Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Sztanga kiepsko reaguje w 011. Gruszka sprawdzana byla ? I ustaw kąt synchro... bo napełnianie lezy na obie łopatki.
  2. Poczytaj jak zrobic bypass... czyli tak trzeba polaczyc wezyki zeby ominac N75.... i wykonaj logi dynamiczne 011 i 010
  3. A bylo dobrze na poprzedniej sprezarce ? No własnie i wyjasni co znaczy "lepiej"
  4. Do sprawdzeniakrzywki wałków rozrządu...
  5. Zrob 011 i 010 na 3 biegu i statyczny 011 Basic Settings
  6. Czemu tak mało logów... w sumie powinienem wrzucic to do smietnika.
  7. Bez wyjecia i wyczyszczenia sprezarki się nie obejdzie..
  8. Ze uwalony jest wtrysk sterujący.... samochód lata na mapie awaryjnej...
  9. co nie zmienia tego co napisałem wyzej...
  10. Kable i swieca do sprawdzenia ...
  11. ... a jesli to nie pomoze to trzeba bedzie zdemontowac pompke do weryfikacji. Dawno rozrzad byl zmieniany w tym samchodzie ?
  12. To niech kolega wymontuje sprezarke i wyczysci.... im szybciej tym lepiej... dla turbosprezarki.
  13. Niepokoi mnie ten błąd kąta wtrysku. Jak szybko pojawia się po skasowaniu ? Kiedy zmieniałes filtr paliwa w tym samochodzie ?
  14. Sławek Nie zaprzeczysz chyba ze jest trudniej.... nikt nie mowi o tacy...
  15. Jest OK. Dawka wysoka ale jak motor rowno chodzi to bym nie zmieniał. Jesli zmieniałes niedawno rozrząd to wszystko tlumaczy. Pojezdzij troche i jedz tam gdzie Ci zmieniali - niech skontrolują/wyregulują kąt wtrysku.
  16. Nie jest dobrze. Odczytaj błędy.
  17. Brakuje statycznych normalnych. Z tego co zamiesciles jest ok - moze oprocz minimalnie poznego zapłonu... ale to kosmetyka.
  18. Pompki nie są Twoim problemem. W sumie oprócz za niskiej temperatury z logów nie wynika nic złego.
  19. Daj statyczne - 000,001,003,004,007,013,014 i 018 Statyczne Basic Settings - 000,003,004 Pokaz tez grupe 003 z Instruments Logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.
  20. Zamieść logi jak przystalo na to forum. Chociazby tak jak tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/ciezko-sie-rozpedza-mala-moc-tdi-110km-319103/
  21. Z logów wynika ze fura ciągnie jak przeciąg. W czym problem ?
  22. Ale to raczej od minimalnie przypieczonego VTG niz samego softu. IMO - tragedii nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.