Treść opublikowana przez przemik
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
Szit... znow mnie to dopadlo... pewnie przyczyną byl rozrusznik.... tafilo mnie 65535. Czyli sterownik do roboty. Co ciekawe... pomimo ze siedzi bład... wszystkie czujniki dzialają i ignitery i mozna przekodowac sterownik. Tylko ten blad i lampka na blacie. Rozrusznik juz wyremontowałem wiec mam nadzieje ze ostatecznie usunąłem przyczne moich doleglowosci ze swiecącym Air Bagiem w mrozy.
-
Air Bag , napięcie ładowania i rozruchu
Rozrusznik zostal wymontowany, wyczyszczony, powymieniane szczotki o co tylko mozliwe plus automat... wszystko nasmarowane.... efekt.... napiecie przy -5 i przy wlaczonym dogrzewaniu swiec nie spada podczas krecenia ponizej 11.7 V. Niestety dopadl mnie blad 65535 w sterowniku Air Bag i czeka mnie ponowny flash sterownika.
-
turbina
Nie wystarczy. Zajmij się sprezarką... i dopiero wpadnij z logami.
-
Na proźbę koleżanki jej A3 1.9TDI nie chce odpalić ma takie błędy
Cos nie halo z nastawnikiem... i jakies problemy z ładowaniem.... zrob logi statyczne normalne i BS oraz sprawdzcie ladowanie...
-
Logi! Po raz pierwszy proszę o sugestie...
Grupy 000,001 i 003 nieczytelne. Doladowanie, LMM, dynamiczny kat wtrysku i wyznaczanie dawki paliwa... jest OK.
-
Turbina do regeneracji, czego się spodziewać?
Wywal katalizator przed zamontowaniem sprezarki. Po robocie zaprezentuj nam komplet logów.
-
bardzo nie prawidlowy jest ten poczatek wtrysku
Zrob screen shota z okna VAG a z 004 Basic Settings w momencie kiedy nastawnik ustawi się na LATE...
-
Prośba
Tu zapytaj http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-19-30-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
To raczej nastaw się na wymiane lub flash sterownika....
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
Odczytaj błędy z modułu Air Baga...
-
Błąd 65535 ---- 128 controller malfunction: A4 1999
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-air-bag-65535-internal-control-module-memory-221725/
-
Prośba o diagnostykę logów
Logi (a wlasciwie smietnik) wykonane mega chaotycznie... praktycznie bezuzyteczne. Temat powinienem wrzucic do kosza ale szkoda mi tego auta. Wykonaj porzadnie logowanie. Poproszę 011 i 010 obie dynamiczne... od 1500 do 4200 obrotow na 3 biegu z pedałem w podłodze (bez odpuszczania) przed kazdym logowaniem gasisz i odalasz silnik. Potrzebujemy tez grupę statyczną 011 w trybie Basic Settings.... i to poki co tyle. Odczytaj tez błedy. I podpisuj linki jak zamieszczasz logi. Pozdrawiam
-
Air Bag , napięcie ładowania i rozruchu
Dzieki chlopaki za kazdy post. Umawiam się do "magików" ktorzy pod moim okiem będą starali się to ogarnąć.
-
Air Bag , napięcie ładowania i rozruchu
Jakie jest minimum prądu przy rozruchu ?
-
Air Bag , napięcie ładowania i rozruchu
Strzała Tamtej zimy uwaliłem sterownik Air Bag. Mysle sobie - slaby aku, mrozy byly spore... odpalało sie ciezko na -25 - no stało się. Dzieki naszemu klubowemu koledze sterownik stanął na nogi i zamontowałem go dopiero w marcu. Mialem spokoj z kontrolką, az do soboty. Odpalałem przy -7 i ręce mi opadły... kontrolka swieci. Dzis podpinam VCDSa... i bledy ze wszystkich poduszek i igniterów... na szczescie brak 65535.... skasowałem wszystko i kontrolka zgasła. I teraz core sprawy. Skoro mam nowiusieńke AKU to czy problem moze tkwic w samym sterowniku Air Baga ? Czy moze rozrusznik zagarnia mi tyle prądu przy rozruchu, ze nawet pomimo nowego AKU sterownik kuca ? Sprawdziłem przy okazji ladowanie i zrobilem logi przy rozruchu... co prawda furmanka nagrzana i w cieplym garazu... ale zawsze cos. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Logi zaczynają się na włączonym zaplonie - napiecie jest 12,46 V... gdy wlacze dmuchawe i swiatla pozycyjne - spada... ale to chyba normalne.... i czy aby te 12,6 to nie za mało. W 34,97 jest moment kiedy kreci rozrusznik i wtedy jest 10,26.... czy to aby nie za mało !!!! jak na nowe aku ???? A potem widac jak alternator pracuje i max po przegazówce co mozna osiagnac to 13,83 V Skoro w ciepłym garazu, przy cieplym silniku napięcie więdnie do 10,26 to na mrozie na zimnym motorze (swiece zarowe) pewnie spada nizej - wiec gdzie mi sie podziewa ten prąd ?? Wydaje się ze dobrym pomyslem byloby przejrzenie rozrusznika... tulejki i takie tam. Fura ma 260 tysi.... alternator wymieniony w trybie "austach" przy 178 tys w szwabskim ASO Tak jak pisałem AKU nówka. Poradźcie gdzie skierowac ręce, które leczą.
-
Logi! Po raz pierwszy proszę o sugestie...
Zapraszam ponownie z kompletem...
-
VAG 106 brak połączenia
Windows nie widzi kabelka......
-
analiza Logow dynamicznych
A dla mnie kąt synchro dobry... pamietaj o wymianie rozrzadu co 60 tys km... po robocie wpadnij znow z logami. Pozdrawiam
-
Prosba o ocene logow
Nic tam nie grzeb w adaptacjach.... to dynamiczny kąt wtrysku i jest zalezny od ECU. Skoro statyczny kąt jest OK to zrob tak: 1.Nagrzej porzadnie auto 2.Zaloguj 007 stat 3. Zaloguj 004 stat 4. Zaloguj 004 dynamiczną 5. Zaloguj 007 stat - tak drugi raz z wynikami zapraszam na forum
-
Prosba o ocene logow
Po pierwsze.... zamiesc logi jak przystalo na to forum statyczne i dynamiczne - po prostu komplet Po drugie - zaplon mozna by troche opoznic. Po trzecie - moim zdaniem w tym aucie juz ktos grzebal w sterowniku. Reasumujac - wyreguluj zaplon i zapraszam z kompletem logów.
-
Proszę o analizę Logów statycznych AWX Audi A4 B6 2001r.
Raczej cos wpadło... ale motor juz to zmienil.... na moje oko... sprezarka do regeneracji..
-
2.0 TDI 16v 2007r
To po drodze do Radomia....
-
[B6 1.9 TDI 130 KM] Brak mocy przy ruszaniu
Motyla noga zrob komplet logów statycznych.
-
proszę o ocenę logów diesel pd
Zapraszam ponownie.... z logami... ale nie w postaci smietnika.
-
Prośba o analizę logów
Ja widze jedynie ze sprezarka przeladowuje... reszta trzyma się kupy.