Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemik

  1. Te logi to zamieszczone jakos strasznie chaotycznie. Układ podcisnienia lezy.... sprezarka nie jest wcale wysterowana albo fura byla w trybie awaryjnym.
  2. dziura w dolocie jak stodola.... pewnie strzelił lacznik pomiedzy rurą ssacą a kolektorem....
  3. No nie czuc bo ten "program".... niskich lotów. Nie ulega wątpliwosci, ze ktos juz grzebal w sterowniku.
  4. Kat synchro... duzo lepiej. Z opisu wynika, ze termostat ma dość. Gorsza wiadomość jest taka, że PD nie są w najlepszym stanie. Wtyczki na wtryskiwaczach były weryfikowane ?
  5. Odczytaj błędy. Wiadomo Ci coś jakoby ta fura byla po chiptunningu ? Bo na moje bryszczate oko to jest.... i ten program to jest taki sobie. Mam nadzieje ze nasi forumowi czips masterzy to potwierdzą albo niech zaprzeczą. Co do samych logów... oprócz zasyfionej zmiennej geometrii i kulawego termostatu... nie widac nic złego.
  6. Moze kabel nie daje rady.... zobacz "wyzszym" VAGiem albo VCDSem...
  7. Podreguluj kąt synchronizacji.... auto powinno odzyc.... Po regulacji powtorz Statyczne - 001,004, i 023 Dynamiczną 004
  8. Podaj dokladnie cały opis błędu wraz z walorem....
  9. Regulacja cisnienia doładowania nie działa stabilnie. Zacznij od kontroli i przedmuchania całego ukladu podcisnienia. Druga sprawa to taka ze przepływomierz jest trupem.
  10. Hmmm... cieszymi się razem z Tobą. Zapraszam przed remapem i po remapie... ale z kompletem logów a nie ze szczątkami. Kłodka
  11. Generalnie jest OK. I ta modyfikacja tez jest OK. Zrobiona z głową. Popowtryskiwacze są juz wypracowane... to nie oznacza ze musisz je wymieniac... najslabszy jest 4. Zgadzam sie ze modyfikacja moze powodowac dragania na dwumasie w zakresie obrotów ktory podałes. Filtr paliwa byl dawno zmieniany ?
  12. Tak trzeba sprawdzic samą klape czy sie nie przycina (zabrudzenie) badz nie dziala motor ktory nia porosza... V157... oczywiscie do sprawdzenia wczesniej cala kabloteka. Pozdrawiam
  13. Reasumujac. Wymien termo... najlepiej kup w ASO... bedziesz mial spokoj na dlugo. Potem ustaw dawke na 4 mg/R lub puknij w nastawnik i ustaw 3.3. I znow pokaz logi Statyczne - 001,007 Dynamiczne - 011,010,008 i 003
  14. Pompki na 2 i 3 cylindrze wyraznie mają juz dosc. Sprawdz dla porządku kontakt na wtyczkach ew. czy uklad nie jest zapowietrzony. Nastepnym razem zamieszczaj wyniki jako logi a nie jako screen shoty.
  15. dobrze zrozumiałes....:-)
  16. Daj 115 i 002 od 1600 do 6500 na pełnym bucie..
  17. Przykro mi to stwierdzac ale termostat jest trupem... przez co ECU "mysli" ze auto jest cały czas zimne... stad glupoty z dawką i kątem wtrysku. Czy nie planujesz aby wymiany rozrządu w najbliższym czasie?
  18. Powinno się zacząc od sprawdzenia szczelności dolotu, pozniej N75 i DV...
  19. Zaprszam jeszcze raz.... tym razem porządnie...
  20. Dobra to teraz tak... nagrzej znow auto i pokaz mi co widac w "instruments" w grupie 003....najlepiej po prostu zaloguj....
  21. To nagrzej auto porzadnie i zrob logi jak w pierwszym poscie.
  22. Widze ze normalne tlumaczenie nie pomaga. Wykonasz diagnostyke jak przystalo na to forum - bedzie rozmową. Kłodka
  23. Pierwsza i elementarna sprawa ... czy 72* to max temp. do jakiej udało Ci się nagrzać auto ?
  24. Sprezarka pracuje dobrze. Chociaz w mojej ocenie wolno/późno wstaje. Zrob jeszcze logi grup 002 i 020.
  25. Można uznac, ze przepływomierz jest OK...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.