Treść opublikowana przez przemik
-
prośba o analizę logów 003 i 011
Zrob komplet logów... i na 3 biegu. Po tym zapraszam ponownie.
-
Prośba o analizę logów A4 Avant AWX
W sumie to nie mam zastrzezen. Ale pompka na 3 i 4 cyl wyraznie odbiega od dwoch pierwszych. Sprawdz wtyczki na 3 i 4 PD oraz wypal ze dwa zbiorniki jakiegos VPowera albo zalej cos do paliwa. Zobaczymy czy cos sie poprawi.
-
Turbina za późno zaczyna ładować- LOGI
Do sprawdzenia - uklad podcisnienia - przewody - sprawdz szczelnosc/przedmuchaj sprezonym powietrzem/podejrzane wymien
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
BKD to inny silnik i ma zupelnie inaczej poprowadzoną mape paliwa, a druga sprawa nie porównujmy Goferka z BKD do A4 z AWX.
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
Jest OK
-
Prośba o analizę logów A4 Avant AWX
Powtorz statyczne na nowym czujniku na 90*. Czyszczenie tej sprezarki to strata czasu.
-
prośba o analizę logów
Zrob i wstaw logi jak przystalo na to forum
-
Wolniej przyspiesza brak dynamiki
Jak dla mnie ta fura ciagnie jak przeciąg. Pompki - na 1 i 4 cylindrze... minimalnie słabsze.
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Możesz to jakos rozwinąć/rozjaśnic ???
-
zrobienie logów
W B7 TDi nie logujemy grupy 000... jest ona niedostepna...
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
Dwa raz mnie mróz dopadł. Dwa raz mialem sterownik programowany... od nowa... nie ma mozliwosci żeby ten błąd wrócił "od złego sflaszowania"...
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
Chyba lepiej swój zrobic... wiadomo co kupisz... czy tez nie bedzie uwalony...
-
Oceńcie prosze turbine
Zawalone kompletnie sadzą VTG..
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
U mnie dwa razy konczylo sie to flashem modułu AIR BAGa
-
VW Caddy 1,9 TDI Problem z odpaleniem
Sprawdz połaczenie do ECU (wtyczka)... bo tam chyba lezy problem
-
Prośba o sprawdzenie logów - Silnik ASZ Seat Leon 130 KM
Faktycznie dobra uwaga. Ta "druga" sprezarka - skad ją masz.. z innego auta, po regeneracji.... dedykowana do ASZ ??
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
A to wszystko gra. W logach nie widac nic niepokojącego.
-
prosze ocenic logi
Logi są tak chaotycznie zamieszczone ze nie chce mi się ich analizowac... Poprawisz bedzie rozmowa...zobacz jak sobie radzą chlopaki w innych wątkach..
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Ile na tym filtrze przejechane ?
-
prosba o analize logow 2.0 tdi BLB
Filtra paliwa dawno zmieniałes ?
-
Prośba o sprawdzenie logów - Silnik ASZ Seat Leon 130 KM
Po wymianie wkladu zrob logi dynamiczne - 003,008,010 i 011
-
Prośba o sprawdzenie logów - Silnik ASZ Seat Leon 130 KM
Ten bład przepływomierza da sie skasowac ? Logi nie wygladaja źle, aczkolwiek pompki wydają się byc najslabszym elementem tej ukladanki. Znasz realny przebieg tej fury ?
-
Prosba o analize logów dynamicznych
Bez zbędnego pitolenia. Wyjmij sprezarke i wyczyść oraz przy okazji wywal katalizator. Po tym powtorz logi dynamiczne. Tyle poki co. Pozdrawiam
-
Pomocy w odczytaniu błędu 1262
Sprawdz najpierw wtyczke i kabelkologie przy wtyczce... czy aby nie zgniły...
-
Prosba o analize logów dynamicznych
Zrob komplet logów bo to co dałes to jakies ochłapy....