Treść opublikowana przez przemik
-
Poproszę o analizę logów
Delikatnie z gazem... wykorzystywanie na maxa tego, pozal sie Boze, programu... moze sie zle skonczyc...
-
A4 B6 bład 17511 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; B1 S1: Performance too Low
Chodzi o sonde przed katem. Bład wskazuje na problem z grzałkom.
-
Poproszę o analizę logów dynamicznych
Wywałka kata ulzylaby troche motorowni. Wyczysc przepływomierz - przez niego auto nie ma pelnej mocy od 3600 obr.
-
Poproszę o analizę logów dynamicznych
Program seryjny. Zanim cos zrobis z przepływką... zmien filtr powietrza i powtorz logi dynamiczne - 011,010, 008 i 003 Katalizator jest ?
-
jakie zrobić logi statyczne i dynamiczne dla silkina BFB
Statyczne - 001 Dynamiczne - 002,004,020,031,034, 115 Dodatkowo masz jeszcze taki temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13325.0.html
-
A4 B7 proszę o analizę logów
Nie jest zle... troche ognia i te troche syfu ktore siedzi w sprezarce powinno wyleciec. Reszta OK.
-
A4 B7 proszę o analizę logów
Podpisz linki bo nie wiem w co klikam...
-
Słaby od dołu proszę o ocene logów
Hmm.... no sztange by trzeba troche podregulowac... przeladowuje na wysokich obrotach... a to nie jest za zdrowe. Sprobuj wydluzyc sztange o 2 obroty i zrob logi dynamiczne 011, 010 i 008 oraz statyczny 011 w trybie Basic Settings. Pamietaj logujemy kazdą grupę oddzielnie.
-
Prosba o pomoc z doladowaniem, log zalaczony
Zrob logi 011 i 010 dynamiczne oraz statyczny 011 Basic Settings
-
A4 B7 proszę o analizę logów
Nie musisz jej robic...
-
Lekki muł - prośba o ocenę logów
Zapraszam ponownie z kompletem.
-
prosba o analize logow, slaby do 2000rpm
Nie ma sie co cisnieniowac.... tym bardziej jak sie ma auto od 3 miesiecy. Załoz ECU od silnika AFN i wtedy zobacz sie jak sie bedzie zachowywalo auto.
-
ABS załacza się przy małej prędkości - logi
Odleglosc czujnika od koronki jaka jest ? Koronki sprawdzałes są w całosci ? Zęby nie wyłamane ?
-
Proszę o ocenę logów 1.9 AVF
ECU zamknelo EGR.... norma...
-
Ocena logów AFN
U mnie tez jest takie syczenie... w dolnym zakresie obrotów.... niby ja mam wyzsze cisnienie w dolocie... ale nic z tym nie robie. Zrob komplet dynamicznych.
-
Prośba a analizę logów
Naucz sie je tylko robic i zamieszczac poprawnie.... Kąt synchro podregulowałes ??
-
Proszę o ocenę logów 1.9 AVF
Pelna wersja VAGa ??
-
VW Passat 110 KM
Silnik to AFN Komplet dla Twojego silnika to: Statyczne: 000,001,003,004,007,013 Statyczne w trybie Basic Settings: 000,003,004,011 Dynamiczne:000,001,003,004,008,010,011 Logi wykonujemy na max nagrzanym silniku. Pozdrawiam
-
Prośba o ocene logów - auto szarpie podczas przyśpieszania
Przeplywomierz zostal w spokoju. Filtr paliwa w jakim jest stanie ? Przydaloby sie sprawdzic cisnienie na tandempompie.
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Nie widac "rodzynka".... pokaz to jakos po ludzku...
-
Polski vag4.9
Odczytaj błędy z modulu AIR BAGa... ale czyms porzadnym, a nie kalkulatorem...
-
Prośba o ocene logów - auto szarpie podczas przyśpieszania
Sprawdz wtyczki na konektorach PD. Pompowtryskiwacze pracują nieciekawie... wydaje się, ze to one powodują te braki w dostawach wachy...
-
Korekcje wtrysków A4 B6 2,5TDI drgania na lusie.
Właczasz 004 statyczne.... i w lewym dolnym rogu masz guzik "Switch to Basic Settings" ... ot i cala tajemnica....
-
Korekcje wtrysków A4 B6 2,5TDI drgania na lusie.
Heh - nie wiem co to jest "komp profesjonalny" ... ale brzmi to dość powaznie. Przypominam, ze logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.
-
Proszę o analizę logów po czyszczeniu N75
Jesli masz seryjna sprezarke (a zakladam ze masz) to istnieje mozliwosc pomyłki przy zakladaniu pierscienia geometrii VTG...