Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Zaniza albo i nie.... nie ma 008 to nie widać. Zrob komplet dynamicznych to będzie rozmowa.
  2. To pewnie jest blokada... osobiście widziałem takie zabezpieczenie... ale właściciel wiedział jak je wyłączyć. Skrajny przypadek to uwalone gniazdo OBD2.
  3. Sprawdz poziom naładowania aku oraz sam prąd ładowania. Naładuj aku prostownikiem. Powinno pomoc
  4. A nie masz zabezpieczenia które odłącza komunikacje po OBD2 ? Podłączałeś się czymkolwiek kiedykolwiek do tego auta ?
  5. Albo aku slaby albo ładowanie słabe.... stad te bledy - niech Ci ktoś to sprawdzi. 16 - to adres modułu koła kierownicy - o ile mnie pamięc nie myli.
  6. A ten sam kabelek w innym aucie działa ?
  7. Wstaw logi jak człowiek bo odczyt kompletnie nie miarodajny. Wroze ze szklanej kuli ze 1 i 4 pompka umiera.
  8. Nie wiem kiedy byly logi robione... po zmianie dawki czy przed - ale ja widze dawke 3.0 Falowanie obrotów moze byc zwiazane z zanieszczyszczonym nastawnikiem. Masz zasyfiony EGR i pewnie zdrowo zarosniety kolektor ssący. Ale cała reszta jest dobrze.
  9. Do sprawdzenia - uklad podcisnienia - przewody nalezy sprawdzić, przedmuchać sprezonym powietrzem lub wymienić - EGR nie dziala - zaslepiony lub uwalone sterowanie nim - N18 Ogolnie furmanka nie wygląda źle. Oprocz tego kulejącego sterowania turbosprezarką.
  10. Zgodnie z zyczeniem zamykam. A tak na przyszłość ... darmowa diagnoza ma to do siebie ze trzeba na nią poczekać. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 17:50 ---------- Regulacja cisnienia doładowania działa bardzo słabo. Uklad podcisenienia byl sprawdzany ? Przewody, zaworek N75. Sprobuj zamienić N75 z N18 i zalogowac 011 i 010 - dynamiczne.
  11. Opisz dokladniej te problemy z odpalaniem ?
  12. Zrob i zamieść logi jak przystało na to forum. Dynamiczne - 011,010,008,004,003 i 001
  13. Mam cos napisac czy zamknąć ?
  14. http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-avf-problem-zaworem-egr-34118/
  15. Tak jest moja pomylka... drugą od prawej... :-)
  16. Trzeba zmienic jedną cyfre w kodowaniu zegarów... drugą od lewej
  17. Zrob logi dynamiczne kazdą grupe oddzielnie - 001,003,004,008,010 i 011. Przy takim przebiegu - katalizator obligatoryjnie OUT!!! - jest tylko korkiem blokujacym przepływ spalin. Sprezarka - nie dość ze zmeczona to ma ciezej przez niego sie przepchnąć. Logi zrob juz po wymianie przewodów podcisnienia.
  18. Zamieść logi jak przystało na to forum.... bo inaczej wrzucam temat do smietnika. BiP w normie w czym problem ?
  19. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/
  20. Ja nic nie mam wiecej do dodania.
  21. Zrob logi jak przystało na to forum... zdjecia to mozna do rodzinnego albu sobie wstawic. Zamykam
  22. Nic nie kombinuj poki co. Nagrzej auto porzadnie i zaloguj znowu. Statyczne - 000,001,004,013,014 i 018 Statyczne Basic Settings - 000,004 Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.