Treść opublikowana przez przemik
-
Proszę o analizę i ocenę logów.
Ogolnie nie mam wiekszych zastrzezen ale mam małe ALE... Znasz realny przebieg auta ?
-
Co to za temp w 3 grupie?
A to w ogole jest temperatura... bo mnie sie wydaje, ze nie....
-
Proszę o analizę i ocenę logów.
Uzupelniej dynamiczne 010 008 i 001
-
Proszę o analizę logów
Zgadzam się tą dawke mozna by troche zmniejszyc. Przepływomierz wyglada juz na wymęczony.
-
Ligi a4b5 1,9 tdi ajm gdzie wykonać?
Tu zapytaj Kujawsko-Pomorskie
-
Proszę o analizę logów
Generalnie nie jest zle. Filtr powietrza ile ma ?
-
Prośba o analizę logów mam duże spalanie
Zrob i zamieść komplet logów jak przystalo na to forum
-
Prośba o sprawdzenie logów
Silnik CBAB EGR jest sterowany potencjometrem G212 i zaworem cisnieniowym N18
-
EGR - prośba o analizę logów
Statyczne - 001,004,007,013,018 i 023 Logi wykonujemy na max nagrzanym motorze.
-
Prośba o analizę logów, uruchamia się tryb awaryjny
Turbo zawalone sadzą. Wyczyść sprezarke i wywal kata... po tym powtorz logi. Statyczny kąt wtrysku mozna podregulowac.. ale to kosmetyka.
-
EGR - prośba o analizę logów
EGR działa poprawnie...
-
Poprawa dawki po uzyciu Motul Clean Diesel
Pokaz logi ... bo z opisu nic nie wynika...
-
Auto straciło moc logi/błędy
Do piątku chyba nie zdązy wyczyścic sprezarki. Sprawdzcie jeszcze czy wezyk do ECU nie jest zapchany olejem.
-
2.0 td bpwi duże spalanie
Zapraszam ponownie z logami. Ale zrobionymi porzadnie jak przystalo na to forum.
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Dość Kłódka
-
proszę o analizę logów statycznych dynamicznych Spadek mocy przy 110km/h
E tam zaraz do czyszczenia. Sprawdz uklad podcisnienia w tym samą gruszke czy trzyma dobrze. EGR nie działa czy zaslepiony ? Uzupełnij logi statyczne.
-
Błędy wspomagania kierownicy, TMPS, 4x4 itd
Zobacz czy to cos pomoze - ABS świeci po podpieciu VAG bład 1467 • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
Prośba o analizę logów 1.9 BRB
Oprócz minimalnie przycinającej sie zmiennej geometrii i za niskiej temperatury... nic złego sie nie dzieje.
-
Jaki kod na zmiane dawki paliwa w BXE?
Jesli myslisz ze w tym silniku ten parametr oznacza to samo co w silniku AFN/AVG... to sie mylisz.
-
Ustawienia Pierwotne jak zrobić??
W katalogu gdzie zainstalowany jest VCDS jest katalog "Debug" - masz tam pliki tekstowe... gdzie znajdują się zapisy wszystkich zmian, ktore się robi.... przejrzyj je i odkręć sprawe.
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Taka odpowiedz juz padła wiec w czym problem...
-
proszę o pomoc w odczytaniu logów
To brat ma zle. Wydaje mi się ze szukasz dziury w ... całym.....
-
Jaki kod na zmiane dawki paliwa w BXE?
Tja tylko nie wiemy o ktora dawke chodzi...
-
Jaki kod na zmiane dawki paliwa w BXE?
A po co w tym silniku zmieniac dawke ? Co to niby mialo by dac ?
-
proszę o pomoc w odczytaniu logów
Wszystko jest dobrze