Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. wydzieliłem do osobnego wątku bo sie bałagan robi...
  2. Uzupelnij dynamiczne - 001,004,008 i 010 To co zamiesciles jest dobrze.
  3. Od roku modelowego 1998 do 2001 w oryginale szedł przepływomierz Bosch a jego numer to 028906461
  4. Zrob logi jak nalezy i zapraszam ponownie
  5. Zapraszam ponownie z kompletem logów.
  6. Tak naprawde temat do innego działu... wykres spoko....
  7. Pewnie termostat ma juz dośc... dobrze by bylo zmienic przed zimą..
  8. W dziale warsztat znajdziesz odpowiednie tutoriale...
  9. Namieszane faktycznie... Zobacz tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/temp-silnika-50-60-70-c-245738/ jakie logi są potrzebne zeby to stwierdzic...
  10. Statyczne: 001,003,004,007,013,018 023 Statyczne w trybie Basic Settings: 003,011 Dynamiczne:001,003,004,008,010,011
  11. nie tolerujemy tutaj piractwa...
  12. A jakie kodowanie masz teraz ?
  13. Tak ta adaptacja jest dobra. Daj znac czy to było to.
  14. Jak mniemam intencja tunera byla dobra. Wgrał serie po to zeby zobaczyc co furmance dolega i czy powodem tej dolegliwosci jest mod. Widac ze nie. Powinien zrobic diagnostyke i ustalic przyczyne Twoich problemów. Nie sądze aby wgranie serii było powodem błędów. Poki co rozmawiamy o wszystkim i o niczym.
  15. Zaloguj na zimnym... 007 statyczne i 003 z modułu "Instruments" , a pozniej nagrzej na amxa auto i ... znow zaloguj to samo.... i pokaz....
  16. Przebieg mozna sprobowac odczytac ze sterownika... ale trzeba miec odpowiedni kabelek plus soft. Odczytywanie przebiegu z logów to cos jak czytanie w szklanej kuli. Poki nie wykonasz proby dynamicznej nie wiesz na czym stoisz.
  17. Ech... Zamiast wgrywac soft fabryczny trzeba bylo zrobic porządnie diagnostyke - co Cie teraz niestety nie ominie. Co za tjuner co wgrał serie zamiast poprawic moda. Ale juz nie o to chodzi. Wykonaj diagnostyke jak nalezy.... doprowadz fure do ładu... i dopiero rozważ wgranie sensownego moda.
  18. Napisz jeszcze raz powoli o co chodzi. I nie wydaję mi się zeby chodziło o filtr przeciwpyłkowy. A moze mechanik wspominał cos o filtrze cząstek stałych ??
  19. Poki nie zrobisz logów bedziesz błądził jak dziecko we mgle...
  20. Jest OK. Dawaj dynamiczne... i bezposrednio po nich wykonaj 007 statyczną... bo cos mi sie temperatury nie podobają.
  21. E szkoda czasu z tym EGR . Co do BIP u tez chyba nie ma jakiejs tragedii. Sprezarka ma zapieczoną zmienną geometrie.... i wydaje się ze bez jej wyczyszczenia się nie obejdzie. PS Logi zamieszczone bardzo chaotycznie.... i wlasciciwe powinienem zamknąc ten watek.
  22. Troche dziwne ze ECU nie włacza trybu awaryjnego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.