Treść opublikowana przez przemik
-
Audi A6 2.0TDI BLB notlauf i zero mocy
Stara choroba. Olej w klapie z dolotu. Polamały Ci się zebatki którymi motor V157 porusza klapą. Zablokowało klape i motor - mzoe byc spalony stad cuda w elektryce i błedy w ECU.
-
BPW - Kontrolka systemu wtrysku
Odczytaj błędy...
-
Logi do sprawdzenia
Sprezarka lekko ospale. A tak po za tym git.
-
Odczytanie i diagnoza logów
Czyszczenie sprezarki Cie nie ominie..
-
Proszę o ocene logów 3,0TDI
Regulacja cisnienia doladowania akurat w trakcie wykonywania logow działa OK. Ten błąd od modułu J724 to wraca po skasowaniu ? Ten drugi jest pochodna pierwszego.
-
Odczytanie i diagnoza logów
Patrzyles w to co zamiesciles ? Chyba nie... Zrob to porzadnie bo to smietnik jakis. Potrzebne dynamiczne - 011,010 i 011 statyczny Basic Settings
-
Pomoc w ocenie logów a4 b5 1.9 tdi ahu
No i.... ?
-
Logi. Przeładowanie: błąd 17965
Zrob dynamiczne 011 i 010
-
pomoc w stwierdzeniu usterki 1.9 tdi
Turbo smiga na bajpasie.... albo... N75 to szmelc... albo cos jest zle podłaczone...
-
Pomoc w ocenie logów a4 b5 1.9 tdi ahu
Wstaw logi jak przystalo na to forum....
-
A6 C6 ASB 2008 3.0 Tdi Logi wtrysków
Za mało zeby wyrobic sobie jakiekolwiek zdanie o pracy wtryskiwaczy
-
Proszę analizę logów
Wykonaj diagnostyke jak sie nalezy. Najlepiej komplet na max nagrzanym silniku... zamiesc z podzialem na statyczne, statyczne Basic Settings i dynamiczne.
-
Proszę o ocenę logów - GOLF 5 1.9tdi PD 90KM (BRU) seria
Moze sie przycinac. Sprawdz gruszke turbiny czy aby woda jej nie naruszyła.
-
AFN Problem z nietrzymaniem kąta pompy wtryskowej przy obciążeniu
Wytłumacz na ogolnym.... tez bym się chciał czegoś nauczyć.... a i inni uzytkownicy forum skorzystają....
-
a4 b6 2.5 tdi świeci się esp nie pokazuje temp cieczy a jak zgasnie esp pokazuje temp
Odczytaj błędy z zegarów i modułu ABS ...
-
Proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych
Co jest w grupach 012 i 019 w R4 TDi VP ???
-
Proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych
:-)
-
Proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych
Wszystko jest dobrze. Do rozwazenia: - wybicie kataliatora - skorygowanie zapłonu... ale o tym juz bylo wyzej
-
Logowanie
Sterownik musi oblsugiwac dlugie kodowanie... to podstawa
-
[B5 AFN] Jak ustawić kontrolkę paliwa (rezerwa) ?
Kkl
-
Auto dużo pali :/ komplet logów
A ja tam nic złego w tych logach nie widze. A nad tym bajdurzeniem o przepływomierzu i padającym PD spuszczam zasłone milczenia. Jak mierzysz to spalanie ?
-
bład 17965
Logi dynamiczne zrob....011 i 010
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
Po wgraniu serii... zrob komplet logów.... ja bym nie zwlekał.
-
Prośba o sprawdzenie logów (trzęsie autem)
W logach nie widac nic złego. Mozna by sprobowac ruszyc kąt w okolice -1 i zobaczyc czy cos sie poprawić.
-
Weryfikacja logów.
Masz problem z czujnikiem temperatury paliwa - do sprawdzenia wtyczka lub przerwany kabel oraz silnikiem, ktory porusza klapą obiegu wewnetrzengo powietrza - uwalony silniczek, wypadła wtyczka lub megazakurzony.