulacji ???
-
[C4 AEL] AUDI A6 2.5 TDI R5 Prośba o analize logów statycznych 000 i 003
Nic z tego nie wynika absolutnie. Zrob komplet jak sie chcesz czegos wiecej dowiedziec o poczciwym AELu.
-
Ford Galaxy 1.9 silnik AFN
Po wymianie termostatu - ustaw statyczny kąt wtrysku bo zaplon jest pozny. A potem znow powtorz logi. Tym razem niech dynamiczne bedą w komplecie.
-
Proszę o analize logów
Moze inaczej. Wgraj serie i wykonaj znow logi dynamiczne bo tak to w miejscu stoimy.