Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Przewody podcisnienia wszystkie nowe ?
  2. Fura po programie. Dosc mocnym. Ale jak dla mnie OK.
  3. Bedzie komplet bedzie rozmowa
  4. Zmien filtr powietrza i skontroluj wezyki ukladu podcisnienia.
  5. "heftnąć"....... zespawać.... ale tak jakbys tylko dotknął.... nie wiem jak to okreslic...
  6. Faktycznie ta temperatura dosc wysoka. Filtr paliwa ile ma ?
  7. Zawór N75 i zawór upustowy do sprawdzenia czy sie nie zacina w pozycji "uchylony".
  8. Wg mnie masz uwalone dwie pompki i wymiana wakum nic nie pomoze. Ale.... moge sie mylic...
  9. Zrob dynamiczne. W statycznych OK.
  10. Się juz na PW wypowiedzialem....
  11. Błedy mowią o elektrycznej usterce... ale sprawdzic cisnienie na pompie mozesz...
  12. Tu masz moj komplet. Tak to powinno wygladac http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-analiza-logow-196206/#post2323442
  13. W takim razie pompki wyzionely ducha... mozesz zamienic miejscami z 3 i 4 - jesli bledy "pojdą" za PD masz odpowiedz.
  14. Odpal program w zgdonosci z XP i jako administrator. Grupy logujemy pojedynczo!!!!
  15. Sprawdz wtyczki na PD i połaczenie do nich.... na 1 i 2 cylindrze.
  16. A widziales kiedys zapieczoną geometrie, która laduje od 1600 obr 2 bary w TDi. Bo ja nie. Zobacz tu i porównaj logi http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tryb-awaryjny-276376/ Jesli masz z kims podmienic czujnik to podmien na 99% auto odzyje. Zanim wymienisz/podmienisz czujnik sprawdzcie wtyczke.
  17. Wymien czujnik i po temacie. AWX i AVF mają takie same czujniki. Nowka w ASO cos koło 250 PLN.
  18. Daniel Masz uwalony czujnik cisnienia doladowania....
  19. Zaraaaa. Nic nie wywalaj i nic nie wymieniaj. Wstaw logi jak przystalo na to forum Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011 Statyczne w trybie Basic Settings - 011
  20. Jest tak. Nic nie rob przy pompkach. Szkoda czasu i atłasu.
  21. Sprawdz okablowanie i wtyczke do czujnika...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.