Treść opublikowana przez przemik
-
Proszę o analizę logów
Ogolnie wszystko gra. Modyfikacja zrobiona z głową. Jedyne co bym zrobil ... to dolał cos do paliwa i za jakis czas - 3 miesiace - znow skontrolował stan PD.
-
[B6 AKE] Prośba o analizę logów.Problem z zapalaniem
Moze zrob nowe logi statyczne
-
Diagnostyka VAG - coś z turbo
No własnie ze cos nie halo z nim... :-)
-
co mu dolega????
... albo zmien filtr paliwa
-
Diagnostyka VAG - coś z turbo
Sprawdz wtyczke do czujnika ciśnienia doładowania... szukaj czujnika na podmianę...
-
co to za błąd P0299
Nieszczelność w dolocie. Sprawdz pierscien uszczelniający dolot na połaczeniu z modulem klapy gaszącej oraz samą klape czy nie brudna.
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
dzieki wielkie.... miałem luke w wiedzy....
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
Czyli : 1. Dopasowuje pilot w module zamka 2. Dopasowuje klucz do immo wg tego Immobilizer II Key Matching (Cluster) - Ross-Tech Wiki
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
Robilem zgodnie z tym Audi A4 (8D) Central Locking - Ross-Tech Wiki tyle ze w Passacie... ale cos mi nie szło.... czytaj nie moglem dodac drugiego klucza. Pomimo ze mozna nim bylo zamknąc i otworzyc samochód - nie mozna bylo odpalic. Rozumiem ze nie zalogowałem sie PIN do licznika... ale procedura wskazuje ze to w module zamka przypisuje sie klucze.
-
LOGI przed modami do oceny :-)
Dawaj komplet logów na tej co jest...
-
programowanie dodatkowego kluczyka audi a4 b5
Da sie przyuczyć nowy/kolejny kluczyk "z niezablokowaną pestką" (cokolwiek to znaczy) w tym liczniku/samochodzie przy pomocy VCDSa ???
-
LOGI przed modami do oceny :-)
Zrob komplet skoro ma byc mod... ale nie jest zle.
-
Przy jakich obrotach wstaje turbina
Wywal katalizator obligatoryjnie. Po akcji pokaz logi dynamiczne - 011 i 010 oraz statyczne 011 Basic Settings.
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
Tak zgadzam się z powyższym oraz.... czy gruszka sprezarki byla sprawdzana ? Nie podoba mi się praca ukladu podcisnienia w 011 Basic Settings.
-
Błąd 17656 brak mocy
Rzuc okiem na temat kolegi z AKP - [AFN] Brak regulacji kąta wtrysku - rozwiązanie; .: AUDI KLUB POLSKA :.
-
Błąd 17656 brak mocy
Marcin Nie mam az tak duzego doswiadczenia w pompach wtryskowych aby powiedziec Ci po kolei co masz robic. Poczytaj tematy na audi80 klub... tam piszą pompiarze o N108. Ciezko jest go sprawdzic. Koszt N108... sprawdzisz na allegro. PS Do pompy dostał sie syf.... i spowodował ten cały bałagan.... lub przyspieszyl jej zgon. Powodzenia i daj znac jak sie to skonczylo.
-
Prośba o analizę logów
Jak bedziesz czyscil sprezarke... wywal tez katalizator.... fura odetchnie.
-
Błąd 17656 brak mocy
Zobacz tu http://www.audi80.pl/allrozbieranie-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-vt65472.htm?sid=f3f2a27a10256707063923fa02a77d47 Kąta juz nie ustawiaj. Zaplon jest pozny ale nie ma wpływu na dynamiczny kąt wtrysku. Zacznij od N108 bo to chyba najtansza i najbardziej prawdopodobna przyczyna tej zwały. Jesli sie okaze ze to nie to... trzeba bedzie wyjąć pompe i rozbebeszyć.
-
Prośba o analizę logów
Wyczyść sprezarke. Reszta jest dobrze. Ile fura ma realnego przelotu ?
-
Błąd 17656 brak mocy
Nie jest dobrze. Dynamiczny kąt wtrysku lezy po calości. Albo jest wywalony zawór N108. Albo cos sie stalo z sekcją wysokiego cisnienia w pompie po zatankowaniu trefnego paliwa. Może byc tez niedrozny powrót na nastawniku. Problem na bank tkwi w pompie. Sprawdz zaworek N108 bo wcale nie reaguje na tryb wykonawczy. Zacznij od kabelków do niego.
-
Wyskakujące błędy, zamulenie silnika 1.9 tdi 110km
Zrob logi bo nie wiesz na czym stoisz....
-
Prośba o diagnoze logi + błędy
Geometria się zacina. To raz. A dwa... kiedy filtr paliwa zmieniałes ?
-
Proszę o analize logów
Hmmm.... moze zrob logi w trakcie jazdy.... ?
-
Błąd 17656 brak mocy
Zanim wyrwiesz pompe wtryskową lub jakikolwiek jej element... wymien filtr paliwa i dolej dobrej ropy. Po tym potworz logi Statyczne - 000,001,004 i 007 Statyczne w trybie Basic Settings - 000 i 004 Dynamiczny - 004
-
Błąd 17656 brak mocy
Jest potrzebny. Wymien filtr paliwa dla pewności bo wygląda jakby był zawalony... to najtansza opcja. Druga sprawa... wlej dobre paliwo... skoro tamtego nie jesteś pewny. Jeśli się nie poprawi... trzeba będzie sprawdzić przestawiacz kąta wtrysku. PS Grzebiąc przy turbinie straciłbyś tylko czas.... pracuje prawidłowo.