Treść opublikowana przez przemik
-
prośba o ocenę logów i błędów ASZ 130KM
Te logi to zamieszczone jakos strasznie chaotycznie. Układ podcisnienia lezy.... sprezarka nie jest wcale wysterowana albo fura byla w trybie awaryjnym.
-
Prosze o analize logow dynamicznych AUDI A4 1.9 TDI quatro
dziura w dolocie jak stodola.... pewnie strzelił lacznik pomiedzy rurą ssacą a kolektorem....
-
Prośba o analizę logów - Nowy nabytek - CZASAMI DELIKATNIE SZARPIE
No nie czuc bo ten "program".... niskich lotów. Nie ulega wątpliwosci, ze ktos juz grzebal w sterowniku.
-
Brak mocy, drgania-dzwiny przypadek
Kat synchro... duzo lepiej. Z opisu wynika, ze termostat ma dość. Gorsza wiadomość jest taka, że PD nie są w najlepszym stanie. Wtyczki na wtryskiwaczach były weryfikowane ?
-
Prośba o analizę logów - Nowy nabytek - CZASAMI DELIKATNIE SZARPIE
Odczytaj błędy. Wiadomo Ci coś jakoby ta fura byla po chiptunningu ? Bo na moje bryszczate oko to jest.... i ten program to jest taki sobie. Mam nadzieje ze nasi forumowi czips masterzy to potwierdzą albo niech zaprzeczą. Co do samych logów... oprócz zasyfionej zmiennej geometrii i kulawego termostatu... nie widac nic złego.
-
Vw polo pompa wspomagania adaptacja czujnika
Moze kabel nie daje rady.... zobacz "wyzszym" VAGiem albo VCDSem...
-
Brak mocy, drgania-dzwiny przypadek
Podreguluj kąt synchronizacji.... auto powinno odzyc.... Po regulacji powtorz Statyczne - 001,004, i 023 Dynamiczną 004
-
Opinie na temat błędy 012597
Podaj dokladnie cały opis błędu wraz z walorem....
-
prosze o analize logow dynamicznych
Regulacja cisnienia doładowania nie działa stabilnie. Zacznij od kontroli i przedmuchania całego ukladu podcisnienia. Druga sprawa to taka ze przepływomierz jest trupem.
-
Prośba o analize logow
Hmmm... cieszymi się razem z Tobą. Zapraszam przed remapem i po remapie... ale z kompletem logów a nie ze szczątkami. Kłodka
-
Proszę o analizę, szarpie przy przyśpieszaniu, pełne logi.
Generalnie jest OK. I ta modyfikacja tez jest OK. Zrobiona z głową. Popowtryskiwacze są juz wypracowane... to nie oznacza ze musisz je wymieniac... najslabszy jest 4. Zgadzam sie ze modyfikacja moze powodowac dragania na dwumasie w zakresie obrotów ktory podałes. Filtr paliwa byl dawno zmieniany ?
-
Delikatnie dławi przy 3tys, błąd VAG-a 19559
Tak trzeba sprawdzic samą klape czy sie nie przycina (zabrudzenie) badz nie dziala motor ktory nia porosza... V157... oczywiscie do sprawdzenia wczesniej cala kabloteka. Pozdrawiam
-
Proszę o analizę logów
Reasumujac. Wymien termo... najlepiej kup w ASO... bedziesz mial spokoj na dlugo. Potem ustaw dawke na 4 mg/R lub puknij w nastawnik i ustaw 3.3. I znow pokaz logi Statyczne - 001,007 Dynamiczne - 011,010,008 i 003
-
Problem z pompowtryskami Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!
Pompki na 2 i 3 cylindrze wyraznie mają juz dosc. Sprawdz dla porządku kontakt na wtyczkach ew. czy uklad nie jest zapowietrzony. Nastepnym razem zamieszczaj wyniki jako logi a nie jako screen shoty.
-
jakie logi dla diagnozy
dobrze zrozumiałes....:-)
-
jakie logi dla diagnozy
Daj 115 i 002 od 1600 do 6500 na pełnym bucie..
-
prosze o analize logow na jalowym
Przykro mi to stwierdzac ale termostat jest trupem... przez co ECU "mysli" ze auto jest cały czas zimne... stad glupoty z dawką i kątem wtrysku. Czy nie planujesz aby wymiany rozrządu w najbliższym czasie?
-
prośba o ocene turbiny,przepływki itd auto zamula 2.0 TFSI
Powinno się zacząc od sprawdzenia szczelności dolotu, pozniej N75 i DV...
-
witam czy ktos z tego cos odczyta
Zaprszam jeszcze raz.... tym razem porządnie...
-
prosze o analize logow na jalowym
Dobra to teraz tak... nagrzej znow auto i pokaz mi co widac w "instruments" w grupie 003....najlepiej po prostu zaloguj....
-
prosze o analize logow na jalowym
To nagrzej auto porzadnie i zrob logi jak w pierwszym poscie.
-
przepływka do oceny
Widze ze normalne tlumaczenie nie pomaga. Wykonasz diagnostyke jak przystalo na to forum - bedzie rozmową. Kłodka
-
prosze o analize logow na jalowym
Pierwsza i elementarna sprawa ... czy 72* to max temp. do jakiej udało Ci się nagrzać auto ?
-
prośba o ocene turbiny,przepływki itd auto zamula 2.0 TFSI
Sprezarka pracuje dobrze. Chociaz w mojej ocenie wolno/późno wstaje. Zrob jeszcze logi grup 002 i 020.
-
przepływka do oceny
Można uznac, ze przepływomierz jest OK...